9 najlepszych wtyczek do akordeonu WordPress w porównaniu (bezpłatne i płatne)

najlepsze wtyczki do WordPressa


Czy chcesz najlepsze wtyczki do akordeonu WordPress? Możesz używać akordeonów lub składanych kart, aby wyświetlać swoje treści w profesjonalny sposób. Dzięki akordeonowi możesz łatwo dodawać więcej treści na swojej stronie, zajmując mniej miejsca.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi dostępnymi wtyczkami akordeonu WordPress.

Co to jest akordeon?

Akordeon to funkcja, która może ułatwić dodawanie dużej ilości treści na stronach. Najczęściej akordeony są używane do wyświetlania często zadawanych pytań (FAQ).

W często zadawanych pytaniach użytkownicy mogą kliknąć dowolne pytanie i rozwinąć kartę z odpowiedzią. Domyślnie odpowiedzi są ukryte. Oszczędza ich czas na czytanie tylko potrzebnych pytań. Zapobiega również niepotrzebnemu przewijaniu przez użytkowników w witrynie WordPress.

Karty akordeonu

Oprócz często zadawanych pytań możesz użyć akordeonu, aby wyświetlić prawie każdy rodzaj treści, którą chcesz skondensować. Zakładki akordeonu mogą być pionowe lub poziome. Występują również w różnych stylach, w zależności od wybranej wtyczki.

Na rynku znajdziesz wiele wtyczek do akordeonu WordPress, które mogą sprawić, że wybranie właściwej wydaje się przytłaczające. Właśnie dlatego wybraliśmy dla Ciebie kilka najlepszych wtyczek do akordeonu WordPress, abyś mógł bez obaw wybierać i natychmiast dodawać karty akordeonu do swojej witryny..

1. Akordeon

Akordeon

Akordeon ma wiele wbudowanych szablonów, kolorów, stylów i obrazów tła. Akordeon pozwala wyświetlić wielobarwny nagłówek. Posiada opcję sortowania metodą przeciągnij i upuść, aby łatwo zarządzać zawartością akordeonu.

Jest gotowy do tłumaczenia i w pełni obsługuje skróty do wyświetlania akordeonów na twoich stronach, postach, paskach bocznych i innych obszarach treści. Zaawansowane ustawienia akordeonu pozwalają otwierać zakładki akordeonu jako linki zewnętrzne.

2. ShortCodes Ultimate

Shortcodes Ultimate

Shortcodes Ultimate to doskonała wtyczka WordPress z mnóstwem skrótów do łatwego dodawania funkcji do Twojej witryny. Pozwala wstawiać skróty do kart akordeonu w dowolnym miejscu na stronach i postach WordPress. Możesz także dodać karty harmonijkowe w obszarach gotowych dla widgetów, używając skrótów.

Shortcodes Ultimate zawiera niestandardowy widget, który ułatwia wyświetlanie akordeonów na pasku bocznym lub w innych obszarach widgetów. Jest to darmowa wtyczka i działa świetnie ze wszystkimi najpopularniejszymi wtyczkami WordPress.

3. Tabele akordeonu

Tabele akordeonu

Tabele akordeonu to wysokiej jakości wtyczka do akordeonu WordPress. Posiada 30 stylowych ustawień wstępnych, które ułatwiają tworzenie akordeonów dla Twojego profilu, list, produktów, wydarzeń, notatek, najczęściej zadawanych pytań, referencji i innych.

Ma opcje kolorów, nawigację za pomocą klawiatury, wiele motywów i instalator demonstracyjny 1 kliknięciem. Zawiera frontendowy edytor na żywo, który pozwala szybko skonfigurować karty akordeonu i zobaczyć, jak będą wyglądać dla użytkowników.

4. Suwak akordeonu

Suwak akordeonu

Accordion Slider to responsywna wtyczka do akordeonu WordPress. Posiada zaawansowaną funkcję suwaka obrazu, która w połączeniu z akordeonem działa płynnie i zapewnia wciągające wrażenia użytkownika.

Łatwo integruje się z wtyczkami galerii obrazów i Flickr, aby ładować obrazy ze źródeł zewnętrznych. Wtyczka jest przyjazna dla początkujących i łatwa w konfiguracji bez pisania ani jednego wiersza kodu.

5. Ultimate Blocks

ostateczne bloki

Ultimate Blocks to niezbędna wtyczka do edytora Gutenberga, która ma ponad 15 niestandardowych bloków. Jednym z bloków jest Przełączanie treści (akordeon). Pozwala z łatwością dodać akordeon w dowolnym poście lub stronie.

Można go używać w prawie każdym motywie WordPress i daje on możliwość wyboru stanu początkowego, niezależnie od tego, czy jest zwinięty, czy nie. Możesz także zmienić kolor pojemnika i kolor pola tytułowego.

6. Łatwy akordeon

Łatwy akordeon

Jak sama nazwa wskazuje, Easy Accordion to wtyczka do akordeonu WordPress z prostymi ustawieniami, która pozwala wyświetlać nieograniczoną liczbę akordeonów na twojej stronie internetowej. Możesz łatwo wstawiać zakładki akordeonu do swoich postów, stron i obszarów gotowych na WordPress.

Easy Accordion ma płatną wersję, która oferuje więcej opcji, takich jak motywy kolorów, skróty i więcej. Pozwala także tworzyć zakładki akordeonowe z kategorii i innych niestandardowych systematyk.

7. Zakładka – Akordeon, FAQ

Tab - Akordeon, FAQ

Tab – Akordeon i FAQ to darmowa wtyczka do akordeonu WordPress. Posiada poziome i pionowe zakładki harmonijkowe z responsywnym układem. Ma animowane akordeony, które przyciągają użytkowników i angażują ich w witrynie.

Wtyczka jest przyjazna dla początkujących i umożliwia dodawanie kart harmonijkowych do stron, postów, paska bocznego, plików szablonów i innych. Ma wiele układów, sortowanie akordów przeciągania i upuszczania, efekty przejścia i pięknie animowane szablony.

8. FAQ na temat akordeonu

Akordeon FAQ

Akordeon FAQ to 1 z darmowych wtyczek do akordeonu WordPress opartych na skrótach. Ma łatwą konfigurację i pozwala przeciągać akordeony w górę lub w dół, aby zmienić ich aranżację. Zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania, które wyświetla karty akordeonu na stronach i postach WordPress.

Akordeon FAQ obsługuje wybór kolorów, frameworki bootstrap, wbudowane układy akordeonów, ikony Font Awesome i wiele innych. Jest w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO, a Twoje akordeony pięknie wyglądają na wszystkich urządzeniach.

9. Skróty Arconix

Skróty Arconix

Arconix Shortcodes to wtyczka do akordeonu WordPress z niesamowitymi funkcjami i funkcjonalnościami. Używa skrótów do wyświetlania kart akordeonu. Jest to w pełni responsywna i przyjazna dla początkujących wtyczka.

Umożliwia wstawianie nieograniczonej liczby kart akordeonu do postów i stron WordPress. Karty akordeonu wyglądają świetnie na wszystkich rozmiarach i urządzeniach. Korzystając z trybu zgodności, możesz uniknąć konfliktów nazw skrótów i stworzyć unikalne skróty dla wszystkich swoich akordeonów.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do akordeonu WordPress.

Możesz również sprawdzić naszą starannie wybraną listę najlepszych wtyczek ankiet WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie na miejscu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map