9 najlepszych usług „Email Marketing” dla małych firm (2020)

najlepsze usługi e-mail marketingu w porównaniu


Czy chcesz zanurzyć się w e-mail marketingu? E-mail marketing to najlepszy sposób na komunikowanie się z odwiedzającymi, budowanie angażujących relacji i przekształcanie ich w klientów.

Wybór najlepszej usługi e-mail marketingu, która ma wszystkie potrzebne funkcje, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy. Każda usługa e-mail marketingu ma swój unikalny zestaw funkcji, ale nie ma powodu, by czuć się przytłoczonym. Mamy twoje plecy.

W tym artykule porównamy najlepsze usługi e-mail marketingu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą usługę e-mail marketingu dla Twojej firmy.

Co to jest marketing e-mailowy i dlaczego go potrzebujesz?

Marketing e-mailowy to świetny sposób na przekazanie wiadomości, bez względu na to, czy prowadzisz bloger i chcesz regularnie informować czytelników, czy też próbujesz generować więcej potencjalnych klientów. Dzięki e-mail marketingowi wiadomość trafia prosto do skrzynki odbiorczej osób, które chcesz ją zobaczyć.

Jeśli masz witrynę internetową o dowolnym natężeniu ruchu, musisz przeprowadzić e-mail marketing. E-mail marketing umożliwia kontakt z odwiedzającymi nawet po opuszczeniu strony.

Kilka zalet e-mail marketingu to:

 • Zwiększ liczbę powtarzanych wizyt: Ponad 70% odwiedzających witrynę opuszczających witrynę nigdy nie powróci. Podczas tworzenia listy e-mailowej możesz nawiązać połączenie z odwiedzającymi, zbierając ich adresy e-mail i wysyłając im cenne treści.
 • Zbuduj lojalnych obserwujących: Powtarzający się odwiedzający częściej przekształcają się w klientów w porównaniu do odwiedzających po raz pierwszy. W rzeczywistości badania pokazują, że potrzeba 3-4 odwiedzin w witrynie, aby potencjalni klienci rzeczywiście pomyśleli o współpracy z tobą.
 • Zwiększyć sprzedaż: Konwersje e-mailowe przewyższają ruch związany z wyszukiwaniem społecznościowym i organicznym. Jeśli więc chcesz sprzedać, musisz rozpocząć e-mail marketing.

Jak wybrać najlepszą usługę e-mail marketingu

Wybór odpowiedniej usługi e-mail marketingu, która odpowiada Twoim potrzebom, jest ważny dla Twojej firmy. To, że firma zajmująca się marketingiem e-mailowym jest popularna, nie zawsze oznacza, że ​​jest to najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Łatwo jest zostać przytłoczonym różnymi opcjami, ponieważ na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt rozwiązań e-mail marketingowych. Właśnie dlatego podzielimy to wszystko dla ciebie!

Oto kilka podstawowych rzeczy, na których musisz się skoncentrować, wybierając usługę e-mail marketingu:

 • Łatwość użycia: Ważne jest, aby wybrana usługa e-mail marketingu była łatwa w obsłudze i współpracowała z Twoją firmą.
 • Automatyzacja: Niemal wszystkie dostępne usługi pozwalają zautomatyzować kampanie e-mailowe, ale każda robi to w inny sposób. Zobacz, jak różne narzędzia automatyzują Twoje kampanie, i dowiedz się, czy pomagają one rozwiązać Twoje potrzeby.
 • Przemysł: Niektóre usługi służą wyłącznie niektórym branżom. Na przykład ConvertKit został zbudowany specjalnie z myślą o wydawcach. Jeśli to Cię nie opisuje, musisz zarejestrować się w usłudze, która lepiej spełni wymagania Twojej branży.
 • cennik: Oczywiście wybrane narzędzie musi pasować do Twojego budżetu.

Zapoznaj się również z naszym artykułem na temat tworzenia wiadomości e-mail we właściwy sposób.

Mając to na uwadze, porównajmy najlepsze usługi e-mail marketingu dla Twojej firmy.

9 najlepszych dostawców usług e-mail

 1. Stały kontakt – Najlepszy dostawca usług e-mail
 2. Sendinblue – Najlepsza masowa usługa e-mail dla początkujących
 3. Kapać – Najlepsze narzędzie do automatyzacji marketingu e-mailowego
 4. ConvertKit – Najlepsze narzędzie e-mail dla wydawców
 5. AWeber – Najpopularniejsza firma świadcząca usługi e-mail
 6. Mailchimp – Najlepszy kompleksowy pakiet do automatyzacji marketingu
 7. Otrzymać odpowiedź – Najlepsza usługa wysyłania wiadomości e-mail do marketingu internetowego
 8. MailerLite – Najtańsza masowa usługa e-mail
 9. Keap – Najlepsza usługa e-mail i CRM do obsługi klienta i sprzedaży

1. Stały kontakt

stały kontakt

Constant Contact to najpopularniejsza usługa e-mail marketingu dla małych firm. Zawiera mnóstwo konfigurowalnych szablonów wiadomości e-mail, które pomogą Ci uzyskać przewagę.

Na początku pojawi się monit o wybranie branży i wcześniejsze doświadczenie w e-mail marketingu. Na podstawie dokonanych wyborów otrzymasz spersonalizowane treści i pomysły promocyjne, które pomogą Ci ulepszyć marketing e-mailowy.

marketing e-mail o stałym kontakcie

Constant Contact oferuje niezrównaną obsługę czatów na żywo, e-maili i forów dyskusyjnych. Mają też ogromną bibliotekę zasobów.

Podczas gdy większość usług e-mail marketingu oferuje 14 lub 30-dniowe bezpłatne testy w celu przetestowania usługi, Constant Contact zapewnia pełny dostęp do swoich narzędzi przez 60 dni.

Plany e-mail:

stała cena kontaktowa

Stałe ceny za kontakt zależą od wielkości listy e-mail.

 • 5 USD / miesiąc – Ograniczone funkcjonalności
 • 20 USD / miesiąc – Dla 0 – 500 subskrybentów.
 • 45 USD / miesiąc – Dla 501 – 2500 subskrybentów.
 • 65 USD / miesiąc – Dla 2501 – 5000 subskrybentów.
 • 95 USD / miesiąc – Dla 5001 – 10 000 subskrybentów.

Stały kontakt jest najlepszy dla inteligentne firmy, które dopiero zaczynają od e-mail marketingu.

Zacznij korzystać z Constant Contact już dziś.

2. Sendinblue

recenzja sendinblue

Sendinblue to oprogramowanie marketingowe do wiadomości e-mail i SMS zaprojektowane z myślą o prostocie. Nawet absolutny początkujący może łatwo rozpocząć tworzenie kampanii marketingowych bez wcześniejszej wiedzy.

sendinblue-przeciągnij-upuść

Na podstawie interakcji z klientem możesz wysyłać wiadomości transakcyjne z niezawodną dostawą.

To, co wyróżnia Sendinblue od konkurencji, polega na tym, że ich ceny zależą od liczby wysłanych wiadomości e-mail.

Możesz kupić kredyty SMS osobno, bez daty wygaśnięcia.

Plany e-mail:

cennik sendinblue

 • Wolny – 0 USD za 300 e-maili dziennie i nieograniczoną liczbę kontaktów.
 • Lite – 25 USD / miesiąc za 40 000 wiadomości e-mail miesięcznie i bez dziennego limitu wysyłania.
 • Kluczowy – 39 USD / miesiąc za 60 000 e-maili na miesiąc i możliwość usunięcia logo Sendinblue z wiadomości e-mail.
 • Premia – 66 USD miesięcznie za 120 000 e-maili miesięcznie i funkcje automatyzacji marketingu.
 • Przedsiębiorstwo – Cena jest różna i obejmuje wszystkie funkcje premium, dedykowanego menedżera konta, priorytetowe wsparcie i wiele innych.

Sendinblue jest najlepszy dla początkujący marketerzy.

Zacznij korzystać z Sendinblue już dziś.

3. Kroplówka

kapać

Drip to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś sprzedawcą eCommerce, który chce przekonać odwiedzających do subskrybentów i klientów dzięki inteligentnej automatyzacji marketingu. Drip to coś więcej niż typowa usługa e-mail marketingu. Umożliwia prowadzenie głębszych rozmów z klientami i wysyłanie wiadomości e-mail we właściwym czasie dzięki zrozumieniu ich zamiarów i zachowań.

kampania kroplowa

Możesz dostosować swoje wiadomości w oparciu o takie zachowania, jak porzucanie koszyka, nowi użytkownicy, powracający użytkownicy witryny, osoby, które kliknęły link w Twojej witrynie itp..

Ich szeroki wachlarz integracji pozwala wysyłać wiadomości tekstowe, wyświetlać reklamy na Facebooku i wiele więcej w zależności od przepływu pracy klienta.

Drip oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Plany e-mail:

Ceny kroplówki

 • Podstawowy – Abonament podstawowy kosztuje 49 USD miesięcznie dla maksymalnie 2500 aktywnych subskrybentów.
 • Zawodowiec – Abonament Pro kosztuje 122 USD miesięcznie dla maksymalnie 5000 aktywnych subskrybentów.
 • Przedsiębiorstwo – Koszt zależy od tego planu i dotyczy osób, które mają ponad 5000 aktywnych subskrybentów.

Kroplówka jest najlepsza dla Witryny eCommerce i doświadczeni marketerzy internetowi.

Zacznij korzystać z Drip już dziś.

4. ConvertKit

konwersja

ConvertKit to najlepsze narzędzie e-mail marketingu dla blogerów i wydawców. Został zbudowany specjalnie dla twórców internetowych, takich jak blogerzy, podcasterzy i YouTuberzy.

Dzięki ConvertKit możesz tworzyć atrakcyjne formularze i wysyłać niestandardowe e-maile do poszczególnych subskrybentów.

marketing e-mailowy

ConvertKit sprawia, że ​​automatyzacja poczty e-mail jest łatwa do zrozumienia dla wydawców. Na przykład możesz użyć ich konstruktora automatyzacji wizualnej, aby utworzyć potężne automatyczne ścieżki e-mail, które pomogą Ci przeprowadzić użytkownika przez podróż do wartości.

ConvertKit umożliwia zapisanie się na bezpłatny 14-dniowy okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować usługę bez żadnych zobowiązań.

Plany e-mail:

 • 29 USD / miesiąc – Dla 0 – 1000 subskrybentów i wszystkich funkcji.
 • 49 USD / miesiąc – Dla 1000 – 3000 subskrybentów i wszystkich funkcji.
 • 79 USD / miesiąc – Dla 3000 – 5000 subskrybentów i wszystkich funkcji.

ConvertKit jest najlepszy dla wydawcy.

Zacznij korzystać z ConvertKit już dziś.

5. AWeber

aweber

AWeber to jedna z najpopularniejszych usług generacji leadów dla małych firm. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do rozwijania listy e-mail. Możesz projektować biuletyny e-mail za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania, automatyzować sekwencje e-maili i tworzyć responsywne formularze rejestracyjne, które świetnie wyglądają na dowolnym urządzeniu.

aweber-autoresponder

A co najważniejsze, możesz z łatwością zintegrować AWeber ze swoją witryną WordPress, narzędziem do tworzenia stron docelowych lub narzędziem do wyboru formularzy.

Rozpoczęcie pracy z AWeber jest łatwe. Wejdź na stronę AWeber i zarejestruj się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Po rejestracji uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi premium, które pomogą Ci rozwinąć listę e-mail.

Opcje pomocy obejmują czat na żywo, telefon i wiadomości e-mail oparte na biletach.

Plany e-mail:

 • 19 USD / miesiąc – 0 – 500 subskrybentów dla nieograniczonej liczby e-maili i wszystkich funkcji.
 • 29 USD / miesiąc – 501 – 2500 subskrybentów dla nieograniczonej liczby e-maili i wszystkich funkcji.
 • 49 USD / miesiąc – 2501 – 5000 subskrybentów dla nieograniczonej liczby e-maili i wszystkich funkcji.
 • 69 USD / miesiąc – 5001 – 10 000 subskrybentów dla nieograniczonej liczby e-maili i wszystkich funkcji.
 • 149 USD / miesiąc – 10 001 – 25 000 subskrybentów dla nieograniczonej liczby e-maili i wszystkich funkcji.

AWeber jest najlepszy do ogólnie wszyscy marketerzy, szczególnie ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z e-mailingiem.

Zacznij korzystać z AWeber już dziś.

6. Mailchimp

mailchimp
Mailchimp to coś więcej niż tylko dostawca usług e-mail marketingu. Oprócz e-mail marketingu, zawiera wszystkie ważne funkcje, które pozwalają przekształcić użytkowników w subskrybentów i klientów.

Funkcje Mailchimp są potężne i niedrogie dla marketerów różnej wielkości, niezależnie od tego, czy prowadzisz blogera, prowadzisz lokalną firmę, czy też rozwijasz się nietypowo. Na przykład możesz utworzyć piękne strony docelowe, aby przekonać odwiedzających do subskrybentów i płacących klientów.

Łączenie Mailchimp z witryną WordPress lub sklepem eCommerce to pestka. Można również znaleźć setki integracji z aplikacjami, z których już korzystasz.

Mailchimp oferuje również gotowe szablony i gotowe segmenty, dzięki czemu możesz błyskawicznie tworzyć profesjonalne wiadomości e-mail.

mailchimp-layouts-templates

Plany e-mail:

Ceny Mailchimp zależą od liczby posiadanych subskrybentów.

 • Wolny – 0 USD, obejmuje 7 kanałów marketingowych, podstawowe szablony, marketingowy CRM i automatyzacje 1-kliknięciem.
 • Kluczowy – Począwszy od 9,99 USD miesięcznie dla wszystkich szablonów e-mail, testów A / B, niestandardowego brandingu i wsparcia 24/7.
 • Standard – Począwszy od 14,99 USD / miesiąc. Obejmuje serie automatyzacji, reklamy przekierowujące, szablony niestandardowe i zaawansowane statystyki odbiorców.
 • Premia – Począwszy od 299 USD miesięcznie, ten plan obejmuje zaawansowaną segmentację, nieograniczoną liczbę miejsc i dostęp oparty na rolach, wsparcie telefoniczne i testy na wielu odmianach.

Mailchimp jest najlepszy dla początkujący marketing i inni użytkownicy, którzy chcą wszechstronnego pakietu marketingowego w przystępnej cenie.

Zacznij korzystać z Mailchimp już dziś.

7. GetResponse

otrzymać odpowiedź

GetResponse to oprogramowanie do marketingu e-mailowego, które pozwala rozwijać listę e-mailową dzięki pięknym e-mailom i szybkim konwersjom formularzy rejestracyjnych.

Dzięki nowoczesnemu i pięknemu interfejsowi uruchomienie kampanii biuletynu e-mail jest łatwe.

Oprócz e-mail marketingu, GetResponse jest wyposażony w wiele funkcji marketingu online, które pomagają w rozwoju Twojej firmy. Na przykład możesz tworzyć i prowadzić seminaria internetowe w swojej witrynie, budować piękne strony docelowe, aby zamieniać odwiedzających w klientów i nie tylko.

Wsparcie zapewnia telefon, czat na żywo i e-mail.

GetResponse publikuje również wiele przydatnych zasobów marketingowych, takich jak kursy, oficjalne dokumenty i filmy wideo, które przeprowadzą Cię przez różne aspekty marketingu e-mailowego.

Jeśli szukasz oprogramowania do marketingu e-mailowego z pięknym i szybkim interfejsem użytkownika, GetResponse może być właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

pulpit nawigacyjny getresponse

Jeśli chcesz spróbować, możesz zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Plany e-mail:

 • Podstawowy – Plan podstawowy kosztuje 15 USD miesięcznie i obejmuje marketing e-mailowy, autorespondery, nieograniczoną liczbę stron docelowych, szablony automatyzacji i więcej.
 • Plus – Plan Plus kosztuje 49 USD miesięcznie i obejmuje wszystko w planie podstawowym wraz ze ścieżkami tworzenia listy, ścieżkami sprzedaży, sprzedaży produktów elektronicznych, seminariów internetowych (maks. 100 uczestników) i więcej.
 • Profesjonalny – Ten plan kosztuje 99 USD miesięcznie i obejmuje seminaria internetowe (maks. 300 uczestników), płatne seminaria internetowe, ścieżki do seminariów internetowych, narzędzie do automatyzacji i inne.
 • Przedsiębiorstwo – Plan Enterprise kosztuje 1199 USD miesięcznie i obejmuje zaawansowane funkcje, takie jak dedykowany adres IP, doradztwo w zakresie dostarczalności, e-maile transakcyjne, seminaria internetowe (maks. 500 uczestników) i więcej.

GetResponse jest najlepszy dla początkujący i inni marketerzy, którzy chcą także rozwiązania marketingu internetowego zintegrowanego z marketingiem e-mail.

Zacznij korzystać z GetResponse już dziś.

8. MailerLite

mailerlite

Jeśli chcesz zbudować listę adresów e-mail przy ograniczonym budżecie, możesz rozważyć MailerLite.

MailerLite pozwala bezpłatnie rozwijać listę e-mail, aż dotrzesz do 1000 subskrybentów. Zapewniają zaawansowane technologie przyciągania użytkowników i przekształcania ich w subskrybentów, takie jak strona docelowa, wyskakujące okienka i łatwy w użyciu kreator formularzy. Dodatkowo ich edytor przeciągania i upuszczania pozwala łatwo tworzyć profesjonalnie wyglądające wiadomości e-mail.

mailerlite-block-builder

Plany e-mail:

Dzięki MailerLite im więcej masz subskrybentów, tym więcej płacisz każdego miesiąca.

 • Wolny – Dla 1 – 1000 subskrybentów, 12 000 e-maili na miesiąc i ograniczone funkcje.
 • 10 USD / miesiąc – Dla 1 – 1000 subskrybentów, nieograniczoną liczbę e-maili na miesiąc i wszystkie funkcje.
 • 15 USD / miesiąc – Dla 1001 – 2500 subskrybentów, nieograniczona liczba e-maili, wszystkie funkcje.
 • 30 USD / miesiąc – Dla 2501 – 5000 subskrybentów, nieograniczoną liczbę e-maili, wszystkie funkcje.
 • 50 USD / miesiąc – Dla 5001 – 10 000 subskrybentów, nieograniczona liczba e-maili na miesiąc, wszystkie funkcje.

MailerLite jest najlepszy dla użytkownicy, którzy potrzebują prostego rozwiązania, aby powiększyć swoją listę e-mail. Jeśli masz napięty budżet, zdecydowanie zalecamy MailerLite.

Zacznij korzystać z MailerLite już dziś.

9. Keap

keap-email-marketing-crm

Keap to kompleksowa usługa sprzedaży, automatyzacji marketingu i CRM. Jest to prostsza wersja Infusionsoft, którą również zbudował Keap.

Keap pozwala łatwo uporządkować wszystkie informacje o kliencie w jednym miejscu i synchronizuje się z Gmailem i Outlookiem, dzięki czemu możesz zarządzać e-mailami również z jednego centralnego miejsca.

Za pomocą Keap możesz skonfigurować automatyczny proces wysyłania SMS-ów i wiadomości e-mail do nowych potencjalnych klientów za pomocą wstępnie napisanych e-maili, które dostosowują nowych klientów do następnego etapu podróży kupującego. Możesz także utworzyć powtarzalny proces sprzedaży, który będzie automatycznie wysyłać wiadomości e-mail, gdy potencjalny klient przejdzie z jednego etapu do drugiego.

Mają też narzędzie do tworzenia kampanii marketingowych, które pozwala zautomatyzować każdy tworzony proces sprzedaży lub marketingu.

interfejs użytkownika keap

Inne funkcje obejmują szablony propozycji, kosztorysowania i wyceny, faktury i płatności, raporty i informacje oraz wiele innych.

Plany e-mail:

W momencie pisania tego artykułu Keap oferuje 50% zniżki na swoje plany przez pierwsze 3 miesiące.

 • Rosnąć – 39 USD / miesiąc (regularnie 79 USD / miesiąc), począwszy od 500 kontaktów dla 1 użytkownika. Obejmuje CRM, spotkania, wiadomości tekstowe i inne funkcje, ale nie obejmuje automatyzacji marketingu.
 • Zawodowiec – 74 USD / miesiąc (zwykle 149 USD / miesiąc), począwszy od 500 kontaktów dla 1 użytkownika. Ten plan obejmuje automatyzację marketingu, powtarzające się płatności, narzędzie do tworzenia stron docelowych i inne.
 • Infusionsoft – 99 USD / miesiąc (zwykle 199 USD / miesiąc), począwszy od 500 kontaktów dla 1 użytkownika. Funkcje obejmują zaawansowaną automatyzację sprzedaży, ocenianie potencjalnych klientów i zapisy firmy, raportowanie i wiele innych.

Keap jest najlepszy do ludzie, którzy szukają oprogramowania do zarządzania klientami, które ułatwia przekształcenie potencjalnych klientów w klientów.

Podsumowanie – wybór najlepszej usługi e-mail marketingu

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, która dopiero zaczyna pracę z e-mail marketingiem, to Constant Contact jest najlepszą usługą e-mail marketingową dla Ciebie. Jest dostarczany ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do rozwijania listy e-mail. Ponadto możesz skorzystać z ich 60-dniowego bezpłatnego okresu próbnego bez żadnych umów ani zobowiązań. W ten sposób możesz eksperymentować i poznać ich narzędzia, zanim zaczniesz płacić.

Jeśli masz witrynę eCommerce, w której chcesz personalizować wiadomości e-mail na podstawie zachowań użytkowników, takich jak porzucone wózki, nowi użytkownicy, kupujący itp., Zalecamy skorzystanie z Drip. Mają łatwy w użyciu kreator ścieżek kampanii kroplowych, który pozwala uruchamiać kampanie oparte na działaniach.

Jeśli jesteś profesjonalnym blogerem, który chce wysyłać zautomatyzowane wiadomości e-mail, które są osobiste podczas zwiększania zaangażowania, powinieneś sprawdzić ConvertKit. Jest to usługa e-mail marketingu stworzona specjalnie dla blogerów i wydawców.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę podarunkową WordPress, aby stworzyć udaną podarunek i zdobyć więcej subskrybentów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci porównać niektóre z najlepszych usług e-mail marketingu i znaleźć odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również przeczytać 7 najlepszych wtyczek generowania potencjalnej szansy WordPress w porównaniu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map