9 najlepszych wtyczek WordPress do treści generowanych przez użytkowników

najlepsze wtyczki do treści generowanych przez użytkowników


Poszukujesz wtyczki, która umożliwi treści generowane przez użytkowników w witrynie WordPress?

Korzystanie z takiej wtyczki pozwala odwiedzającym i obserwującym przesyłać treści w witrynie bezpośrednio z jej interfejsu. Może mieć postać artykułów pisanych, obrazów, filmów, plików audio, obrazów cyfrowych itp.

Treści generowane przez użytkowników mogą być świetnym sposobem na promocję firmy, ponieważ treści te pochodzą głównie od klientów i zwykle nie są za to opłacani. Możesz zachęcać użytkowników do przesyłania treści w ramach kampanii promocyjnych, postów gości itp.

Jednym z najbardziej udanych przykładów takiej kampanii był Rozpoczęcie konkursu Pucharu Białych Starbucks. Klienci Starbucks zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie i przesłania zdjęcia swojego doodlesowanego kubka Starbucks jako zgłoszenia. Doodle zwycięzcy pojawi się na limitowanych pucharach Starbucks. Ponad 4000 klientów wysłało swoje zgłoszenia w ciągu 3 tygodni.

Konkurs był wielkim sukcesem. Pomógł im zdobyć bezpłatną reklamę i lojalność klientów, pokazując użytkownikom, jak bardzo cenią opinie swoich klientów.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek WordPress do witryn z treściami tworzonymi przez użytkowników.

1. WPForms

wpforms, wtyczki treści generowane przez użytkowników

WPForms jest bardzo potężną wtyczką konstruktora typu „przeciągnij i upuść”, która umożliwia akceptowanie zgłoszeń treści użytkowników, takich jak posty gości, referencje, recenzje itp., bez konieczności zapewnienia użytkownikom wp-admin dostępu. Wtyczka zawiera atrakcyjne szablony formularzy, które ułatwiają tworzenie dowolnych typów formularzy. Jest również bardzo elastyczny pod względem dostosowywania, dzięki wbudowanemu narzędziu do przeciągania i upuszczania.

Ta wtyczka pomaga również zintegrować opcje płatności z formularzem zgłoszenia użytkownika. Jest to przydatne, jeśli akceptujesz artykuły sponsorowane w swojej witrynie. Jest kompatybilny z najnowszą wersją WordPress i działa doskonale w różnych przeglądarkach.

2. AccessPress Anonymous Post Pro

Motywy AccessPress, wtyczki generowane przez użytkowników

AccessPress Anonymous Post Pro to kolejna solidna wtyczka, która może być świetnym dodatkiem do strony z treściami generowanymi przez użytkowników. Dzięki tej wtyczce możesz akceptować standardowe posty gości WordPress od użytkowników wraz z polecanym obrazem. Powiadomi Cię nawet za każdym razem, gdy pojawi się nowe zgłoszenie.

Po aktywowaniu tej wtyczki każdy może przesłać post w Twojej witrynie. Możesz mieć edytowalne etykiety formularzy, podpowiedzi / sugestywne teksty, kategoryzować i robić wiele więcej. Ta wtyczka zawiera również niestandardowe pole do określenia nazwiska autora i adresu URL. Wtyczka jest konsekwentnie utrzymywana i obsługiwana.

3. Galeria NextGen

Galeria NextGen to kolejna niesamowita wtyczka, która pomaga akceptować treści generowane przez użytkowników w Twojej witrynie. Dzięki tej wtyczce użytkownicy mogą przesyłać galerie multimediów bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Oferuje piękne galerie do wyświetlania zdjęć w różnych fantazyjnych stylach.

Możesz również mieć wiele rozszerzeń premium, aby rozszerzyć swoje funkcje. Kilka funkcji, które można włączyć za pomocą rozszerzeń premium, to proofing obrazu, integracja przycisków udostępniania społecznościowego, pełnoekranowy pro lightbox, włączanie pobierania cyfrowego i wiele innych. Ze względu na responsywny wygląd Twoje zdjęcia wyglądają oszałamiająco na różnych urządzeniach.

4. WP User Frontend Pro

WP User Front end Pro, wtyczka treści generowana przez użytkownika

WP User Frontend Pro to niesamowita wtyczka do akceptowania wszelkiego rodzaju treści generowanych przez użytkowników. Z WP USer Frontend Pro możesz stworzyć piękny katalog & witryny członkostwa, formularze rejestracyjne wydarzeń, akceptuj artykuły gości i nie tylko. Użytkownicy mogą nawet przesyłać produkty z interfejsu.

Ta wtyczka najlepiej nadaje się do witryn członkowskich, które chcą publikować oszałamiające obszary treści dla zalogowanych użytkowników.
Wtyczka umożliwia nawet oferowanie użytkownikom indywidualnych pulpitów nawigacyjnych, do których można uzyskać dostęp z poziomu samego interfejsu. Dzięki doskonałej obsłudze niestandardowych pól możesz tworzyć dowolne formy, które chcesz.

5. Frontend Publishing Pro

Frontend Publishing Pro to kolejna wtyczka, którą warto wypróbować. Jest to w pełni responsywna, elastyczna i przyjazna dla użytkownika wtyczka WordPress, która znacznie ułatwia tworzenie witryn z treściami przyjaznymi dla użytkownika.

Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę formularzy, niestandardowe typy postów, niestandardowe pola, włączyć weryfikatory i zrobić wiele więcej. Ma nawet opcję wysyłania użytkownikom wiadomości z podziękowaniem za każdym razem, gdy przesyłają post. Poza tym obsługuje także akceptowanie plików multimedialnych w różnych formatach.

6. Newsmaker dla WordPress

Newsmaker for WrdPress, wtyczki generowane przez użytkowników
Newsmaker dla WordPress to wspaniała wtyczka, która zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Dzięki tej wtyczce możesz pozwolić odwiedzającym i obserwującym publikować posty, obrazy, linki, filmy, a nawet ankiety bezpośrednio z interfejsu użytkownika.

Użytkownicy mogą przesyłać treści bez konieczności rejestracji w Twojej witrynie. Wtyczka pozwala również użytkownikom edytować przesłany post. Zarówno przód, jak i tył są gotowe do tłumaczenia.

7. Treści przesłane przez użytkowników Prometheus

Prometeusz, treści generowane przez użytkowników

Prometheus to nowy dodatek do rynku WordPress. Wtyczka została wyposażona w wiele wspaniałych funkcji, dzięki którym można łatwo utworzyć witrynę z treściami tworzonymi przez użytkowników przy najmniejszym wysiłku. Możesz dodać formularz zgłoszeniowy w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Może znajdować się w widżecie, na określonej stronie lub postu itp. Aby uniknąć nieporozumień, możesz skonfigurować reguły przesyłania dla użytkowników i wyświetlać je w dowolnym miejscu.

Oferuje także opcję banowania użytkowników, którzy łamią ustawione przez Ciebie reguły. Opcja Google ReCaptcha zapewnia, że ​​Twoja witryna jest bezpieczna i chroniona przed spamem. Wtyczka wysyła również powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy w Twojej witrynie pojawi się nowe zgłoszenie. Aby utrzymać swoją witrynę w czystości, możesz także filtrować przekleństwa i cenzurować niechciane treści.

8. Posty przesłane przez użytkownika

Post przesłany przez użytkownika

Posty przesłane przez użytkownika to darmowa wtyczka WordPress do akceptowania i publikowania treści przesłanych przez użytkowników. Obecnie ta wtyczka ma 30 000 aktywnych instalacji. Jest wyposażony w zaawansowany formularz przesyłania postów, za pomocą którego użytkownicy mogą przesyłać formularz bezpośrednio z interfejsu użytkownika.

Podobnie jak inne zaawansowane wtyczki, ta wtyczka pozwala również wyświetlać formularz w dowolnym miejscu na stronie internetowej za pomocą oferowanego przez niego krótkiego kodu. Wtyczka umożliwia także tłumaczenie postów na ponad 20 różnych języków. Automatycznie wykrywa już zalogowanych użytkowników, obsługuje wiele e-maili z alertami e-mail, pozwala przypisywać przesłane posty każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi i robić wiele więcej.

Związane z: Jak rozwinąć listę e-mail

9. Front-end Uploader

Frontend Uploader, wtyczka treści generowana przez użytkownika

Program do przesyłania z przodu to kolejna świetna wtyczka WordPress, której możesz używać do akceptowania treści generowanych przez użytkowników w Twojej witrynie. Wtyczki można używać do tworzenia formularzy o wysokim stopniu dostosowania i dodawania ich do swoich postów i stron. Wtyczka przechowa przesłane treści do moderacji i nie wyświetli ich w Twojej witrynie, dopóki nie zatwierdzisz.

Ponieważ wtyczka nie ma obecnie narzędzia do tworzenia formularzy, będziesz musiał użyć krótkiego kodu, aby wyświetlić formularze. Możesz włączyć funkcje Akismet i Recaptcha, aby włączyć ochronę przed spamem. Wtyczka domyślnie powiadamia Cię również o każdym nowym przesłaniu wiadomości e-mail.

Sprawdź najlepszą wtyczkę WordPress.

Oto niektóre z wtyczek, które mogą pomóc w utworzeniu kampanii internetowej generowanej przez użytkowników. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ten przewodnik na Jak korzystać z treści generowanych przez użytkowników w WordPress, aby rozwijać swoją firmę wiedzieć więcej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map