8 najlepszych Oberlo alternatyw dla Dropshipping w WooCommerce w porównaniu

oberlo alternatywa dla woocommerce


Czy potrzebujesz aplikacji dropshipping dla WooCommerce podobnej do Oberlo dla Shopify??

Nie martw się, pomożemy Ci znaleźć najlepsze alternatywy, które są tak dobre jak Oberlo. W tym artykule pokażemy najlepsze alternatywy Oberlo dla WooCommerce.

Wybór najlepszych alternatyw Oberlo dla WooCommerce

Wszystkie wymienione poniżej wtyczki można bezproblemowo zintegrować z platformą WooCommerce. Niezależnie od branży, te wtyczki pomagają usprawnić Twój biznes dropshipping. Oto niektóre z kluczowych funkcji, które zwykle można znaleźć w tych rozwiązaniach.

 1. Łatwo importuj wybrane produkty
 2. Zarządzaj importami bezpośrednio z pulpitu WordPress
 3. Świetna kompatybilność ze wszystkimi motywami i wtyczkami
 4. Łatwa integracja z WooCommerce i WordPress

Zacznijmy i dowiedz się, jakie są te wtyczki.

1. Dropship.Me

DropshipMe, oberlo alternatywy dla WooCommerce

Dropship.Me to jedna z najpopularniejszych alternatyw Oberlo dla przedsiębiorców dropshipping, którą można bezproblemowo zintegrować z WordPress i WooCommerce. Oferuje ponad 50 000 produktów AliExpress, renomowanego chińskiego sklepu eCommerce, które można bezproblemowo zaimportować na stronę WordPress. Możesz użyć tej wtyczki na swojej stronie i od razu zacząć sprzedawać wymienione produkty.

Jest to jedno z najbardziej zaufanych rozwiązań i nie będziesz potrzebować żadnych badań, zanim zaczniesz sprzedawać jego produkty użytkownikom. Wszystkie wymienione tutaj produkty są ręcznie wybierane przez ekspertów i dodawane do listy za pomocą profesjonalnych tytułów i zdjęć. Możesz wyszukać żądany produkt za pomocą opcji wyszukiwania i zaimportować je do swojej witryny za pomocą jednego kliknięcia.

2. WooDropship

WooDropship to kolejna niesamowita wtyczka, która pozwala łatwo sprzedawać wszystkie produkty AliExpress na stronie WordPress. Wszystko, co musisz zrobić, to zintegrować tę wtyczkę z WooCommerce, a następnie udzielić zgody WooDropship na dostęp do Twojego sklepu. Następnie możesz zacząć sprzedawać jego produkty bezpośrednio z istniejącego sklepu.

Ta wtyczka działa ze wszystkimi nowoczesnymi motywami i zaawansowanymi wtyczkami. Możesz zintegrować go z istniejącym sklepem lub z nowym sklepem, w zależności od tego, który jest dla Ciebie wygodny. Możesz użyć jego rozszerzenia Chrome, aby zaimportować produkty do swojego sklepu. To sprawia, że ​​wszystko jest prostsze i szybsze i pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Umożliwia także edycję szczegółów produktu w celu dopasowania do wymagań marki.

3. Kołek

Spocket jest jednym z najlepszych rozwiązań do stworzenia niezawodnego i skutecznego biznesu dropshipping. Ta wtyczka pozwala wypróbować wymienione produkty, zanim zaczniesz sprzedawać je użytkownikom. Możesz wybrać swoje produkty od ponad 1000 różnych dostawców dropshipping z całego świata. Jeśli chcesz wiedzieć, jak dodać nowy kraj do listy krajów WooCommerce, oto przewodnik.

Samo przetestowanie produktu pomoże Ci zrozumieć, co sprzedajesz, a także możesz zrezygnować z produktów, które Twoim zdaniem nie są wystarczająco dobre. Jeśli Twoja firma ma siedzibę w USA, dobrą wiadomością jest to, że Twoje dostawy mogą być bardzo szybkie. To dlatego, że 60% produktów ma siedzibę w USA. Możesz także zarejestrować się za darmo bez dodawania karty kredytowej.

4. Dropified

oberlo alternatywy dla WooCommerce

Dropified to kolejna niesamowita alternatywa Oberlo, którą można zintegrować z WooCommerce. Ta wtyczka jest bardzo potężna i zawiera niektóre z najbardziej zaawansowanych funkcji, dzięki którym Twoja firma dropshipping odnosi sukcesy. Tutaj nie musisz nawet szukać produktów osobno. Ostrzeże Cię za każdym razem, gdy dodawany jest nowy produkt. Otrzymujesz również powiadomienia o zmianach cen.

Dodawanie produktów do witryny WordPress to tylko jedno kliknięcie. Aby upewnić się, że nie sprzedajesz produktów, których nie ma na stanie, automatycznie aktualizuje poziom zapasów. Pozwala nawet śledzić przesyłkę, dzięki czemu wiesz, gdzie ona jest i czy dotarła do klienta na czas.

5. Beeketing

Beeketing, wtyczka dropshipping

Beeketing to rozszerzenie WooCommerce, które z łatwością zwiększa sprzedaż Twojego sklepu. Dzięki tej wtyczce możesz korzystać z różnych funkcji, aby zwiększyć swoje przychody. Jest wyposażony w opcję czatu na Facebooku, koszyk odliczania, a nawet dodaje kody kuponów rabatowych, aby zachęcić kupujących do zakupu produktów.

Ta wtyczka integruje się z wtyczką WooCommerce w mniej niż 30 sekund. Możesz także śledzić raporty w czasie rzeczywistym i optymalizować wydajność w celu uzyskania lepszych wyników.

6. Ezusy

Ezusy to najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli chcesz importować produkty AliExpress do sklepu WooCommerce zasilanego WordPress. Dzięki Ezusy możesz łatwo dostosować swoje produkty przed dodaniem ich do sklepu. Nie musisz również ręcznie składać żadnych zamówień na AliExpress. Automatycznie robi to za Ciebie.

Informuje Cię również o aktualizacjach produktu i zmianach cen. Możesz zacząć sprzedawać swoje produkty w zaledwie 3 prostych krokach. Najpierw połącz swój sklep z Ezusami. Następnie możesz zaimportować produkty, które chcesz sprzedać, a następnie przesłać je do swojego sklepu.

7. WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping to fantastyczne narzędzie do zarządzania sklepami, które upraszcza wszystko, co związane z dropshipping. Za pomocą tego narzędzia możesz zarządzać swoim sklepem, powiadamiać dostawców o zakupie za pośrednictwem swojego sklepu, importować zapasy i wiele więcej. Umożliwia także grupowanie produktów według różnych kategorii w zależności od dostawców.

Jeśli produkt zostanie zakupiony, dostawca zostanie automatycznie powiadomiony pocztą e-mail. Możesz również wygenerować plik PDF dokumentu dostawy dla kupujących. Ten plik może zostać dołączony do wiadomości z powiadomieniem, gdy zakup zostanie dokonany.

8. WooCommerce Dropshippers

WooCommerce Dropshippers to w pełni funkcjonalne i bogate w funkcje rozwiązanie dla przedsiębiorców dropshipping, które doskonale współpracuje z witryną WordPress z obsługą WooCommerce. Ta wtyczka pozwala łatwo zarządzać firmą z poziomu pulpitu WordPress. Pozwala to nadawcom wysyłającym wysyłać informacje o każdej przesyłce do administratora sklepu.

Wtyczka obsługuje również PayPal, więc administrator może łatwo dokonywać płatności na rzecz nadawców. Możesz także monitorować sprzedaż z poziomu panelu administracyjnego. Pozwala nawet śledzić wysyłkę produktu i zapewnia, że ​​nadawca dostarczy go na czas.

Są to jedne z najlepszych alternatyw Oberlo, które możesz wypróbować w swoim sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz pomocy przy konfigurowaniu sklepu eCommerce, oto przewodnik, który może ci pomóc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map