9 najlepszych wtyczek z magnesem ołowiowym WordPress na rok 2020 (w porównaniu)


Oferowanie magnesu ołowiowego jest najlepszym sposobem na konwersję odwiedzających w potencjalnych klientów. Ale czy masz odpowiednią wtyczkę z magnesem ołowiowym na swojej stronie??

Dzięki odpowiedniej wtyczce z magnesem ołowiowym możesz utworzyć formularz rejestracji e-mail i zaoferować magnes ołowiu w zamian za adres e-mail odwiedzających.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek z magnesem ołowiowym WordPress, które pomogą Ci przekształcić odwiedzających w potencjalnych klientów.

Co to jest magnes ołowiowy?

Magnes ołowiu jest zachętą, którą możesz zaoferować potencjalnym kupującym w zamian za dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, numer telefonu itp. Magnes ołowiu może być wszystkim, co Twoim zdaniem zachęci użytkowników do subskrypcji Twojej listy.

Może to być bezpłatna lista kontrolna w formacie PDF, wideo, oficjalny dokument, eBook, cyfrowy zasób do pobrania itp. Aby przekształcić odwiedzających w potencjalnych klientów, możesz pochwalić się magnesem / zachętą w formularzu rejestracji i zachęcić użytkowników do subskrypcji Twojego konta Biuletyn e-mailowy.

Po co używać wtyczki z magnesem ołowiowym do konwersji

Formy optin, których używasz do rozdawania magnesów ołowiowych, odgrywają ważną rolę w generowaniu potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Jeśli korzystasz z usługi e-mail marketingu, powinieneś już mieć możliwość utworzenia formularzy optin dla swojej witryny.

Chociaż te formularze optin są wystarczająco dobre, aby rozpocząć, większość z nich wygląda na ogólne i nie przyciąga uwagi użytkownika, co oznacza, że ​​współczynnik konwersji będzie niski.

Aby rozwinąć listę e-mail poprzez zwiększenie wskaźnika rejestracji, musisz upewnić się, że formularze optin są wyjątkowe i chwytliwe.

Wtedy pojawiają się wtyczki z magnesem ołowiowym. Korzystając z wtyczki z magnesem ołowiowym w swojej witrynie, możesz:

 1. Twórz różne typy opcji, takie jak wyskakujące okna lightbox, pływające paski, pełnoekranowe maty powitalne i wiele innych.
 2. Zoptymalizuj swoje opcje do konwersji.
 3. Zintegruj swoje opcje z głównymi usługami e-mail marketingu.
 4. Wyświetlaj swoje opcje docelowym odbiorcom, aby uzyskać lepsze wyniki.

Dzięki dobrej wtyczce z magnesem ołowiowym możesz z łatwością tworzyć formularze optin o wysokiej konwersji.

1. OptinMonster

OptinMonster, generowanie potencjalnych klientów, narzędzie marketingowe, tworzenie listy e-mail

OptinMonster to jedna z najlepszych wtyczek z magnesem ołowiowym, która pomoże Ci rozwinąć listę e-mailową i zwiększyć sprzedaż. Funkcja kierowania sprawia, że ​​OptinMonster wyprzedza konkurencję, na przykład kierowanie behawioralne, kierowanie na poziomie strony, kierowanie na lokalizację geograficzną itp..

Kilka innych sposobów generowania większej liczby potencjalnych klientów za pomocą OptinMonster to:

 • Uaktualnienie treści: zamień swój post na blogu w magnes ołowiu do pobrania, taki jak eBook, i zaoferuj go w swoim wpisie na blogu. Sprawdź, jak utworzyć aktualizację treści za pomocą OptinMonster.
 • Blokowanie treści: publikuj swoje cenne treści na swojej stronie, ale udostępniaj tylko tym, którzy subskrybują twoją listę. Tutaj twoja treść jest twoim głównym magnesem.
 • twórz różne typy kampanii, takie jak wyskakujące okienko lightbox, boczne pole przewijania, ruchomy pasek, formularze paska bocznego itp

2. WPForms

WPForms, wtyczka z magnesem ołowiowym

WPForms to doskonała wtyczka z magnesem ołowiowym, która pomaga tworzyć potężne formularze kontaktowe i formy z magnesem ołowiowym, aby przekształcić użytkowników w potencjalnych klientów. Narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, które oferuje wtyczka, umożliwia szybkie i łatwe tworzenie formularzy. Aby zaoszczędzić czas, oferuje różnorodne, gotowe szablony, z których można korzystać od razu, w tym formularz zapisania się do newslettera.

Wtyczki można użyć do podzielenia długich formularzy na wiele stron w celu poprawy komfortu użytkowania. Inne zalety korzystania z tej wtyczki to:

 • solidna opcja ochrony przed spamem dzięki inteligentnej funkcji captcha i honeypot
 • umożliwia użytkownikom przesyłanie plików i multimediów poprzez przesłanie formularza
 • otrzymuj natychmiastowe powiadomienie o przesłaniu
 • zintegruj swoje formularze z różnymi usługami marketingowymi w zakresie płatności i e-maili
 • tworzyć ankiety i ankiety oraz analizować dane i nie tylko.

3. Formidable Forms

groźne formy

Formidable Forms to kolejna wtyczka z magnesem ołowiowym, która pomaga z łatwością zbierać dane. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo przekształcić swoje formularze w potężne aplikacje oparte na danych, które idealnie nadają się do zwiększenia konwersji.

Dzięki tej wtyczce konstruktora przeciągnij i upuść możesz tworzyć najbardziej złożone formularze w ciągu kilku minut. Możesz także zezwolić odwiedzającym na dodanie nowego zestawu pól, nawet bez wypełniania formularza. Jeśli formularz jest za długi, podziel go na wiele stron i dodaj pasek postępu, aby poprawić wrażenia użytkownika.

Wtyczka oferuje również opcje dla:

 • wyświetlanie raportów, wykresów i wykresów na formularzach
 • dostarczanie natychmiastowych szacunków online
 • filtrowanie opcji w następnym polu i automatyczne dodawanie do nich wartości
 • dodawanie nowych postów i stron z niestandardowymi polami, tytułami, a nawet polecanym obrazem

4. Rozkwit prowadzi

wtyczki z magnesem ołowiowym,

Thrive Leads to kolejna wtyczka generacji leadów, która pomaga zwiększyć twoją listę e-mail. Po utworzeniu formularzy możesz podzielić test na lepsze wyniki. Możesz również określić dokładną lokalizację na swojej stronie, w której chcesz wyświetlić swoją opcję.

Oferuje również łatwe opcje analizy, która strona i post generują więcej potencjalnych klientów. Wszystkie formy magnesów ołowiowych budowane za pomocą Thrive to:

 • W 100% responsywny dla urządzeń mobilnych
 • kompatybilny z różnymi przeglądarkami
 • w pełni konfigurowalny
 • integruje się z różnymi usługami e-mail marketingu
 • obsługuje animacje i blokadę zawartości

5. LiveChat

LiveChat, wtyczki z magnesem ołowiowym

LiveChat to oprogramowanie, które pozwala dodać opcję czatu na żywo do swojej witryny i przekształcić użytkowników witryny w potencjalnych klientów.

Możesz angażować i komunikować się z potencjalnymi klientami oraz zbierać ich adresy e-mail. Ponieważ zbierasz adres e-mail, możesz skontaktować się z użytkownikami, którzy nie ukończyli procesu zakupu od razu.

Dzięki LiveChat możesz nie tylko czatować z odwiedzającymi i zbierać ich e-maile, ale także:

 • wyślij swoje dane do CRM
 • zarządzaj otrzymywanymi zamówieniami
 • przyjmować płatności
 • zintegruj swoją witrynę z ponad 170 narzędziami i aplikacjami, aby rozszerzyć funkcje swojej witryny

6. Formy ninja

Formy Ninja, magnes ołowiowy

Ninja Forms to kolejna wtyczka z magnesem ołowiowym, która pomaga tworzyć profesjonalnie wyglądające formy z magnesem ołowiowym w ciągu kilku minut bez kodowania jednej linii. Formularze Ninja obsługują płatności PayPal i karty kredytowe.

Wtyczka bezproblemowo integruje się z różnymi usługami e-mail marketingu, takimi jak MailChimp, Constant Contact, Campaign Monitor, Salesforce, Zoho, Insightly i wiele innych. Oprócz tego Ninja Forms pozwala również:

 • przesyłać pliki
 • generować pliki PDF
 • tworzyć formularze wielostronicowe

7. Bloom

Bloom, wtyczka z magnesem ołowiowym

Bloom to kolejna wtyczka z magnesem ołowiowym do WordPress, która pomaga przekształcić odwiedzających w potencjalnych klientów. Oferuje 6 różnych typów wyświetlania, w tym wyskakujące okienka, fly-iny, formularze optin in-line, formularze opt-in poniżej treści, opcje obszaru widżetów i opcje blokady treści.

Możesz także zdecydować, kiedy wyświetlać formy magnesów ołowiowych użytkownikom. Bloom integruje się z 19 różnymi dostawcami usług e-mail marketingu. Więcej funkcji Bloom to:

 • Ponad 100 gotowych szablonów
 • 3 różne orientacje magnesów ołowiowych
 • Testy A / B dla lepszych wyników
 • dodawać, modyfikować i śledzić konta

i dużo więcej.

8. Hello Bar

Hello Bar to jedna z najpopularniejszych wtyczek paska powiadomień, która może być używana jako wtyczka z magnesem ołowiowym do generowania potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Możesz użyć tej wtyczki do powiększania listy e-mail, promowania ofert, większego zaangażowania społecznego i wielu innych działań.

Możesz zintegrować tę wtyczkę z kilkoma usługami e-mail marketingu, a nawet dodać do niej dzwonek alarmowy. Możesz wyświetlać powiadomienia w różnych formach, takich jak przejęcia strony, suwaki, paski powiadomień, wyskakujące okienka itp. Wtyczka umożliwia także:

 • wybierz cel konwersji
 • dostosuj swoje projekty powiadomień
 • wyświetlać ukierunkowane powiadomienia
 • split przetestuj swoje formularze

9. Pasek powiadomień WP

Pasek powiadomień WP to darmowa wtyczka, której można użyć do zwiększenia sprzedaży i powiększenia listy e-mail oraz obserwujących w mediach społecznościowych. Możesz także użyć go do promocji swoich produktów i usług, zwiększenia współczynnika klikalności i zrobienia o wiele więcej.

Za pomocą tej wtyczki możesz:

 • tworzyć nieograniczone paski powiadomień
 • dodaj przyciski CTA i niestandardowe kody do pasków powiadomień
 • dostosuj pasek powiadomień za pomocą różnych czcionek i kolorów
 • zlokalizuj je w różnych językach

Są to jedne z najlepszych wtyczek z magnesem ołowiowym dla WordPress, które pomagają Ci rozwinąć listę e-mail. Warto również zapoznać się z naszym artykułem na temat najlepszych wtyczek wyskakujących kołowrotka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map