9 najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress do obsługi klienta

najlepsze wtyczki pomocy technicznej WordPress


Szukasz najlepszych dostępnych wtyczek pomocy technicznej WordPress? Świetny pomysł! Jeśli chodzi o prowadzenie firmy, obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Klienci chętniej kupują od Ciebie, jeśli wiedzą, że mogą liczyć na pomoc.

Ponieważ również jesteśmy pomocni, przygotowaliśmy listę 9 najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress do obsługi klienta. Sprawdź listę poniżej i wybierz tę, która najlepiej Ci odpowiada.

1. Dział pomocy Catchers

Dzięki funkcjom dla menedżerów pomocy technicznej, takim jak statusy biletów, historia biletów i profile klientów, Catchers Helpdesk to najwyższej klasy wtyczka pomocy technicznej. Dział Catcher Helpdesk, działający w systemie opartym na biletach, umożliwia nawet zapisywanie typowych odpowiedzi jako odpowiedzi w puszce, dzięki czemu można zaoszczędzić czas, będąc jednocześnie pomocnym.

Wystarczy standardowa wersja, aby zacząć, ale jeśli chcesz rozszerzone możliwości, mają kilka oficjalnych dodatków, które mogą ci pomóc. Integracja WooCommerce, raporty statystyk / wskaźników oraz dodatkowe pola formularza kontaktowego mogą być instalowane za pośrednictwem dodatków, dzięki czemu Catchers Helpdesk jest jeszcze bardziej wydajny.

Szukasz tylko podstawowych możliwości wtyczek pomocy WordPress? Nie ma problemu. Centrum pomocy Catchers ma darmową wersję. Jednak funkcje są ograniczone, dlatego zalecamy zakup wersji premium (od 39 USD).

Rozpocznij pracę z Catchers Helpdesk już dziś!

2. Baza wiedzy

Jeśli chcesz zbudować w swojej witrynie centrum obsługi klienta za pomocą obszernej strony z najczęściej zadawanymi pytaniami lub innych pisemnych zasobów, Baza wiedzy jest odpowiednią wtyczką.

Dzięki intuicyjnemu narzędziu do tworzenia stron WordPress typu przeciągnij i upuść, Baza wiedzy sprawia, że ​​tworzenie strony z często zadawanymi pytaniami, dokumentacji firmy / produktu lub artykułów jest absolutnie łatwe. Jest także responsywny, gotowy do tłumaczenia i regularnie aktualizowany. Ceny zaczynają się od 40 USD.

Zacznij korzystać z bazy wiedzy już dziś!

3. Pomóż skautowi

Jeśli masz cały zespół wsparcia, najlepszym rozwiązaniem jest Scout Pomoc. Możesz utrzymać swój zespół zorganizowany z wieloma skrzynkami pocztowymi dla każdego udostępnionego adresu e-mail. Możesz także przeglądać raporty mierzące wydajność swojego zespołu bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Help Scout ma ponad 50 integracji, nie uwzględniając własnych dodatkowych narzędzi programistycznych, dzięki czemu możesz korzystać z systemu Help Scout z dowolnymi wtyczkami, które już masz lub chcesz uzyskać. Bezproblemowo integruje się z wtyczkami czatu na żywo i przechowuje rozmowy na czacie w spersonalizowanych profilach klientów dla użytkowników.

Czaty online nie w twoim stylu? Istnieje również wiele opcji połączeń telefonicznych i poczty głosowej. Ponad 50 usług poczty głosowej jest dostępnych po wyjęciu z pudełka i można je w razie potrzeby rozszerzyć. Dostępne są również dzienniki połączeń telefonicznych.

Dzięki ponad 75 skrótom klawiszowym członkowie zespołu nie będą musieli tracić czasu na grzebanie w swoich myszach komputerowych. Help Scout ma również aplikację na iPhone’a i Androida, dzięki czemu możesz zabrać swoje centrum obsługi klienta w dowolne miejsce.

Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu, ale wszystkie opcje rozpoczynają się 15-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Zacznij korzystać z pomocy Scout już dziś!

4. Zendesk

Zendesk to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzebnych wtyczek pomocy technicznej. Z funkcjami, takimi jak zarządzanie biletami wsparcia, funkcje czatu na żywo i usługi telefonii biznesowej; nigdy nie będziesz potrzebować innej wtyczki pomocy technicznej.

Sprawdź także alternatywy dla interkomów (z Zendesk).

Jednak Zendesk nie jest darmowy i wymaga utworzenia konta w celu korzystania z niego. Ceny różnią się w zależności od wybranego planu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz wybrać plan typu „wszystko w jednym”, który ma wszystko lub wybrać i wybrać tylko te funkcje, których potrzebujesz. Każda opcja ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Rozpocznij pracę z Zendesk już dziś!

5. System biletów wsparcia WooCommerce

Jeśli prowadzisz już sklep internetowy z wtyczką WooCommerce, wtyczka WooCommerce Support Ticket System jest idealnym towarzyszem. Ponieważ oba są wykonane przez tę samą firmę, integracja jest płynna.

Wtyczka WooCommerce Support Ticket System wykorzystuje system biletów pomocy technicznej w celu rozwiązania dylematów użytkowników i zamówień. Dzięki trzem różnym typom biletów będziesz mieć dużą elastyczność, aby poprowadzić system wsparcia swojego sklepu na swój sposób.

Jest gotowy do tłumaczenia, elastyczny i zaczyna się od 29 USD.

Zacznij korzystać z systemu biletów wsparcia WooCommerce już dziś!

6. Ah Bilety

Za 16 USD Ah Tickets jest zdecydowanie jedną z najtańszych opcji na tej liście. Działa za pośrednictwem systemu opartego na biletach i jest wyjątkowy, ponieważ jest zbudowany na PHP MVC do użytku z OOP i strukturą Bootstrap 3.x, oferując znacznie mniej CSS.

Jest usprawniony, jest gotowy do tłumaczenia na nieograniczoną liczbę języków i reaguje na urządzenia mobilne. Integruje się z MailChimp i kilkoma innymi alternatywami dla MailChimp. Wkrótce pojawi się również aplikacja mobilna, więc na pewno warto ją mieć.

Zacznij już dziś bilety Ah!

7. Niesamowite wsparcie

Niesamowite wsparcie to, jednym słowem: niesamowite. Jest porównywalny do Zendesk lub Scout jako rozwiązanie pomocy technicznej SaaS i sprzedawany po cenie, na którą każdy może sobie pozwolić – BEZPŁATNIE!

Konfiguracja jest niezwykle łatwa dzięki pomocy ich kreatora konfiguracji. Możesz zainstalować wtyczkę pomocy technicznej w niecałe 5 minut po instalacji i aktywacji. Jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika, nawet dla początkujących, i doskonale wykorzystuje pulpit nawigacyjny WordPress i interfejs użytkownika. Jeśli znasz już swoją przestrzeń administracyjną WordPress, od razu poczujesz się komfortowo dzięki tej wtyczce.

Jest gotowy na RODO, zgodny z Gutenbergiem, posiada integrację z WooCommerce, jest gotowy do tłumaczenia i reaguje na urządzenia mobilne.

Z ponad 25 dodatkami, nie licząc funkcji premium, które można dodać osobno, nie można wymienić wszystkiego, co Awesome Support robi na tej skromnej liście. Polecamy odwiedź ich stronę aby uzyskać pełny zakres wszystkiego, co możesz zrobić.

Zacznij korzystać z niesamowitej pomocy technicznej już dziś!

8. bbPress

Od twórców WordPress, bbPress jest darmową wtyczką forum WordPress typu open source. Jest lekki i nie spowalnia witryny z niepotrzebnym wzdęciem.

Korzystając z rozwiązania forum dla działu pomocy technicznej, możesz dać użytkownikom możliwość rozwiązywania własnych problemów. Lub weź wodze i sam odpowiedz na pytania. Będziesz miał ogromną elastyczność i kontrolę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję bbPress.

Rozpocznij z bbPress już dziś!

9. WP Support Plus Responsive Ticket System

Wtyczka Responsive Ticket System WP Support Plus znalazła się na tej liście, ponieważ jest zdecydowanie jedną z najlepszych na rynku i działa już od dłuższego czasu. Obecni użytkownicy docenią jego honorowe miejsce na tej liście. Jednak nowi użytkownicy powinni rozważyć użycie SupportCandy – dzieło tych samych programistów, robi dokładnie to samo, ale ma dodatkowe wsparcie dla nowych użytkowników.

System WP Support Plus Responsive Ticket System umożliwia korzystanie z nieograniczonej liczby biletów i nieograniczonej liczby agentów. Jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem wydajności.

Sprawdź także: Jak poprawić dostrajanie wydajności WordPress

Dzięki dodatkom premium możesz integrować się z bazą wiedzy, tworzyć ankiety satysfakcji, eksportować bilety i wiele więcej.

Zacznij korzystać z WP Support Plus Responsive Ticket System już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze dostępne wtyczki pomocy technicznej WordPress.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, możesz również skorzystać z naszych list najlepszych wtyczek WordPress LMS i usług wsparcia WordPress 24/7 do zarządzania witryną.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map