9 najlepszych wtyczek pośrednich dla Twojej witryny WordPress (w porównaniu)

najlepsze wtyczki pomostowe


Szukasz dobrej wtyczki do testowania, aby przetestować swoje eksperymenty przed ich uruchomieniem??

Witryna pomostowa to replika witryny, w której możesz eksperymentować z nowymi funkcjami, wtyczkami i aktualizacjami, zanim prześlesz je do swojej działającej witryny. W ten sposób możesz znaleźć i naprawić błędy bez martwienia się o zerwanie witryny i utratę ruchu.

Ale zanim się zanurzysz i zaczniesz korzystać z wtyczki pośredniej WordPress, sprawdź dwukrotnie u swojego dostawcy hostingu i sprawdź, czy oferuje on funkcję strony pośredniej.

Jest tak, ponieważ wtyczka przejściowa będzie miała ograniczoną kontrolę nad twoim serwerem hostingowym, więc są szanse, że nie da ona najlepszych możliwych wyników. Ponadto niektóre wtyczki utrzymują witrynę pomostową na własnym serwerze. Jeśli martwisz się o swoją prywatność i ochronę danych, lepiej skorzystaj z funkcji pośrednictwa swojego dostawcy hostingu.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek pośrednich WordPress, które ułatwiają skonfigurowanie strony pośredniej. Wcześniej rzućmy okiem na kilka usług hostingowych, które oferują opcję stopniowania za jednym kliknięciem.

Usługi hostingowe z opcją przemieszczania jednym kliknięciem

Niektóre usługi hostingowe oferują swoim użytkownikom bezpłatne opcje przemieszczania jednym kliknięciem. Oto niektóre z nich, które możesz chcieć sprawdzić.

1. Bluehost

Kod rabatowy Bluehost, hosting stron bluehost

Bluehost jest jednym z najpopularniejszych dostawców usług hostingowych, który oferuje wspaniałe funkcje dla swoich użytkowników, w tym opcję stopniowania za jednym kliknięciem. Dzięki Bluehost otrzymasz także wszystko, czego potrzebujesz do uruchomienia witryny, takie jak bezpłatna nazwa domeny, bezpłatny SSL i wiele więcej.

Dowiedz się więcej o Bluehost tutaj.

2. SiteGround

bezpłatna migracja, SiteGround Web Hosting, darmowy ssl, darmowa inscenizacja jednym kliknięciem

Siteground jest kolejnym niesamowitym dostawcą usług hostingowych, który oferuje użytkownikom opcję stopniowania za jednym kliknięciem. SiteGround jest oficjalnie rekomendowaną firmą hostingową WordPress.org i oferuje wspaniałe funkcje, takie jak wbudowane buforowanie WP, codzienne automatyczne kopie zapasowe, bezpłatne SSL i więcej.

Przeczytaj naszą pełną recenzję na SiteGround.

3. Dreamhost

DreamHost

Dreamhost to kolejny dostawca usług hostingowych, który zapewnia użytkownikom opcję stopniowania za jednym kliknięciem. Otrzymasz również bezpłatną domenę, narzędzie do tworzenia witryn, instalator WordPress 1-kliknięciem, nieograniczone miejsce na dysku i wiele więcej.

Sprawdź naszą recenzję na Dreamhost tutaj.

Przejdźmy teraz do sprawdzania najlepszych wtyczek pośrednich dostępnych dla WordPress.

Wybór wtyczki pomostowej WordPress

Jeśli nie jesteś hostowany u dostawcy hostingu, który obsługuje opcję stopniowania 1-kliknięcia i nie jesteś zainteresowany przeniesieniem swojej witryny do jednego z nich, możesz rozważyć wtyczkę WordPress.

1. UpdraftClone

UpdraftPlus

UpdraftClone to popularna wtyczka przemieszczania oferowana przez popularną wtyczkę do tworzenia kopii zapasowych, Updraftlus. Działa w systemie tokenów, w którym tokeny kosztują utworzenie klonu i utrzymanie klonu przy życiu.

Dzięki tej wtyczce możesz natychmiast utworzyć piaskownicę bezpośrednio z wtyczki UpdraftPlus.

2. BlogVault

BlogVault

BlogVault to głównie wtyczka do tworzenia kopii zapasowych, która zapewnia również opcję przemieszczania. Ta wtyczka działa na dowolnym hoście i jest wystarczająco szybka, aby zidentyfikować zmiany, które wprowadzasz za pomocą dzienników zmian.

Inscenizacja działa na ich własnych serwerach w chmurze i oferuje opcję jednego kliknięcia, aby scalić zmiany z działającą witryną. Za przygotowanie witryny nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Zamiast tego możesz również korzystać z innych funkcji, takich jak migracja witryny, kopie zapasowe WooCommerce, przywracanie itp.

3. WP Staging Pro

WP staging pro, staging plugins

WP Staging Pro to potężna wtyczka do klonowania i migracji do WordPressa, która pozwala utworzyć witrynę pomostową za pomocą jednego kliknięcia. Po zakończeniu eksperymentowania ze zmianami możesz bezproblemowo przenieść wszystkie zmiany na działającą witrynę.

Umożliwia także uwierzytelnianie użytkowników, którzy mogą pracować w witrynie pomostowej. Jest to świetna opcja, aby zabezpieczyć witrynę na żywo i upewnić się, że nikt nie przekazuje testów do witryny bez Twojej zgody.

4. WP Stage Coach

Dyliżans WP

WP Stage Coach pozwala utworzyć witrynę przejściową za pomocą jednego kliknięcia. Nie zastępuje bazy danych podczas importowania. Wtyczka działa na każdym hoście, więc możesz mieć pewność, że Twoja strona jest w bezpiecznych rękach.

Pozwala także zabezpieczyć hasłem kopie przemieszczające, scalić zmiany z aktywną witryną za pomocą jednego kliknięcia i wiele więcej.

5. Duplicator Pro

powielacz, wtyczka pomostowa

Duplicator Pro to kolejna doskonała opcja, która pozwala z łatwością klonować swoją stronę internetową.

Oprócz tworzenia witryn przejściowych oferuje również kilka innych funkcji, takich jak automatyczne tworzenie bazy danych, ograniczanie tworzenia kopii zapasowych, powiadomienia e-mail w celu poinformowania o problemach z duplikacją itp..

6. CodeGuard

Codeguard, wtyczki przejściowe

CodeGuard to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla Twojej witryny. Za pomocą tej wtyczki możesz nie tylko utworzyć witrynę przejściową, ale także użyć jej do ochrony witryny przed złośliwym oprogramowaniem i potencjalnie zagrożonymi zagrożeniami.

Możesz również oznaczyć interfejs witryny białą etykietą, więc jeśli jesteś agencją obsługującą kilka witryn klienckich, możesz rozważyć skorzystanie z Codeguard.

7. Migracja WP All-in-One

All_in_One_WP_Migration_

All-in-One WP Migration to doskonała wtyczka przejściowa, która pozwala eksportować pliki WordPress, w tym bazę danych, bez zatrudniania devloper. Wtyczka jest kompatybilna z prawie wszystkimi dostawcami hostingu.

Nie wymaga też żadnych rozszerzeń PHP i działa ze wszystkimi wersjami PHP od wersji 5.2.

8. WP Synchro

WP_Synchro, wtyczki przejściowe

WP Synchro jest kolejną darmową wtyczką pomostową, która pozwala zsynchronizować witrynę aktywną i witrynę pomostową. Możesz skonfigurować witrynę tymczasową raz, a następnie włączyć automatyczne uruchamianie procesu migracji.

Możesz także ciągnąć lub przepychać bazę danych z jednej strony do drugiej bez żadnego kodowania. Możesz nawet zsynchronizować swoje pliki, w tym pliki multimedialne, motywy, wtyczki itp., I synchronizować je z drugą witryną pomostową.

9. Kopia zapasowa & Inscenizacja według WP Time Capsule

Backup_and_Staging, wtyczki stagibg

Tworzenie kopii zapasowych i tworzenie scen przez WP Time Capsule to świetna opcja, za pomocą której można uruchomić i uruchomić witrynę za pomocą jednego kliknięcia. Ta wtyczka zawiera 2 główne funkcje: tworzenie kopii zapasowych i przemieszczanie.

Możesz łatwo sklonować duplikat witryny lub migrować ją do nowej lokalizacji. Wtyczka jest superszybka i działa płynnie z innymi wtyczkami.

Otóż ​​to!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć jedne z najlepszych wtyczek pośrednich na rynku. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz także dowiedzieć się o usługach hostingowych oferujących bezpłatne usługi migracji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map