9 najlepszych wtyczek do wizualizacji danych dla WordPress (w porównaniu)

najlepsze wtyczki do wizualizacji danych


Szukasz sposobu na wyświetlanie danych w swojej witrynie w bardziej interesujący sposób?

Następnie możesz wypróbować wtyczkę do wizualizacji danych. Wtyczki do wizualizacji danych pomagają prezentować dane w postaci wykresów kołowych, wykresów, piktogramów, kolorowych wykresów, a nawet infografik.

Chociaż na rynku dostępne są setki opcji, nie można przetestować każdej z nich, aby wybrać odpowiednią dla swojej witryny.

Dlatego stworzyliśmy listę najlepszych wtyczek do wizualizacji danych, która zawiera zarówno opcje premium, jak i bezpłatne.

Korzyści z wizualnej reprezentacji danych

Prezentacja danych w formie wizualnej może przynieść kilka korzyści. Tutaj jest kilka z nich.

 • Użytkownicy mogą szybciej zrozumieć informacje, nie wchodząc w szczegóły.
 • Upraszcza złożone dane, ułatwiając zrozumienie w porównaniu do zaśmieconych arkuszy kalkulacyjnych i raportów.
 • Łatwiej jest zobrazować pojawiający się trend i jego zmianę w czasie.

1. WPForms

WPForms ankieta i dodatek ankiet

WPForms to wtyczka konstruktora formularzy, która umożliwia utworzenie dowolnego formularza dla witryny w ciągu kilku minut. Możesz go użyć Ankiety i ankiety dodatek do tworzenia ankiet i ankiet oraz wyświetlania wyników w czasie rzeczywistym.

Gdy użytkownik prześle ankietę, możesz zaoferować piękne raporty z najlepszymi opcjami wizualizacji. Może to być w postaci wykresu kołowego, wykresów słupkowych, wykresów liniowych (które mogą być pionowe lub poziome) i więcej.

Oferuje również kilka niesamowitych szablonów formularzy, które pomogą Ci szybko rozpocząć.

Dowiedz się więcej o WPForms tutaj.

2. Formidable Forms

groźne formy

Formidable Forms to kolejna świetna wtyczka do tworzenia formularzy, która pozwala tworzyć dowolne formularze za pomocą kilku kliknięć. Można go również użyć do wyświetlania danych w postaci wykresów, wykresów, statystyk itp. Z pozycji formularza.

Najlepsze jest to, że możesz użyć zebranych danych lub zaimportować, aby stworzyć piękne wykresy i wykresy.

Wtyczka oferuje również różne konfigurowalne projekty układów i szablony formularzy. Każdy formularz można dostosować do własnych wymagań, dodając kolor, wypełnienie, obramowania i więcej. Możesz także zaimportować lub wyeksportować formularz utworzony do lub ze swojej witryny bez żadnych komplikacji.

Oto więcej o Formidable Forms.

3. Visualizer Pro

Visualizer Pro, wtyczki do wizualizacji danych

Visualizer Pro to kolejna niesamowita wtyczka do wizualizacji danych WordPress, którą możesz wypróbować. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo tworzyć w pełni responsywne i konfigurowalne tabele i wykresy, aby wyświetlać dane w uporządkowany i atrakcyjny sposób. Te wykresy i tabele można również edytować za pomocą edytora podobnego do programu Excel.

Oferuje 15 gotowych typów wykresów. Możesz także automatycznie synchronizować dane z plikami offline lub bazą danych. Możesz również importować dane ze swojej bazy danych. Ta wtyczka jest kompatybilna z wieloma przeglądarkami i wygląda dobrze na wszystkich rozmiarach ekranu.

4. Wizualne formatowanie tabeli

wtyczka formatowania tabeli wizualnej

Visual Table Formatting to wtyczka, która pozwala tworzyć tabele do wyświetlania danych. Po dodaniu danych możesz je łatwo dostosować, dodając kolory, aby wyglądały bardziej chwytliwie.

Te tabele obsługują również obrazy i linki. Ma również 15 wstępnie zdefiniowanych stylów tabel, dzięki czemu rozpoczęcie pracy jest szybkie i łatwe.

5. WP DataTables

wpDataTables, wtyczki do wizualizacji danych

WP DataTables to jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia tabel i wykresów. Po utworzeniu tabeli możesz ją łatwo dostosować z poziomu interfejsu użytkownika lub zaplecza, w zależności od tego, co jest dla Ciebie łatwiejsze.

Jeśli chcesz, możesz pozwolić użytkownikom edytować dane, które wprowadzili. Oferuje nawet zaawansowane opcje, takie jak formatowanie warunkowe, zaawansowane filtrowanie, obliczanie sum dla kolumn itp. Za pomocą kreatorów tworzenia, takich jak HighCharts, Chart.js lub Google Charts, można tworzyć dynamiczne wykresy i umożliwia grupowanie podobnych wierszy razem.

6. Generator tabel danych

Generator tabel danych firmy Supsystic, wtyczki do wizualizacji danych

Generator tabel danych pozwala tworzyć responsywne iw pełni konfigurowalne tabele i wykresy bez żadnego kodowania. Ta wtyczka działa najlepiej z WooCommerce.

Wtyczka w pełni obsługuje również atrybuty i kategorie produktów. Możesz także dodać kolumny do tabeli zawierające podsumowanie swoich produktów, datę ważności, cenę, recenzje i inne.

7. Wbudowana przeglądarka arkuszy kalkulacyjnych Google

wtyczki do wizualizacji danych

Z Wbudowana przeglądarka arkuszy kalkulacyjnych Google, możesz łatwo przekształcić dane przechowywane w arkuszu kalkulacyjnym Google, pliku CSV, bazie danych MYSQL itp. w piękny wykres lub wykres. Pozwala tworzyć różne typy wykresów, w tym wykresy kołowe, wykresy obszarowe, wykresy osi czasu itp.

Możesz także przekonwertować swoje dane na tabelę, którą można jednocześnie przeszukiwać i sortować. Ponadto możesz dodać podgląd na żywo plików PDF, XLS lub DOC.

8. Snowball

Śnieżna kula

Śnieżna kula to kolejna niesamowita wtyczka, która ułatwia wizualizację danych w WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz wyświetlać dane na różne sposoby, takie jak obrazy, filmy, interaktywne widżety, wizualizacja danych i inne.

Obsługuje różne typy modułów, takie jak wykresy słupkowe, wykresy rozrzutu, suwaki porównania, spis treści itp.

Otóż ​​to! Mamy nadzieję, że nasza lista najlepszych wtyczek WordPress do wizualizacji danych była pomocna. Jeśli ci się podobało, możesz również sprawdzić najlepsze wtyczki stołowe dla swojej witryny WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map