8 najlepszych wtyczek aukcyjnych WordPress do budowy następnej eBayu

najlepsze wtyczki aukcji wordpress


Szukasz najlepszych wtyczek aukcyjnych WordPress? Jesteś we właściwym miejscu. Dzięki odpowiedniej wtyczce możesz zmienić swoją skromną stronę w maszynę do zarabiania pieniędzy. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć małą witrynę aukcyjną, czy chcesz dać eBayowi trochę konkurencji z potworami, idealna wtyczka może ci w tym pomóc.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą 9 najlepszych wtyczek aukcyjnych WordPress na rynku.

Jak założyć witrynę aukcyjną

Aby pobrać i zainstalować najlepsze wtyczki aukcyjne WordPress, musisz mieć witrynę internetową WordPress.

Istnieją 2 rodzaje witryn WordPress: WordPress.com, platforma hostowana; oraz WordPress.org, platforma samoobsługowa. Do swoich potrzeb będziesz potrzebować tego drugiego. Jeśli jednak masz pytania, zapoznaj się z naszym artykułem na temat wszystkich różnic między WordPress.com a WordPress.org.

Aby uruchomić odpowiednią witrynę aukcyjną, potrzebujesz nazwy domeny, hostingu i certyfikatu SSL.

Nazwa domeny to adres Twojej witryny w Internecie, taki jak Google.com lub IsItWP.com; znany również jako twój adres URL. Hosting to sposób przechowywania plików online. Zasadniczo, jeśli nazwa Twojej domeny to adres Twojego domu, hosting to Twój dom.

A certyfikat SSL zapewnia bezpieczeństwo Twojej nazwie domeny i pozwala na pewne akceptowanie płatności internetowych.

Po zainstalowaniu w witrynie certyfikatu SSL (Secure Sockets Layer) adres URL witryny będzie poprzedzony https zamiast http. Dodatkowo przed https pojawi się mała zielona ikona kłódki, która informuje odwiedzających o bezpiecznym połączeniu. To da im pewność, której potrzebują, aby licytować na twoich aukcjach i przesyłać płatności.

Myślisz, że koszt nazwy domeny, hostingu i certyfikatu SSL będzie cię kosztować całkiem grosza? Pomyśl jeszcze raz! Opracowaliśmy umowę z Bluehost, która daje czytelnikom IsItWP DARMOWĄ nazwę domeny, BEZPŁATNY certyfikat SSL i MASYWNĄ zniżkę na hosting!

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Gdy zdobędziesz wszystko, czego potrzebujesz, przeczytaj nasz przewodnik krok po kroku, jak zbudować witrynę aukcyjną w WordPress.

Stworzyliśmy również listę najlepszych wtyczek WordPress, których nie możesz przegapić w swojej witrynie.

Wszystko gotowe? Czas sprawdzić 9 najlepszych wtyczek aukcyjnych dla WordPress!

1. Aukcje YITH WooCommerce

YITH

Kiedy myślisz o aukcjach, prawdopodobnie myślisz o najsłynniejszym serwisie aukcyjnym online: eBay. Czy nie byłoby miło wprowadzić moc aukcji typu eBay na swoją osobistą stronę internetową? Cóż, teraz możesz!

Aukcje YITH WooCommerce to wtyczka, którą możesz bezproblemowo dodać do swojej witryny. To narzędzie ma wiele wspaniałych funkcji, które dają eBayowi szansę na uzyskanie pieniędzy. Nie tylko możesz skonfigurować własne aukcje z katalogiem produktów, ale także sprzedawcy powiązani z Twoją witryną mogą dodawać produkty do Twojego internetowego domu aukcyjnego.

W rezultacie zarabiasz pieniądze, które otrzymują Twoi sprzedawcy, gdy produkt się sprzedaje. Można również dodać przycisk „Kup teraz” do dowolnego produktu. Po prostu ustal cenę, pozwól, aby aukcja się odbyła, a jeśli ktoś chce produktu, może go kupić natychmiast.

W przypadku witryn WooCommerce sprawdź nasz wybór ekspertów najlepszych firm hostingowych WooCommerce.

Zacznij już dziś od aukcji YITH WooCommerce!

2. Aukcje WP

Aukcje WP

WP Aukcje to w pełni obsługiwany program aukcyjny, który można łatwo dodać do dowolnej witryny WordPress. Twórcy mogą pochwalić się tym, że ten prosty plik zip można dodać do strony w ciągu 2 minut lub krócej. Po dodaniu wtyczki możesz dostosować ją do swoich upodobań i zacząć dodawać produkty.

Jeśli szukasz zysków, nie szukaj dalej. Nie musisz rezygnować z udanej sprzedaży stronie trzeciej. Utrzymasz 100% swoich zysków!

Istnieje bardzo niewiele ograniczeń dotyczących rodzajów produktów, które można licytować na aukcjach WP. Możesz wystawiać samochody lub motocykle na sprzedaż, sprzedawać ziemię lub nieruchomości, pozwalać ludziom licytować antyki lub rzadkie przedmioty kolekcjonerskie. Niebo jest granicą!

Zacznij korzystać z aukcji WP już dziś!

3. Aukcja Ultimate WordPress

Ostateczna aukcja

Wtyczka Ultimate WordPress Auction jest narzędziem przyjaznym dla kupujących i sprzedających dostępnym dla tych, którzy chcą założyć dom aukcyjny, ale nie wiedzą zbyt wiele o kodowaniu.

Pobieranie i instalowanie tej wtyczki zajmuje tylko kilka minut. Gdy wszystko będzie gotowe i gotowe, możesz zacząć publikować przedmioty, na które ludzie będą licytować. Możesz przesłać wiele produktów, dodać szczegółowy opis, maksymalnie 4 obrazy w bezpłatnej wersji i pozwolić ludziom rozpocząć licytację.

Koniec kupującego jest łatwy w nawigacji i zrozumieniu. Klienci mogą składać oferty za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub konta PayPal. Gdy licytują produkty, mogą włączyć powiadomienia e-mail, aby wiedzieć, czy ich oferta jest nadal ważna. Powiadomienia ułatwiają rozpoczęcie zabawy, konkurencyjnego środowiska, w którym ludzie będą się dobrze bawić licytować o twoje produkty.

Zacznij już dziś od aukcji Ultimate WordPress!

4. Proste aukcje WooCommerce

proste aukcje woocommerce

Szukasz wtyczki aukcyjnej, która jest łatwa w konfiguracji i można ją w pełni dostosować? Proste aukcje WooCommerce mogą pomóc Ci dodać unikalny, łatwy w użyciu dom aukcyjny do swojej witryny, niezależnie od tego, jakie produkty masz na sprzedaż.

Firma z dumą chwali się, że tę wtyczkę można dodać, dostosować i przygotować do użycia w około pół godziny. Ma mnóstwo funkcji, dzięki którym jest prawdziwym konkurentem w serwisie eBay. Po zainstalowaniu możesz przejść do szablonów i utworzyć niestandardowy motyw, który dobrze komponuje się z witryną.

Będziesz także mieć możliwość ustawiania podwyżek ceny na ofertę, czasów rozpoczęcia i zakończenia, a nawet kup teraz. Gdy klienci będą przychodzić na Twoje aukcje, będą mogli się zarejestrować, wprowadzając informacje o płatności i wszystko jest ustawione. Jeśli wygrają aukcję, ich płatność zostanie przetworzona, a Ty wyślesz produkt. To takie proste.

Zacznij od prostych aukcji WooCommerce już dziś!

5. Automatyczna wtyczka WordPress

automatyczna wtyczka wordpress

Przyjrzeliśmy się kilku wtyczkom, które pozwalają tworzyć od podstaw aukcje. Być może zastanawiasz się, czy istnieje sposób umieszczenia aukcji, które już utworzyłeś w serwisie eBay w swojej witrynie. Odpowiedź brzmi tak! Wszystko czego potrzebujesz to automatyczna wtyczka WordPress.

Wtyczkę można zainstalować w kilka sekund. Pozwala importować całą masę rzeczy z innych stron internetowych, takich jak YouTube, media społecznościowe, twój blog i (co najważniejsze) eBay. Po zainstalowaniu wtyczki w swojej witrynie zaloguj się przy użyciu informacji o koncie eBay.

Następnie możesz połączyć swoje aktywne aukcje w serwisie eBay z preferowaną stroną w swojej witrynie. Po połączeniu witryny możesz zacząć! Ta wtyczka będzie aktualizowana w czasie rzeczywistym. Jeśli dodasz nową aukcję do swojego profilu na eBayu, automatycznie pojawi się ona na Twojej stronie.

Zacznij korzystać z automatycznej wtyczki WordPress już dziś!

6. Posypka aukcyjna

Posypka aukcyjna

Czy chcesz dodać do swojej witryny więcej niż przedmioty z serwisu eBay? Jeśli tak, aukcja Nudge to idealna wtyczka dla Ciebie.
Ta przyjazna dla użytkownika wtyczka pozwala szybko dodać cały profil eBay do osobistej strony internetowej. Ta wtyczka może być przydatna, jeśli masz już renomowane konto w serwisie eBay z dobrym wynikiem zwrotnym.

Jeśli odwiedzający przejdzie do Twojej witryny, będzie mógł zobaczyć produkty, które obecnie sprzedajesz, Twoje konto w serwisie eBay i Twoje recenzje jako sprzedającego. Jest to świetny zasób, jeśli chcesz sprawiać wrażenie renomowanego podczas zmiany domu aukcyjnego online na osobną wtyczkę, ale chcesz, aby ludzie wiedzieli, że nie jesteś nowym sprzedawcą.

Rozpocznij pracę z aukcją Nudge już dziś!

7. Wtyczka aukcyjna WordPress WooCommerce Marketplace

Wtyczka aukcji wordpress woocommerce marketplace

WordPress WooCommerce Marketplace Plugin aukcyjny to bogate w funkcje narzędzie, z którego można korzystać praktycznie na każdej stronie internetowej, która chce stworzyć rynek wirtualny. Administratorzy mogą dodawać osoby do listy osób, które dodają produkty do rynku.

Nie przegap tego artykułu na temat najlepszych platform eCommerce dla platform handlowych różnych dostawców.

Ta wtyczka umożliwia tworzenie 4 różnych rodzajów aukcji, w tym; standardowe, przyrostowe, automatyczne i rezerwowe. Każdy typ aukcji pozwala użytkownikowi dostosować i dostosować przesyłanie do własnych potrzeb.

Po stronie kupujących jest mnóstwo świetnych funkcji, które pomogą utrzymać kupujących na Twojej stronie w pętli. Mogą to ustawić tak, aby automatycznie licytować, jeśli ktoś je przebije. Mogą również poprosić o automatyczne e-maile, gdy ktoś ich przelicytuje lub zakończy się obserwowana przez nich aukcja.

Rozpocznij z WordPress WooCommerce Marketplace Plugin Today już dziś!

8. Wtyczka Aukcji WordPress

wtyczka aukcji wordpress

Wtyczka Aukcje WordPress są przeznaczone dla osób, które chcą wystawiać przedmioty lub usługi na sprzedaż. Jest to jeden z najlepszych wyborów dla tych, którzy chcą zaoferować swoim klientom wyjątkową gamę opcji podczas zakupów.

Możesz stworzyć niestandardową gospodarkę, umożliwiając ludziom „kupowanie” i zamianę gotówki na „kredyty”, które mogą wykorzystać do licytacji na aukcjach. Jeśli nie chcesz korzystać z kredytów, nie martw się. Pozwalają również na korzystanie z PayPal i tradycyjnych kart kredytowych, aby natychmiast robić zakupy.

Deweloper może pochwalić się tym, że to narzędzie zostało przetestowane na różnych platformach WordPress z wieloma różnymi motywami. Będziesz mógł zaprojektować swoją stronę aukcyjną, aby płynnie komponowała się z resztą witryny. Możesz także zainstalować Aukcje WordPress i uruchomić je w ciągu kilku minut. Dodatkowe ustawienia pozwalają wejść i dostosować swoje aukcje, aby zapewnić swoim klientom wyjątkowe wrażenia.

Zacznij korzystać z wtyczki Aukcje WordPress już dziś!

Premia: Nie przegap naszej wtyczki prezentowej WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki aukcyjne WordPress.

Jeśli podobał Ci się ten post, może Ci się spodobać nasza lista 7 najlepszych kreatorów stron z funkcją przeciągnij i upuść.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me