8 najlepszych wtyczek do Map Google (porównanie i sprawdzanie)

Wtyczki Map Google


Szukasz szybkiego sposobu wyświetlenia swojej firmy na stronie WordPress? Bez wątpienia użycie wtyczki Google Maps to najprostszy sposób na wyświetlenie lokalizacji firmy w Twojej witrynie.

W tym artykule omówimy jedne z najlepszych wtyczek Map Google na rynku. Ale przedtem zobaczmy, jak możesz skorzystać z wtyczki Map Google w swojej witrynie.

1. Maps Maker

Maps Marker Pro, wtyczka map Google

Maps Marker to niesamowita wtyczka Google Maps do WordPress, która oferuje najprostszy sposób na dodanie Twojej firmy do swojej witryny. Jego genialne zarządzanie treściami geograficznymi dla WordPress pozwala dodawać jedną lub kilka map razem, w zależności od wymagań. Dzięki inteligentnym dostawcom usług geokodowania bez klucza, takim jak Algolia Places, nie musisz nawet używać klucza API do mapowania.

Aby łatwo znaleźć lokalizację dla odwiedzających, możesz skorzystać z funkcji śledzenia GPX. W ten sposób możesz wyświetlać swoje trasy z opcjonalnymi metadanymi, takimi jak odległość od bieżącej lokalizacji użytkownika, czas wymagany do osiągnięcia celu, tempo lub wysokość Twojej lokalizacji itp..

2. WP Google Maps Pro

WP Google Maps Pro to kolejna przyjazna dla użytkownika i wszechstronna wtyczka WordPress Google Maps, która może być świetnym rozwiązaniem mapowym dla Twojej firmy. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć nieograniczoną liczbę map dla swojej witryny bez kodowania ani jednego wiersza. Wystarczy dodać wygenerowany przez siebie krótki kod i gotowe.

Wszystkie mapy utworzone za pomocą WP Google Maps są super responsywne, co oznacza, że ​​świetnie wyglądają na każdym urządzeniu. Możesz także dodawać animacje do swoich map, jeśli chcesz, aby były bardziej angażujące. Wtyczka obsługuje wiele języków, więc łatwo jest również zlokalizować swoje mapy. Ta wtyczka jest również kompatybilna z wieloma innymi zaawansowanymi wtyczkami i usługami, takimi jak Cloudflare.

3. Mapy bohaterów

wtyczka google maps

Hero Maps to kolejna niesamowita wtyczka Google Maps do WordPress, która pozwala szybko wygenerować mapę. Ta wtyczka oferuje niesamowite opcje dostosowywania, dzięki czemu możesz łatwo wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Kreator przeciągania i upuszczania sprawia, że ​​projektowanie mapy jest bardzo proste. Możesz także przełączyć backend na ekran o pełnej szerokości, aby ułatwić obsługę.

Oferuje wiele różnych markerów i kolorów do wyboru. Możliwe jest nawet filtrowanie na kartach na mapie wyjściowej. Umożliwia to jednoczesne wyświetlanie wielu map. Oferuje również kilka kolorów skóry i możesz wybrać ten, który najbardziej ci się podoba.

4. Mapa postępu

wtyczka google maps

Mapa postępu ułatwia umieszczenie firmy w Mapach Google za pomocą kilku kliknięć po instalacji wtyczki. Bez względu na prowadzoną działalność, dzięki Progress Map możesz łatwo umieścić swoją mapę na swojej stronie WordPress. Oferuje ponad 70 różnych gotowych stylów map. Możesz również dodać własny styl mapy, jeśli masz lepszy projekt.

Możesz umożliwić osobom odwiedzającym witrynę automatyczne określanie geolokalizacji Twojej firmy. Aby był przyjazny dla użytkownika, możesz kontrolować i dostosowywać wszystkie elementy interfejsu Google Maps, takie jak sterowanie powiększeniem, sterowanie typem mapy itp..

5. WP Google Map

WP Google Map

WP Google Map to darmowa wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć różne skróty do Map Google. Dzięki tym skrótom możesz wyświetlać responsywne Mapy Google na stronach swojej witryny, widżetach i niestandardowych szablonach. Dzięki tej wtyczce możesz również wyświetlać niestandardowe znaczniki na swoich mapach i dodawać do nich łącza, które wyświetlają komunikat po kliknięciu.

Możesz także określić szerokość i długość geograficzną środka dla każdej z map osobno oraz edytować lub usuwać funkcje mapy za pomocą kilku kliknięć. Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z nich, możesz włączyć opcję wyświetlania warunków ruchu i nakładek w czasie rzeczywistym za pomocą warstw.

6. Maps Widget dla Google Maps

wtyczka google maps

Widżet Mapy dla Map Google to bardzo szybka i responsywna wtyczka WordPress, która oferuje świetne opcje wyświetlania mapy. Może to być mapa drogowa, mapa satelitarna, mapa terenu, mapa hybrydowa, a nawet wybór niestandardowego typu mapy. Aby wyglądał bardziej oszałamiająco, masz również kilka żywych opcji kolorów.

Wtyczka jest bardzo elastyczna pod względem dostosowywania, dzięki czemu możesz mieć pełną kontrolę nad tym, jak wygląda. Możesz wybrać format obrazu, ikonę pinezki mapy, rozmieszczenie tekstów itp. I sprawić, by wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Dzięki kilku innym zaawansowanym funkcjom ta wtyczka jest niesamowita, jeśli chodzi o korzystanie z wtyczki Google Maps w Twojej witrynie.

7. WP Google Maps

WP Wtyczka Google Maps

Jeśli chcesz dodać niestandardowe mapy Google do swojej witryny, nic nie może być lepsze niż WP Google Maps. To bardzo elastyczna i w pełni konfigurowalna wtyczka, która automatycznie identyfikuje Twoją lokalizację w Mapach Google. Możesz także łatwo dodawać różne poziomy powiększenia, które są oceniane od 1 do 5, aby użytkownicy mogli łatwo zlokalizować Twoją lokalizację.

Wtyczka jest kompatybilna z kilkoma innymi zaawansowanymi wtyczkami i wygląda oszałamiająco na urządzeniach o różnych rozmiarach ekranu. Pozwala także dodać krótki kod do dodawania map w dowolnym miejscu. Może znajdować się na twoich stronach, pojedynczej stronie, pojedynczym poście, pasku bocznym, stopce itp.

8. Google Maps CP

Google Maps CP

Z Google Maps CP, możesz wstawiać Mapy Google w dowolnym miejscu na swojej stronie. Może znajdować się w poście lub w szablonie WordPress, który wyświetla wiele postów.

Mapy Google wstawione do szablonu z wieloma postami mogą zawierać kilka znaczników z różnych postów wraz z powiązanymi informacjami geolokalizacyjnymi. Jeśli najedziesz myszką na te znaczniki, automatycznie podświetli wpis, do którego należy. Możesz również skorzystać z szerokiej gamy opcji ustawień, aby uczynić go bardziej wszechstronnym i elastycznym. Ta wtyczka jest w pełni responsywna i można ją w pełni dostosować, dzięki czemu będziesz się świetnie bawić przy dodawaniu map.

Więc to jest to. Oto niektóre z niesamowitych wtyczek Map Google, które możesz wybrać, aby podać lokalizację swojej firmy na swojej stronie internetowej. Możesz także zapoznać się z naszą pełną recenzją Google Maps Builder.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map