9 najlepszych wtyczek buforowania WordPress w porównaniu (2020)

Najlepsze wtyczki buforowania WordPress


Czy chcesz zwiększyć szybkość swojej witryny WordPress? Korzystanie z wtyczki buforowania w witrynie jest jednym z najlepszych sposobów zapewnienia szybszego ładowania witryny.

Statystycznie rzecz biorąc, prawie połowa odbiorców witryny oczekuje, że witryna się załaduje w czasie krótszym niż 3 sekundy. Nic więc dziwnego, że Google nadal podkreśla szybkość witryny w algorytmie wyszukiwania. Im wyższa prędkość strony, tym lepsze wyniki wyszukiwania i więcej ruchu organicznego, który możesz przyciągnąć.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki pamięci podręcznej WordPress dla Twojej witryny.

Dlaczego potrzebujesz wtyczki buforowania WordPress?

Wtyczka buforująca generuje statyczne strony HTML witryny i zapisuje je na serwerze.

Za każdym razem, gdy użytkownik próbuje uzyskać dostęp do Twojej witryny, wtyczka buforująca wyświetla jaśniejszą stronę HTML zamiast przetwarzać stosunkowo cięższe skrypty PHP WordPress. Dzięki temu wtyczka buforowania może znacznie skrócić czas ładowania strony.

9 najlepszych wtyczek Cache WordPress

 1. WP Rocket: Najpopularniejsza wtyczka pamięci podręcznej premium
 2. Optymalizacja WP: All-in-one WordPress Optimization Plugin
 3. SG Optimizer: Darmowa wtyczka WordPress firmy SiteGround
 4. WP Super Cache: Wtyczka pamięci podręcznej z WordPress.com
 5. W3 Total Cache: Przyjazna dla programistów wtyczka pamięci podręcznej WordPress
 6. Najszybsza pamięć podręczna WP: Wtyczka pamięci podręcznej WordPress przy minimalnej konfiguracji
 7. Pamięć podręczna komety: Darmowa wtyczka buforowania WordPress
 8. Cache Enabler: Najlepsza lekka wtyczka WordPress Cache
 9. Hyper Cache: Yet Another Free WordPress Cache

Rzućmy okiem na najlepsze wtyczki pamięci podręcznej WordPress dostępne na rynku.

1. WP Rocket: Najpopularniejsza wtyczka pamięci podręcznej premium

wp rakieta

WP Rocket to najpopularniejsza wtyczka buforująca premium dla WordPress. Łatwość konfiguracji jest tym, co wyróżnia WP Rocket na tle konkurencji. Po aktywowaniu wtyczki buforowanie strony zostanie natychmiast aktywowane.

Kilka dodatkowych korzyści z używania WP Rocket to:

 • Indeksowanie witryny w wyszukiwarkach zostanie ulepszone.
 • Aby poprawić czas ładowania strony, pliki HTML, JavaScript i CSS są minimalizowane.
 • Leniwe ładowanie jest stosowane do zdjęć, co oznacza, że ​​obrazy są ładowane tylko wtedy, gdy są widoczne dla odwiedzających w przeglądarce.
 • Jest wyposażony w mnóstwo haczyków, które pomagają programistom z łatwością rozszerzyć jego funkcje.

Cena £: Zaczyna się od 49 USD za licencję na jedną witrynę.

Zacznij korzystać z WP Rocket już dziś.

2. WP-Optimize: All-in-one WordPress Optimization Plugin

wp optymalizacji

WP-Optimize to freemium caching plugin, stworzony przez tych samych ludzi, którzy stoją za legendarną wtyczką do tworzenia kopii zapasowych, UpdraftPlus. Użyto go w prawie milionach witryn na całym świecie.

WP-Optimize przyspiesza działanie witryny WordPress, czyszcząc bazę danych, kompresując duże obrazy i buforując witrynę.

 • Wyczyść bazę danych: Ta wtyczka usuwa wszystkie niepotrzebne dane z bazy danych, czyści tabele, a ostatecznie sprawia, że ​​witryna jest szybka i wydajna.
 • Kompresja obrazu: Narzędzie do kompresji obrazu znacznie zmniejsza zasoby serwera, przekształcając duże obrazy w skompresowane pliki i skracając czas ładowania strony.
 • Buforowanie: Zawiera wszystkie podstawowe funkcje każdej innej wtyczki buforującej przy minimalnej konfiguracji konfiguracji.

Zacznij korzystać z WP-Optimize już dziś!

3. SG Optimizer: Darmowa wtyczka buforowania WordPress firmy SiteGround

SG Optimizer

SG Optimizer to darmowa wtyczka buforująca od SiteGround, którą można pobrać ze strony WordPress.org. Został zbudowany w celu połączenia witryny WordPress z usługami wydajności SiteGround. Warto zauważyć, że ta wtyczka będzie działać tylko wtedy, gdy hostujesz swoją witrynę za pomocą SiteGround i nie będzie działać z innymi hostami.

Wtyczka pomaga poprawić wydajność Twojej witryny dzięki różnym technikom optymalizacji. Oto niektóre z jego funkcji.

 • Pozwala skonfigurować dynamiczne buforowanie i Memcached. Możesz włączyć / wyłączyć automatyczne czyszczenie pamięci podręcznej i wykluczyć adresy URL z pamięci podręcznej. Możesz również przetestować strony, jeśli są odpowiednio buforowane.
 • Pozwala wymusić HTTPS dla Twojej witryny i przełączać się między różnymi wersjami PHP. Możesz nawet włączyć / wyłączyć kompresję Gzip i reguły buforowania przeglądarki dla swojej witryny.
 • Masz możliwość włączenia / wyłączenia minimalizacji zasobów HTML, JS i CSS. Pozwala usunąć obsługę Emoji i ciągi zapytań z zasobów statycznych.
 • Możesz również zoptymalizować swoje zdjęcia indywidualnie lub zbiorczo.

Cena £: Wolny

Zacznij korzystać z SG Optimizer już dziś!

4. WP Super Cache: Wtyczka pamięci podręcznej z WordPress.com

WP Super Cache

WP Super Cache to kolejna popularna wtyczka buforująca dla WordPress, z ponad milionem aktywnych instalacji. Wtyczka jest obsługiwana przez Automattic, ten sam zespół za WordPress.com.

WP Super Cache pomaga generować statyczne pliki HTML z dynamicznego bloga WordPress. Po przetworzeniu w Twojej witrynie stosunkowo cięższych skryptów PHP WordPress, WP Super Cache udostępnia statyczny plik HTML zdecydowanej większości osób odwiedzających witrynę.

WP Super Cache obsługuje buforowane pliki na 3 sposoby:

 • Prosty: Jest to najbardziej zalecana metoda buforowania plików, ponieważ nie trzeba edytować plików PHP, a ponadto nie trzeba konfigurować pliku .htaccess.
 • Ekspert: Jest to najszybsza metoda buforowania, która pozwala użytkownikom wyświetlać pliki super-buforowane HTML, ale wymaga modyfikacji plików .htaccess.
 • WP Super Caching: Ta metoda służy do buforowania stron znanych użytkowników (tych, którzy logują się do Twojej witryny, zostawiają komentarze itp.). Chociaż jest to najbardziej elastyczna metoda buforowania, jest nieco wolniejsza w porównaniu do innych metod.

Cena £: Wolny

Zacznij korzystać z W3 Super Cache już dziś.

5. W3 Total Cache: Przyjazna dla programistów wtyczka pamięci podręcznej WordPress

Całkowita pamięć podręczna W3

Dzięki ponad milionowi aktywnych instalacji W3 Total Cache jest jedną z najpopularniejszych wtyczek buforujących dla WordPress. Poprawia wydajność serwera, buforując każdy aspekt witryny, a także oferuje integrację sieci dostarczania treści.

Jest używany i rekomendowany przez niezliczone firmy i publikacje, takie jak AT&T, MattCutts.com, Mashable.com i wiele innych. Niezależnie od tego, czy witryna jest hostowana we współdzielonej sieci hostingowej, czy na dedykowanym serwerze, wtyczka okaże się pomocna w poprawie wydajności serwera internetowego i skróceniu czasu ładowania strony. Obecnie jest to jedyna wtyczka zaprojektowana w celu optymalizacji wszystkich praktycznych środowisk hostingowych.

Oferuje obsługę Google Accelerated Mobile Pages (AMP) i Secure Socket Layer (SSL).

Deweloperzy twierdzą, że wtyczka może zaoferować do 80% oszczędności przepustowości poprzez minimalizację, proces zmniejszania rozmiaru HTML, CSS, JavaScript i kanałów bez negatywnego wpływu.

Cena £: Wolny

Zacznij korzystać z W3 Total Cache już dziś.

6. Najszybsza pamięć podręczna WP: Wtyczka pamięci podręcznej WordPress przy minimalnej konfiguracji

Najszybsza pamięć podręczna WP

Najszybsza pamięć podręczna WP zawiera mniej ustawień konfiguracji buforowania WordPress, co czyni ją jedną z najłatwiejszych wtyczek buforowania WordPress dostępnych w oficjalnym repozytorium wtyczek WordPress.

Podobnie jak każda inna wtyczka buforująca, tworzy statyczne pliki HTML z dynamicznej witryny WordPress.

Aby zmniejszyć rozmiar plików, wtyczka minimalizuje pliki HTML i CSS. Pozwala także na wyłączenie emoji na swojej stronie. Skutecznie implementuje buforowanie przeglądarki, aby skrócić czas wczytywania strony dla powtarzających się użytkowników i łączy wiele plików CSS w jeden, aby zmniejszyć liczbę rund HTTP.

Wersja premium wtyczki zawiera wiele unikalnych funkcji zwiększających szybkość strony, takich jak optymalizacja obrazu, czyszczenie bazy danych, buforowanie mobilne i wiele więcej.

Po zainstalowaniu bezpłatnej wtyczki WP Fastest Cache możesz kupić wersję premium bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Cena £: Dostępne są wersje darmowa i premium. Cena jest ukryta na stronie internetowej i można ją zobaczyć po kliknięciu przycisku Kup wbudowanego w bezpłatną wtyczkę.

Zacznij korzystać z najszybszej pamięci podręcznej WP już dziś.

7. Pamięć podręczna komety: Darmowa wtyczka buforowania WordPress

pamięć podręczna komety

Comet Cache to kolejna popularna wtyczka buforująca z 60 000 aktywnych instalacji. W przeciwieństwie do innych wtyczek buforujących, Comet Cache oferuje także możliwość buforowania zalogowanych użytkowników. Oznacza to, że jeśli prowadzisz witrynę członkowską, witrynę eCommerce lub inną witrynę, która wymaga rejestracji użytkowników, to Comet Cache jest wtyczką, której musisz używać.

Wtyczka korzysta z buforowania przeglądarki z serwerem Apache, co oznacza, że ​​można zwiększyć szybkość strony, unikając wielokrotnych objazdów między serwerem a przeglądarką.

Możesz także wyświetlać wszystkie pliki z pamięci podręcznej w swojej witrynie z wybranej sieci dostarczania treści (CDN). Obsługuje popularne sieci CDN, takie jak CloudFront, MaxCDN i inne.

Aby uniknąć generowania nowej wersji pamięci podręcznej, gdy serwer jest zajęty, wtyczka monitoruje obciążenie serwera i tymczasowo wyłącza wygasanie pamięci podręcznej.

Wtyczka pokazuje również statystyki pamięci podręcznej, aby pomóc Ci uzyskać wgląd w stan pamięci podręcznej witryny.

Cena £: Dostępne są wersje darmowa i premium. Licencję na jedną stronę można kupić za jednorazową opłatą w wysokości 39 USD.

Zacznij korzystać z Comet Cache już dziś.

8. Cache Enabler: Najlepsza lekka wtyczka WordPress Cache

Wtyczka Cache Enabler

Cache Enabler to lekka wtyczka buforująca, która tworzy statyczny plik HTML Twojej witryny i na żądanie udostępnia ją zdecydowanej większości osób odwiedzających witrynę. Wymaga minimalnej konfiguracji i zawiera wszystkie ważne funkcje, których będziesz potrzebować od wtyczki pamięci podręcznej.

W przeciwieństwie do większości darmowych wtyczek buforujących WordPress, Cache Enabler zapewnia obszerną dokumentację, która pomaga odkrywać różne funkcje wtyczek. Dzięki pięknym zrzutom ekranu i filmom dokumentacja przeprowadzi Cię przez różne aspekty buforowania WordPress.

W twoim najlepszym interesie jest, aby nie używać żadnych motywów ani wtyczek przeznaczonych dla urządzeń mobilnych, które pokazują różne układy dla użytkowników mobilnych i stacjonarnych wraz z funkcją Cache Enabler, ponieważ wtedy pamięć podręczna zostanie pominięta, co spowoduje, że będzie bezużyteczna.

Cena £: Wolny

Zacznij korzystać z narzędzia Cache Enabler już dziś.

9. Hyper Cache: Yet Another Free WordPress Cache

hyper cache

Hyper Cache to wtyczka buforująca napisana wyłącznie w języku PHP, która może być używana zarówno w tanich środowiskach hostingowych, jak i na wysokiej klasy serwerach.

Aktywacja Hyper Cache jest łatwa, ponieważ działa z zestawem wartości domyślnych.

Wtyczka jest wyposażona w opcję przełączania motywów mobilnych, która pozwala włączyć buforowanie, nawet jeśli używasz różnych układów dla użytkowników mobilnych i komputerów stacjonarnych. Jest to przydatne, jeśli używasz elastycznego motywu w swojej witrynie lub potrzebujesz różnych formatów reklam dla różnych urządzeń.

Kolejną wyjątkową zaletą Hyper Cache jest możliwość wyświetlania stron w pamięci podręcznej w celu komentowania autorów. Możesz jednak wyłączyć wyświetlanie stron w pamięci podręcznej, aby komentować autorów, jeśli chcesz.

Jest to również wtyczka gotowa do bbPress, dzięki czemu możesz włączyć pamięć podręczną dla stron forum bbPress.

Cena £: Wolny

Zacznij korzystać z Hyper Cache już dziś.

Wybór najlepszej wtyczki buforowania WordPress dla Twoich potrzeb

Jeśli chodzi o wybór wtyczki pamięci podręcznej WordPress dla Twojej witryny, nie ma rozwiązania „jeden rozmiar dla wszystkich”.

Jeśli chcesz wybrać najlepszą darmową wtyczkę buforującą WordPress, która spełnia tę funkcję, wybierz jedną z nich W3 Total Cache lub WP Super Cache. Oba są stale aktualizowane i są używane przez ponad milion stron internetowych.

Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy rozwiązania buforującego WordPress, które oferuje ogromne wsparcie i wymaga minimalnej konfiguracji z Twojej strony, wybierz WP Rocket. Jest to również część naszych najlepszych wtyczek WordPress.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci wybrać najlepszą wtyczkę buforującą dla Twojej witryny. Powodzenia w przyspieszaniu witryny!

Jeśli chcesz również zwiększyć ruch organiczny, spójrz na najlepsze narzędzia SEO WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map