8 najlepszych wtyczek WordPress Pinterest 2020 (bezpłatny i premium)

najlepsze wtyczki Pinterest do WordPress


Chcesz korzystać z Pinteresta jako elementu strategii społecznościowej? Będąc jedną z najpopularniejszych wizualnych wyszukiwarek, Pinterest może pomóc przyciągnąć masę odwiedzających do Twojej witryny i ostatecznie przekształcić ich w potencjalnych klientów.

WordPress oferuje wiele niesamowitych wtyczek, które pozwalają zintegrować konto Pinterest z witryną WordPress bez kodowania ani jednego wiersza. W tym artykule podsumowaliśmy 8 najlepszych wtyczek WordPress Pinterest, które pomogą Ci to zrobić z łatwością.

Dodaliśmy tylko te, które naszym zdaniem są najlepsze pod względem funkcjonalności, łatwości użytkowania i wydajności.

Sprawdźmy je.

1. Wojna społeczna

wojna społeczna, wtyczki typu „kliknij, aby ćwierkać”

Social Warfare to jedna z wiodących wtyczek WordPress, która pozwala zintegrować przyciski udostępniania społecznościowego z witryną. Po zainstalowaniu tej wtyczki zdasz sobie sprawę, że przesyłanie zdjęć z Pinteresta nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Ta wtyczka pozwala nie tylko połączyć Pinterest z ponad 15 różnymi serwisami społecznościowymi.

Wtyczka jest super lekka i wykazuje superszybką wydajność. Pozwala także przejąć pełną kontrolę nad sposobem udostępniania treści na platformach społecznościowych. Możesz zoptymalizować tytuły, obrazy i opisy.

Możesz nawet dostosować przyciski do stylu swojej witryny. Wtyczka ma ponad 5000 różnych kombinacji stylów.

Możesz także wyświetlać swoje akcje społecznościowe, aby zachęcić do większej liczby akcji. Jeśli uważasz, że liczba wyświetleń jest zbyt niska, aby ją udostępnić odwiedzającym, możesz ją ukryć, aż osiągnie ustaloną liczbę. Dzięki wielu innym zaawansowanym funkcjom ta wtyczka może być niesamowitą opcją dla Twojej firmy.

2. Łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych

Proste przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych, wtyczki Pinterest

Easy Social Share Buttons to kolejna genialna wtyczka, która pozwala zmaksymalizować widoczność Twojej witryny w sieci społecznościowej. Niezależnie od tego, czy jest to Pinterest, Facebook, Twitter, Instagram lub inna platforma, ta wtyczka oferuje najprostszy sposób na dodanie przycisku udostępniania do Twojej witryny.

Możesz łatwo dodawać szpilki do treści, a także dodawać zoptymalizowane obrazy do swoich szpilek i galerii. Można je następnie dodać za pomocą pięknych lightboxów i przycisków Pin. Ma nawet piękne galerie Pin, zoptymalizowane cytaty pinów i automatyczne przyciski pin.

Jest również wyposażony w solidne narzędzie analityczne, które umożliwia monitorowanie wydajności witryny w różnych witrynach społecznościowych. Easy Social Share Buttons to lekka wtyczka umożliwiająca optymalizację zdjęć w celu uzyskania lepszych wyników. Wtyczka jest responsywna, więc przyciski wyglądają świetnie na każdym urządzeniu, niezależnie od ich wielkości.

3. Pinterest do WordPress – WordPress Pinterest Gallery Plugin

Pinterest do WordPress, wtyczki Pinterest

Pinterest do WordPress to fantastyczne rozwiązanie do zintegrowania konta Pinterest z witryną WordPress. Pozwala zaprezentować swoje tablice Pinterest i szpilki na swojej stronie. Możesz także użyć opcji dostosowywania, aby dostosować wysokość, szerokość i wypełnienie galerii na Pinterest.

Masz również pełną kontrolę nad tym, co chcesz wyświetlać w swojej witrynie. Wtyczka oferuje opcję odznaczenia obrazów, które chcesz ukryć przed witryną. Masz również dwa sposoby na połączenie swoich pinów. Możesz wyświetlić go w wyskakujących oknach lub połączyć bezpośrednio z kontem Pinterest.

Poza tym możesz tworzyć i wyświetlać nieograniczoną liczbę galerii, wybierać spośród 30 różnych kolorów tła, używać selektora kolorów, aby dopasować kolor galerii do swojej witryny i nie tylko.

4. Profil GS Pinterest

Portfolio GS Pinterest

Profil GS Pinterest to responsywna wtyczka do wyświetlania pinów Pinterest na Twojej stronie WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz używać skrótów do wyświetlania swoich pinów w dowolnym miejscu, w tym w obszarach widgetizowanych.

To podłącz jest kompatybilny z najnowszymi wersjami WordPress i blokami Gutenberga. Dzięki profilowi ​​GS Pinterest możesz wyciągać piny z dowolnego użytkownika na Pinterest i wyświetlać piny z dowolnej płyty. Możesz nawet dodać lub usunąć liczbę wierszy i kolumn w zakresie od 1 do 6.

Wersja pro wtyczki zawiera 5 różnych motywów, każdy z własnym stylem. Jeśli chcesz użyć własnego niestandardowego stylu, możesz to zrobić również za pomocą niestandardowego CSS. Wtyczka jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w konfiguracji. Otrzymuje również automatyczne aktualizacje i jest bardzo dobrze udokumentowany.

5. Wtyczka TastyPins Pinterest

Wtyczki TastyPins, Pinterest

Tasty Pins to kolejna oszałamiająca, przyjazna dla Pinteresta wtyczka WordPress, która pozwala zoptymalizować zdjęcia na Pinterest. Za pomocą tej wtyczki możesz ustawić własny opis i zoptymalizować obrazy do wyszukiwania za pomocą hashtagów, słów kluczowych itp.

Łatwo ukryć określone obrazy z witryny za pomocą jednego kliknięcia myszy. Pozwala nawet wyłączyć przypinanie niektórych zdjęć i zapewnić ich bezpieczeństwo w witrynie. Możesz także zmusić użytkowników do przypięcia ukrytych zdjęć.

Wtyczka jest bardzo responsywna i jest kompatybilna z motywami i wtyczkami wielofunkcyjnymi. Oferuje nieograniczone wsparcie, więc nigdy nie będziesz się o nic martwić. Jeśli kiedykolwiek napotkasz problem z użyciem wtyczki, po prostu skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej, który pomoże ci rozwiązać problem.

6. Monarch Social Share Plugin

Monarch, kliknij, aby ćwierkać, wtyczki udostępniania społecznościowego

Monarch to kolejna popularna wtyczka do udostępniania społecznościowego, wyposażona w niesamowite funkcje. Ta wtyczka oferuje ponad 35 różnych sieci społecznościowych do wyboru. Oferuje również świetne opcje dostosowywania, dzięki czemu można dopasować przyciski udostępniania do wyglądu witryny.

Możesz dodać przyciski udostępniania w 5 różnych lokalizacjach. Może znajdować się na ruchomym pasku, powyżej lub poniżej treści, na zdjęciach i filmach, wyskakujących oknach i automatycznych fly-inach. Wyskakujące okienka i fly-in są dostępne w 6 różnych stylach.

Pulpit nawigacyjny Monarch jest bardzo łatwy w obsłudze i może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Możesz także sprawdzić liczbę akcji, obserwujących i polubień na pulpicie analitycznym. Pomaga to śledzić skuteczność witryny. Jest to również jedna z najlepszych wtyczek „kliknij, aby ćwierkać” dla WordPress.

7. Wspólne liczby – Przyciski udostępniania w mediach społecznościowych

Shared Counts, wtyczka przycisków udostępniania społecznościowego

Wspólne liczby to darmowa wtyczka WordPress, która pozwala dodawać piękne wtyczki udostępniania społecznościowego na swojej stronie. Wtyczka oferuje aż 8 różnych platform sieci społecznościowych do wyboru. Możesz wybrać te, które chcesz i dodać je do swojej witryny, aby zachęcić odwiedzających do udostępniania treści.

Wtyczka oferuje wiele opcji stylizacji przycisków. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do projektu Twojej witryny.

Wtyczka została już pobrana przez ponad 4000 użytkowników. Dzięki funkcji Shared Counts nigdy nie będziesz musiał rezygnować z wydajności swojej witryny, ponieważ została ona zoptymalizowana pod kątem szybkości.

8. Pinterest Przypnij przycisk na obrazie najedź kursorem i opublikuj

Pinterest Pin It Plugin

Wypróbuj Pinterest Pin It wtyczka do przypinania postów na blogu, zdjęć, stron itp. do tablicy Pinterest. Możesz wyświetlić lub ukryć swoje pinezki w ustawieniach wtyczki. Wtyczka pozwala również włączyć lub wyłączyć przycisk Przypnij IT, który pojawia się po najechaniu myszką na twoje obrazy.

Przycisk Przypnij można również dostosować, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar. Możesz nawet zmienić jego kolor w celu dopasowania do ogólnego wyglądu witryny. Aby dotrzeć do większej liczby osób, wtyczka umożliwia przetłumaczenie jej na różne języki. Wtyczka jest kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi motywami i wtyczkami.

Ta wtyczka jest dostępna bezpłatnie. Poza tym jest bardzo responsywny i dobrze prezentuje się na urządzeniach każdej wielkości. Spróbuj więc teraz i daj nam znać, jak podoba Ci się ta wtyczka.

Oto niektóre wtyczki Pinterest, które pozwalają zintegrować witrynę z kontem Pinterest. Mamy nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny. Jeśli używasz innej wtyczki, która Twoim zdaniem zasługuje na wzmiankę na tej liście, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Tymczasem przeczytaj nasz kompletny przewodnik na temat korzystania z Pinteresta dla Firm: The Ultimate Resource

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me