9 najlepszych wtyczek uwierzytelniających WordPress Security (w porównaniu)

najlepsze wtyczki uwierzytelniania bezpieczeństwa dla wordpress


Czy Twoja strona jest wystarczająco bezpieczna? Codziennie hakowane są tysiące blogów i stron internetowych.

Musisz upewnić się, że witryna jest zabezpieczona przed potencjalnie zagrożonymi zagrożeniami, narzucając uwierzytelnianie zabezpieczeń podczas logowania do witryny.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek do uwierzytelniania WordPress.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki WordPress Security Authentication?

Istnieje mnóstwo niesamowitych wtyczek bezpieczeństwa WordPress, które mogą chronić twoją stronę internetową i informować cię o wszelkich podejrzanych działaniach po wykryciu.

Ważne jest również, aby włączyć uwierzytelnianie zabezpieczeń, aby mieć pewność, że tylko autoryzowani użytkownicy logują się do Twojej witryny. Wtyczka uwierzytelniania bezpieczeństwa może automatycznie autoryzować użytkowników lub pozwolić im przejść uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

1. iThemes Security

iThemes Security, wtyczki bezpieczeństwa

iThemes Security to doskonała wtyczka do uwierzytelniania WordPress, która pomaga chronić twoją stronę internetową dzięki funkcji uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po włączeniu użytkownik nie będzie mógł zalogować się do Twojej witryny, chyba że najpierw poda hasło, a następnie kod pomocniczy przesłany do aplikacji uwierzytelniającej.

Sprawdza także wiele prób logowania i ogranicza liczbę prób na użytkownika dzięki ochronie przed brutalną siłą WordPress. Wtyczka obserwuje użytkowników, którzy próbują zmienić dowolny plik w witrynie. Jeśli takie działanie zostanie wykryte, wtyczka natychmiast wyśle ​​Ci powiadomienie, abyś mógł podjąć odpowiednie działanie. W przypadku podejrzenia luki w zabezpieczeniach możesz nawet zablokować dostęp użytkownika do witryny w określonym czasie.

2. WP Login Plus

wtyczki uwierzytelniania bezpieczeństwa

WP Login Plus to solidna wtyczka, która oferuje niesamowitą ochronę twojej witryny dzięki procesowi uwierzytelniania ID użytkownika. Pozwala także dostosować stronę logowania. Dzięki tej wtyczce możesz nawet dodawać animacje logowania do swojej witryny. Jeśli uważasz, że już go nie chcesz, po prostu wyłącz go i gotowe.

Pozwala także dodać opcję autouzupełniania, dzięki czemu użytkownicy mogą pominąć wprowadzanie najmniejszych szczegółów w celu rejestracji lub zalogowania się na stronie. Szczegóły zostaną automatycznie wypełnione na podstawie danych z pamięci komputera.

3. WorldPay XML Direct

Wtyczka uwierzytelniania bezpieczeństwa

WorldPay XML Direct to fantastyczna wtyczka uwierzytelniająca WordPress dla strony WooCommerce. Jest to najbardziej odpowiednie dla Ciebie, jeśli akceptujesz płatności online lub darowizny. Dzięki tej wtyczce możesz najpierw bezpiecznie przechwycić wszystkie szczegóły płatności na serwerze, a następnie wysłać przechwycone dane do WorldPay. Następnie będą przetwarzane przy użyciu hostowanych stron płatności WorldPay.

Możesz także mieć pełną kontrolę nad sposobem, w jaki klienci widzą strony płatności. Obsługuje uwierzytelnianie posiadacza karty i zapewnia, że ​​wszystkie Twoje płatności są przetwarzane za pomocą protokołu bezpieczeństwa SecureCode MasterCard. Możesz użyć tej wtyczki do akceptowania płatności w wielu walutach.

4. WP Magic Link Login

WP Magic Link Zaloguj się

Dzięki wtyczce WP Magic Link Login możesz umożliwić użytkownikom logowanie się do Twojej witryny bez hasła. Wystarczy, że podadzą swoje adresy e-mail. Wtyczka automatycznie wyśle ​​link na podany adres e-mail. Ten link wygasa po określonym czasie.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, możesz włączyć opcję, która akceptuje użytkowników tylko z tego samego adresu IP.

5. Bezpieczeństwo Wordfence

Wtyczka bezpieczeństwa Wordfence

Wordfence Security to darmowa wtyczka bezpieczeństwa, która identyfikuje i blokuje złośliwy ruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojej witryny. Wtyczka jest dostarczana z blokerem IP w czasie rzeczywistym, który aktywnie blokuje wszystkie żądania z podejrzanych adresów IP.

Ma również skaner złośliwego oprogramowania, który blokuje wszystkie żądania przychodzące z niebezpiecznym kodem. Dwuskładnikowy formularz uwierzytelniający dołączony do wtyczki proaktywnie chroni twoją witrynę przed spamerami.

Jeśli masz wielu administratorów, możesz zablokować niektórych z nich, używając znanego hasła. Możesz używać wtyczki na nieograniczonej liczbie stron internetowych, a ona powiadomi cię o wszelkich atakach na hasło, logowaniu administratora, podejrzanych działaniach na stronie itp..

6. Rublon Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rubli jest kolejną wtyczką uwierzytelniającą WordPress, która pozwala zachować pełne bezpieczeństwo witryny. Korzystając z tej wtyczki, możesz zabezpieczyć swoją witrynę przed botnetami, które mają reputację atakowania tysięcy witryn każdego dnia.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować i aktywować tę wtyczkę na swojej stronie WordPress. To natychmiast zabezpieczy Twoje konto administracyjne za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego opartego na wiadomości e-mail. Jeśli chcesz chronić więcej niż jedno konto, musisz przełączyć się na płatną wersję wtyczki. Możesz skorzystać z tego, rejestrując się na ich oficjalnej stronie internetowej, a następnie wybierając preferowany plan.

7. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe Duo

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe to niesamowita wtyczka uwierzytelniania WordPress, która chroni dane witryny przed kradzieżą przez jakiekolwiek złośliwe elementy. Dzięki tej wtyczce możesz szybko dodać hasło uwierzytelniania dwuskładnikowego do swojej witryny i mieć pewność, że bezpieczeństwo witryny jest w bezpiecznych rękach.

Możesz to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej Duo, która działa, nawet jeśli Twój telefon jest poza zasięgiem. Alternatywnie można włączyć uwierzytelnianie za pomocą wiadomości SMS lub oddzwonienia na telefon. Wtyczka ma również takie opcje. Działa świetnie z innymi wtyczkami, które możesz zainstalować na swojej stronie.

8. Tarcza Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo tarczy

Bezpieczeństwo tarczy to kolejna niezawodna wtyczka do uwierzytelniania zabezpieczeń dla WordPress, która chroni twoją witrynę przed wszystkimi zagrożeniami bezpieczeństwa dzięki dwuskładnikowemu uwierzytelnianiu. Wtyczka obsługuje uwierzytelnianie Google i uwierzytelnianie e-mail. Będzie również powiadamiał Cię za każdym razem, gdy wykryje zagrożenie w Twojej witrynie dzięki potężnemu skanerowi plików rdzenia.

Poza tym działa również na ograniczenie prób logowania, blokowanie automatycznych komentarzy spamowych i wiele więcej. Będzie także identyfikować i blokować złośliwe adresy IP, które mogą wyrządzić szkody w Twojej witrynie. Wtyczka jest bardzo łatwa w użyciu i konfiguracji.

9. Google Authenticator

Google Authenticator pozwala włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA, MFA) w Twojej witrynie. Dzięki uwierzytelnieniu możesz mieć pewność, że Twoja witryna jest zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju nieautoryzowanym dostępem.

Jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje standardowe protokoły TOTP i HOTP dla metod uwierzytelniania. Wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją WordPress i działa wspaniale wraz z różnymi nowoczesnymi i zaawansowanymi wtyczkami.

Są to jedne z najlepszych wtyczek do uwierzytelniania zabezpieczeń, których możesz chcieć używać w swojej witrynie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniach WordPress, oto szczegółowy przewodnik dla Ciebie.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map