9 najlepszych i tanich alternatywnych kanałów ClickFunnels na rok 2020 (w porównaniu)


Zastanawiasz się, czy istnieje tańsza alternatywa dla ClickFunnels?

ClickFunnels to narzędzie do tworzenia ścieżek sprzedaży, które pozwala reklamować, sprzedawać i dostarczać produkty online. Jest to drogi (lub zawyżony?) Pakiet all-in-one, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania ścieżki sprzedaży, takie jak hosting, narzędzie do przeciągania i upuszczania, narzędzie do marketingu e-mail i inne.

ClickFunnels jest agresywnie sprzedawany jako jedyne niezawodne rozwiązanie do budowy lejka sprzedażowego. Ma to jednak swoje wady.

 1. Cena £: 297 USD / miesiąc. Szczerze mówiąc, to dużo pieniędzy, zwłaszcza gdy zaczynasz
 2. Platforma Buggy: Wielu użytkowników ClickFunnel twierdzi, że platforma jest wadliwa, a wsparcie nie jest na równi.
 3. Przeciętne cechy: Podobnie jak wszystkie platformy typu „wszystko w jednym”, ClickFunnels stara się również oferować podstawowe funkcje wszystkiego. Aby korzystać z zaawansowanych funkcji, musisz zintegrować się z usługą innej firmy.

W tym artykule pokażemy najlepsze alternatywy ClickFunnels i pokażemy, jak z łatwością tworzyć nieograniczone ścieżki sprzedaży dla swoich marek.

I jest o wiele tańszy!!

Upewnij się, że używasz tych produktów do zbudowania lejka sprzedażowego.

Korzystanie z alternatywnych ClickFunnels do budowania lejka sprzedażowego

Oto lista rzeczy, których potrzebujesz, aby utworzyć alternatywną opcję ClickFunnels za pomocą WordPress. W poniższej sekcji przedstawimy najlepsze z nich.

 1. Bluehost: Uzyskaj bezpłatną nazwę domeny i hosting.
 2. Divi: Zaprojektuj swój lejek sprzedaży za pomocą kreatora przeciągnij i upuść.
 3. WooCommerce: kompletne rozwiązanie eCommerce, które pozwala sprzedawać produkty i usługi z lejka sprzedaży.
 4. CartFlows: Aby utworzyć ścieżkę, potrzebujesz wtyczki do tworzenia ścieżek.
 5. WPForms: Łatwa wtyczka formularza kontaktowego dla ścieżki
 6. Stały kontakt: Zintegruj usługę e-mail marketingu.
 7. OptinMonster: Zamień odwiedzających w potencjalnych klientów i klientów.
 8. MonsterInsights: Śledź skuteczność swojej witryny za pomocą Google Analytics.

Teraz, gdy wiesz, jakie alternatywy ClickFunnels są potrzebne, rzućmy okiem i zobacz, jak zbudować z nich ścieżkę sprzedaży krok po kroku.

Krok 1: Zarejestruj się w Bluehost i rozpocznij ścieżkę sprzedaży

Kod rabatowy Bluehost, hosting stron bluehost

Pierwszą rzeczą, którą musisz skonfigurować lejek sprzedaży, jest zarejestrowanie się w Bluehost na hosting. Bluehost jest oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu przez WordPress.org.

Po rejestracji wybierz nazwę domeny dla ścieżki sprzedaży, którą zamierzasz utworzyć. Następnie zainstaluj na nim WordPress, aby rozpocząć tworzenie lejka sprzedażowego. Oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne SSL, nieograniczone miejsce na dysku, gwarantowaną dostępność, doskonałą obsługę i instalację WordPress jednym kliknięciem.

Oto przewodnik krok po kroku na temat budowania witryny od podstaw lub ścieżki sprzedaży w Bluehost.

Bluehost Cena: 2,75 USD / miesiąc

Sprawdź pełną recenzję Bluehost.

Krok 2: Instalowanie Divi, motywu Drag and Drop Builder

kreator divi, kreator stron internetowych

Po zainstalowaniu WordPress musisz wybrać dobry motyw dla swojej witryny ze ścieżką sprzedaży. Divi to idealna opcja dla Ciebie, ponieważ pozwala wybierać spośród setek pakietów stron internetowych. Zainstaluj jeden z pakietów stron internetowych i dostosuj go do swoich potrzeb za pomocą wbudowanego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron.

Kreator wizualny Divi pozwala z łatwością tworzyć lejek sprzedaży. Pozwala zobaczyć podgląd projektu w czasie rzeczywistym podczas jego dostosowywania.

Konstruktor jest bardzo elastyczny i pozwala dodawać różne moduły do ​​projektu. Możesz go łatwo użyć do stylizacji witryny, nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Oto więcej o Divi.

Cena Divi: 89 USD rocznie (co oznacza, że ​​płacisz tylko 7,41 USD miesięcznie)

Krok 3: Instalowanie WooCommerce do sprzedaży produktów

WooCommerce

Następnym krokiem jest instalacja i aktywacja wtyczki WooCommerce. Ta wtyczka umożliwia przekształcenie witryny w sklep internetowy. Dzięki wtyczce możesz sprzedawać towary cyfrowe lub fizyczne, a nawet subskrypcję członkowską. Możesz skonfigurować wysyłkę, przetwarzanie płatności, zarządzanie zapasami i wiele więcej.

Po aktywacji wtyczki możesz przejść do kreatora instalacji. Po zakończeniu możesz dodawać swoje produkty, konfigurować bramki płatności i zacząć sprzedawać swoje produkty.

Cena WooCommerce: Wolny

Krok 4: Dodanie produktów do WooCommerce

Aby dodać swoje produkty, przejdź do WooCommerce »Produkty» Dodaj nowe. Zobaczysz teraz nowy interfejs, w którym możesz dodawać swoje produkty. Wystarczy dodać nazwę i opis produktu.

woocommerce

Teraz przewiń w dół, aby dodać pola danych produktu. Jeśli sprzedajesz kursy online, a nie dobra fizyczne, wybierz Wirtualny pole wyboru. Jeśli oferujesz produkt do pobrania, taki jak eBook, nie zapomnij go wybrać Do pobrania także.

szczegóły produktu woocommerce

Możesz teraz przejść do każdej zakładki poniżej Dane produktu i dodaj swoje dane. Po przewinięciu w dół ekranu zobaczysz opcje dodawania opisu produktu, zdjęć, a nawet recenzji, jeśli takie masz.

Możesz powtórzyć ten sam proces, aby dodać więcej produktów.

woocommerce Opis produktu

Po dodaniu wszystkiego musisz zapisać ustawienia za pomocą Zapisać przycisk po prawej stronie.

Krok 5: Konfigurowanie ścieżek za pomocą CartFlows

Cartflows

Czas zacząć tworzyć ścieżki. W tym celu wykorzystamy CartFlows podłącz. Jest to darmowa wtyczka, którą można pobrać z repozytorium WordPress.

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki na górze ekranu zobaczysz powiadomienie z pytaniem, czy chcesz uruchomić kreatora konfiguracji. Uruchom kreatora, klikając to powiadomienie. Na ekranie zobaczysz teraz następujące informacje.

Kreator CartFlows

Kliknij na Chodźmy patka. Tutaj musisz wybrać narzędzie do tworzenia stron, aby zaprojektować ścieżki. Masz na to 4 opcje:

 1. Elementor
 2. Beaver Builder
 3. Divi
 4. Inny

Ponieważ już zainstalowaliśmy Divi (krok 2), wybierz Divi. Alternatywnie, jeśli potrzebujesz bezpłatnej opcji, wybierz Beaver Builder Lite. Jednak wybór należy do ciebie. Ale jeśli jesteś dobry w projektowaniu, możesz pominąć ten krok.

Kreator stron CartFlows

W następnym kroku musisz wybrać opcję kasy. Kliknij tak Jeśli tego chcesz. Następnie zostaniesz zapytany, czy chcesz uzyskać dostęp do szkolenia. Możesz pominąć ten krok i iść naprzód.

W ostatnim kroku jesteś gotowy, aby utworzyć swój pierwszy przepływ. Więc kliknij Utwórz przepływ patka.

CartFlows - ostatni krok konfiguracji

CartFlows Cena: Wolny

Krok 6: Tworzenie pierwszego przepływu

Zanim przejdziesz dalej, pojawi się monit o aktywację programu budującego strony. W tym celu już zainstalowaliśmy i aktywowaliśmy Divi.

Jeśli jeszcze go nie aktywowałeś, użyj linku na ekranie, aby to zrobić.

Aktywuj Divi

Teraz zobaczysz na ekranie wiele gotowych szablonów. Na podstawie swoich upodobań wybierz jeden z nich i kliknij Import.

Szablony Flowcart

Nastąpi przekierowanie do nowego ekranu, na którym możesz nazwać swój przepływ.

lejki cartflow

Teraz możesz edytować stronę docelową, stronę kasy i stronę z podziękowaniami, klikając przycisk edytować ikona obok każdej z tych stron. Możesz także zreorganizować te strony, przeciągając i upuszczając je w kolejności, w jakiej mają się pojawiać.

Kliknięcie ikony edycji spowoduje uruchomienie Divi Builder gdzie możesz zacząć projektować swoją stronę. Możesz po prostu kliknąć sekcję, którą chcesz edytować, i rozpocząć dostosowywanie.

Konstruktor Divi, przepływy kart

Po zakończeniu możesz Publikować swój przepływ i spraw, by żyło.

Mimo że alternatywa dla Clickfunnels jest gotowa do uruchomienia, musisz wykonać jeszcze kilka kroków, aby upewnić się, że działa najlepiej dla Twojej firmy.

Krok 7: Dodanie formularza kontaktowego za pomocą WPForms

wpforms-form-builder

WPForms to wtyczka do tworzenia formularzy, która pomaga dodać formularz kontaktowy do ścieżki sprzedaży. W rzeczywistości pozwala zbudować dowolną formę, którą chcesz. Narzędzie do przeciągania i upuszczania, które oferuje wtyczka, jest wyjątkowo przyjazne dla użytkownika.

Możesz go używać do zbierania darowizn, płatności, a nawet integracji z usługą e-mail marketingu. Oto jak dodać formularz za pomocą WPForms. Wtyczka ma darmową wersję, która wystarczy, aby zbudować prosty formularz kontaktowy dla swojej witryny. Ale jeśli chcesz korzystać z zaawansowanych funkcji, musisz go uaktualnić do wersji plan premium.

WPForms Cena: Wolny

Krok 8: Zintegruj listę e-mail z lejkiem sprzedaży

Stały kontakt, e-mail marketing

Aby zintegrować listę emaill z lejkiem sprzedaży, wybierz usługę marketingu anemail, taką jak Constant Contact. To zdecydowanie najlepsze usługi e-mail marketingu na rynku dla początkujących.

Dzięki Constant Contact powiększanie listy e-mail jest łatwe. Możesz skonfigurować automatyczne e-maile powitalne, podzielić listę na segmenty na podstawie ich zaangażowania i zrobić wiele więcej. Dowiedz się więcej o stałym kontakcie tutaj.

Stała cena kontaktowa: 20 USD / miesiąc

Krok 9: Skyrocket listy e-mail za pomocą OptinMonster

OptinMonster, generowanie potencjalnych klientów, narzędzie marketingowe, tworzenie listy e-mail

OptinMonster to potężna wtyczka do generowania potencjalnych klientów i pozyskiwania klientów, która gwałtownie rozwija Twój biznes. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć listę e-mailową, zamienić odwiedzających w klientów, czy zwiększyć liczbę odsłon, OptinMonster jest najlepszą opcją.

W naszym lejku wykorzystajmy OptinMonster do powiększenia twojej listy e-mail.

Oto szczegółowa recenzja OptinMonster. Oto, w jaki sposób możesz wykorzystać OptinMonster do tworzenia oszałamiających kampanii generujących potencjalnych klientów w swojej witrynie.

OptinMonster Cena: 9 USD / miesiąc

Krok 10: Śledź wydajność lejka sprzedażowego

monsterinsights, narzędzia do automatyzacji marketingu, wtyczki do logowania użytkownika i rejestracji

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress, która pozwala sprawdzić wydajność lejka sprzedażowego bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Za pomocą tej wtyczki możesz śledzić użytkowników, kliknięcia, rejestracje, sprzedaż i wiele więcej. Dowiedz się więcej o Monsterinsights tutaj.

Cena MonsterInsights: 79,60 USD / rok (co oznacza, że ​​płacisz tylko 6,63 USD / miesiąc)

Otóż ​​to. Mamy nadzieję, że nasz artykuł na temat najlepszych alternatywnych ClickFunnels był pomocny. Wykonując powyższe kroki, możesz zbudować lejek sprzedaży za jedyne 54,4 USD / miesiąc. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić prawie 243 USD każdego miesiąca.

Jeśli chcesz dodać więcej funkcji do swojej witryny, oto kilka wtyczek, które możesz sprawdzić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map