8 najlepszych wtyczek WordPress Click to Tweet (porównane i sprawdzone)

najlepsze wordpress kliknij, aby tweetować wtyczki


Chcesz dodać przycisk „kliknij, aby ćwierkać” do swoich postów i stron WordPress? Dodanie Twittera do strategii marketingowej w mediach społecznościowych może być świetnym pomysłem na dotarcie do dużej grupy docelowych odbiorców.

Dodając przycisk „kliknij, aby ćwierkać”, możesz ułatwić czytelnikom udostępnianie treści na Twitterze.

W dzisiejszym artykule pokażemy jedne z najfajniejszych wtyczek typu „kliknij, aby ćwierkać”. Sprawdźmy je.

1. Wojna społeczna

wojna społeczna, wtyczki typu „kliknij, aby ćwierkać”

Social Warfare to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress do udostępniania społecznościowego, która umożliwia dodanie przycisku tweet na swojej stronie. Dzięki Social Warfare możesz nawet tworzyć piękne cytaty w tweetach, aby ułatwić innym udostępnianie określonej części Twojego postu lub strony.

Możesz także dodać do twoich tweetów kartę z dużym obrazem i włączyć automatyczne dodawanie opcji via @ (nazwa użytkownika). Oprócz przycisku „kliknij, aby ćwierkać”, możesz także dodawać piękne i lekkie, konfigurowalne przyciski udostępniania społecznościowego. Pozwala także na pełną kontrolę nad treściami, które mają udostępniać odwiedzający.

Od zmiany koloru po dostosowanie rozmiaru, możesz zrobić wszystko, aby wyglądał atrakcyjnie dla odwiedzających.

2. Monarcha

Monarch, kliknij, aby ćwierkać, wtyczki udostępniania społecznościowego

Monarch to genialna wtyczka do udostępniania społecznościowego, która pozwala stworzyć oszałamiający przycisk „kliknij, aby ćwierkać”. Ta wtyczka zawiera ponad 35 różnych opcji sieci społecznościowych. Możesz wybrać ten, który Ci się podoba, a następnie dodać jego przyciski udostępniania do swoich postów i stron.

Monarch oferuje 5 różnych lokalizacji, w których możesz dodawać swoje przyciski. Może znajdować się powyżej lub poniżej treści, w plikach multimedialnych, jako wyskakujące okienko lub linijka. Pop-upy i fly-in są dostępne w 6 różnych stylach, więc możesz wybrać ten, który najbardziej ci się podoba.

Możesz również dostosować rozmiar i kształt przycisku. Jeśli chcesz, możesz nawet dodawać efekty aktywowania do przycisków. Oprócz tego możesz wyrównywać przyciski, wyświetlać nazwy sieci i liczby społecznościowe, umieszczać przyciski w obszarze widżetów. Monarch jest także jedną z najlepszych wtyczek WordPress na Pinterest.

3. Udział społecznościowy & Locker Pro

Udział społecznościowy i szafka

Udział społecznościowy & Wtyczka Locker to w pełni responsywna i wszechstronna wtyczka do udostępniania społecznościowego, która ułatwia udostępnianie treści. Ma 60 różnych opcji platform społecznościowych. Oznacza to, że ma prawie każdą opcję, o której możesz pomyśleć.

Wtyczka oferuje również świetne funkcje ułatwiające konwersje dzięki funkcji blokady społecznościowej. Masz wiele opcji wyświetlania przycisków udostępniania, takich jak typowy przycisk tweet, opcja kliknij, aby ćwierkać i wiele innych. Przyciski występują w dwóch różnych stylach: pionowym i poziomym.

Kompozytor wizualny dołączony do wtyczki ułatwia zbudowanie przycisku. Poza tym masz efekty najechania CSS3, realistyczne zliczanie akcji, generator krótkich kodów społecznościowych bloków i wiele więcej. Ogólnie rzecz biorąc, ta wtyczka jest idealna do zwiększenia twoich udziałów społecznościowych.

4. Mashshare

Mashshare, wtyczki typu „kliknij, aby ćwierkać”

MashShare to kolejna niesamowita wtyczka społecznościowa WordPress, specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dodawanie przycisków udostępniania do witryny. Korzystając z tej wtyczki, możesz udostępniać treści na platformach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Pinterest itp.

Mashshare oferuje niesamowite opcje dostosowywania, dzięki którym możesz stylizować przyciski tak, jak chcesz. Zmieniając domyślne kolory, czcionki, kształt i rozmiar, możesz wiele zrobić, aby wyglądały atrakcyjnie.

Jeśli chcesz wyświetlić liczbę udostępnionych udziałów, jest to również możliwe. Aby dostosować go do różnych rozmiarów ekranu, możesz użyć oddzielnych pozycji do umieszczenia przycisków.

5. Mops społeczny

Pug społecznościowy, wtyczki typu „kliknij, aby ćwierkać”

Mops Społeczny to kolejna wtyczka do udostępniania społecznościowego. Obsługuje ponad 14 platform społecznościowych, ta wtyczka zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zachęcić odwiedzających do udostępniania treści.

Aby dodać przyciski, możesz użyć 5 różnych stylów oferowanych przez wtyczkę. Mogą to być zarówno wbudowane przyciski, pływające przyciski udostępniania, wyskakujące okienka, jak i mobilny przycisk lepki. Możesz także ukryć lub pokazać swoje liczby społecznościowe.

Wtyczka pozwala ustawić określoną liczbę, a po jej osiągnięciu automatycznie zacznie się wyświetlać twoja liczba udostępnień. Jeśli kiedykolwiek stracisz swoje liczby z powodu błędu technicznego, wtyczka pozwala je odzyskać bez utraty jednej liczby.

6. Łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych

Proste przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych, wtyczki Pinterest

Easy Social Share Buttons to kolejna niesamowita wtyczka udostępniania społecznościowego, która została wyposażona w niesamowite funkcje. Dzięki tej wtyczce możesz nie tylko pozwolić innym na łatwe udostępnianie twoich treści, ale także dodać licznik udostępnień społecznościowych i śledzić liczbę otrzymanych udziałów.

Możesz także wybrać jeden z 55 pięknych szablonów i użyć osobistego konstruktora szablonów, aby dostosować wygląd. Wtyczka oferuje ponad 50 opcji sieci społecznościowych. Możesz więc wybrać swoją ulubioną platformę i dodać jej przycisk do swojej witryny.

Dzięki najnowszej aktualizacji Easy Social Share Buttons stały się kompatybilne z RODO i nowym edytorem bloków Gutenberga. Możesz go również używać z innymi zaawansowanymi wtyczkami i większością popularnych motywów bez martwienia się o problem ze zgodnością.

7. Udostępnianie społecznościowe WP

WP Udostępnianie społecznościowe

WP Udostępnianie społecznościowe to darmowa wtyczka do udostępniania społecznościowego, która pozwala dodawać chwytliwe przyciski udostępniania do swoich postów i stron. Wtyczka obecnie oferuje przyciski udostępniania Facebook, Twitter, Linkedin, Xing, Reddit i Pinterest i możesz dodawać je do swoich postów, stron, a także dowolnych niestandardowych typów postów.

Ta wtyczka używa CSS 3 do tworzenia przycisków bez żadnych obrazów. Wszystkie te przyciski są super responsywne, co oznacza, że ​​świetnie wyglądają na wszystkich urządzeniach.

Po dodaniu przycisków do witryny możesz je łatwo zmienić ich kolejność, jeśli chcesz. Najlepsze jest to, że możesz dodawać przyciski w dowolnym miejscu na stronie. Posiada również opcje dodawania tekstu tuż przed przyciskami.

8. Lepsze kliknij, aby ćwierkać

lepiej kliknij, aby tweetować

Lepsze kliknij, aby ćwierkać to kolejna niesamowita darmowa wtyczka WordPress, która sprawia, że ​​udostępnianie treści na Twitterze jest bardzo łatwe. Tak jak sugeruje nazwa, dzięki tej wtyczce możesz tweetować treści za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz tworzyć treści na Twitterze za pomocą krótkiego kodu generowanego przez wtyczkę lub za pomocą edytora Gutenberg. Możesz użyć przycisków, aby umożliwić odwiedzającym tweetowanie linku do jednej z twoich treści lub zachęcać ich do tweetowania ich fragmentów.

Wystarczy umieścić przycisk tweeta w sekcji, która Twoim zdaniem zasługuje na tweet, a treść jest gotowa do udostępnienia. Możesz także stylizować przyciski za pomocą dodatki premium dostępne dla wtyczki.

Są to jedne z najlepszych wtyczek typu „kliknij, aby ćwierkać”, których możesz używać w swojej witrynie. Możesz być także zainteresowany nauką jak dodać kliknij, aby ćwierkać pola w swoim poście WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map