9 najlepszych wtyczek do przesyłania plików dla WordPress (w porównaniu)

Najlepsze wtyczki do przesyłania plików dla WordPress


Szukasz najlepszej wtyczki do przesyłania plików dla WordPress?

Dzięki odpowiedniej wtyczce do przesyłania plików WordPress możesz pozwolić użytkownikom na przesyłanie plików z interfejsu lub zaplecza.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek do przesyłania plików dla WordPress.

Wybór najlepszej wtyczki do przesyłania plików dla WordPress

Ponieważ istnieją dziesiątki wtyczek do przesyłania plików WordPress, wybór najlepszej wtyczki do przesyłania plików może być zastraszający. Powinieneś poszukać wtyczki, która spełnia większość twoich wymagań i jest łatwa w użyciu.

Wybierając wtyczkę do przesyłania plików, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • Przesłane przez użytkownika: Zezwalaj użytkownikom na przesyłanie plików bez logowania się na Twojej stronie.
 • Typ pliku załącznika: Obsługuje wiele typów plików, w tym popularne i zaawansowane rozszerzenia plików.
 • Rozmiar przesłanego pliku: Wybierz maksymalny dozwolony rozmiar przesyłanych plików i ogranicz użytkownikom przesyłanie dużych plików.
 • Przechowywanie: Wybierz miejsce do przechowywania, takie jak hosting, aplikacje innych firm, takie jak Dysk Google .

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek do przesyłania plików dla WordPress.

1. WPForms: Najlepsza wtyczka formularza przesyłania plików

WPForms

WPForms jest najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką formularza kontaktowego WordPress, która pozwala utworzyć formularz przesyłania plików w WordPress. Możesz nawet utworzyć formularz do przesyłania wielu plików w WordPress.

Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, które umożliwia dodawanie pól, przycisków i innych opcji w formularzu przesyłania plików oraz zarządzanie nimi.

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

2. Typy przesyłania plików: Obsługa dodatkowych typów plików

typy przesyłania plików

Typy przesyłania plików to darmowa wtyczka WPForms, która pozwala przesyłać dodatkowe typy plików na stronie WordPress. Domyślnie WordPress zezwala na przesyłanie ograniczonej liczby rozszerzeń plików ze względów bezpieczeństwa.

Dzięki tej wtyczce możesz przesyłać dowolne rozszerzenia plików do biblioteki multimediów WordPress bez żadnych ograniczeń. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać do białej listy te rozszerzenia w ustawieniach wtyczki, które chcesz przesłać na swoją stronę.

2. Interfejs użytkownika WP: Najlepszy program do przesyłania plików Frontend

Interfejs użytkownika WP

Interfejs użytkownika WP to darmowa wtyczka WordPress, która zawiera pulpit nawigacyjny interfejsu użytkownika, edytor interfejsu użytkownika i narzędzie do przesyłania plików interfejsu użytkownika dla użytkowników. Pozwala użytkownikom aktualizować profile i przesyłać posty z interfejsu użytkownika.

Wtyczka umożliwia użytkownikom dołączanie plików i przesyłanie zdjęć do swoich postów. Jest również wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy oraz podgląd w czasie rzeczywistym, aby łatwo skonfigurować formularze przesyłania plików.

Zacznij korzystać z WP User Frontend już dziś!

3. Formy Ninja: Kolejna wtyczka formularza przesyłania plików

NinjaForms

Ninja Forms to kolejna wtyczka formularza kontaktowego WordPress, która zawiera przyjazny dla użytkownika i elastyczny formularz przesyłania plików dla użytkowników.

Zapewnia bezproblemową integrację z popularnymi zewnętrznymi usługami pamięci w celu przechowywania przesłanych plików. W ten sposób nie musisz płacić więcej za miejsce do hostingu.

Zacznij korzystać z formularzy Ninja już dziś!

4. Ajax Multi Upload: dla płynniejszego przesyłania

Ajax Multi Upload

Ajax Multi Upload to wtyczka do przesyłania plików premium dla WordPress. Jest wyposażony w niestandardowe filtry, resizer obrazu, przesyłanie jednego lub wielu plików i wiele innych.

Dzięki funkcji Ajax użytkownicy będą mogli bezproblemowo przesyłać pliki bez ładowania strony lub odświeżania.

Zacznij korzystać z Ajax Multi Upload już dziś!

5. Przesyłanie pliku WordPress: Darmowa wtyczka do przesyłania plików

Przesyłanie pliku WP

Przesyłanie pliku WordPress to darmowa i prosta wtyczka do przesyłania plików. Możesz użyć tej wtyczki do otrzymywania załączników plików od użytkowników.

Wtyczka umożliwia użytkownikom przesyłanie plików z dowolnej strony, postu lub paska bocznego. Aby wyświetlić przycisk przesyłania pliku, wystarczy użyć krótkiego kodu w dowolnym miejscu.

Zacznij korzystać z przesyłania plików WordPress już dziś!

6. Dodatkowe typy plików WP: Obsługuje wiele rozszerzeń plików

Typ dodatkowego pliku WP

Dodatkowe typy plików WP jest rozszerzeniem domyślnej opcji przesyłania plików WordPress. Obsługuje wiele różnych typów rozszerzeń plików, dzięki czemu użytkownicy mogą przesyłać dowolny plik do biblioteki multimediów WordPress.

Działa również z innymi wtyczkami do przesyłania plików, aby rozszerzyć funkcjonalność. Możesz zainstalować wtyczkę i od razu rozpocząć przesyłanie plików.

Zacznij korzystać z dodatkowych typów plików WP już dziś!

7. Przeciągnij WooCommerce & Drop Uploader: Uploader dla WooCommerce

WooCommerce Drag and Drop Uploader

Przeciągnij WooCommerce & Drop Uploader to przydatna wtyczka do przesyłania plików WordPress dla witryn eCommerce. Jest to przydatne, jeśli chcesz pozwolić użytkownikom na przesyłanie zdjęć produktów, które zostały ostatnio dostarczone. W ten sposób użytkownicy mogą zgłaszać każdy problem z dostawą.

Wtyczka używa Ajax do przesyłania plików bez odświeżania strony. Wtyczka jest łatwa w użyciu i nie wymaga kodowania do skonfigurowania.

Zacznij korzystać z WooCommerce Drag & Upuść przesyłanie dzisiaj!

8. WP Media File Manager: wtyczka Best Folder Uploader

WP Media File Manager

WP Media File Manager to potężna wtyczka do przesyłania plików WordPress, która pozwala przesyłać foldery w witrynie i zarządzać nimi skutecznie. Wtyczka tworzy foldery w bibliotece multimediów WordPress.

Dzięki wbudowanej funkcji rozszerzenia plików możesz także przesyłać pliki określonych rozszerzeń do WordPress.

Zacznij korzystać z WP Media File Manager już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę do przesyłania plików dla WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia formularza przesyłania plików w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map