9 trybów konserwacji BEST i już wkrótce Wtyczki do WordPress (2020)

najlepsze WordPress już wkrótce wtyczki


Szukasz najlepszych wtyczek wkrótce? Gdy Twój blog lub witryna jest w trakcie opracowywania, musisz wyświetlić użytkownikom profesjonalną stronę już wkrótce. W ten sposób będą wiedzieć, że wrócą i odwiedzą Twoją witrynę, gdy będzie gotowa.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych trybów konserwacji i wkrótce wtyczki stron.

Zanim się zanurzymy, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie, jaki jest tryb konserwacji i wkrótce dostępne strony.

Wkrótce wtyczka do WordPress – co to jest i dlaczego jest potrzebne?

Wkrótce dostępna wtyczka ułatwia tworzenie strony, która wkrótce będzie dostępna, bez konieczności dotykania jednego wiersza kodu. Ta wtyczka przydaje się, aby wkrótce wyświetlić stronę, która zachęci użytkowników do uruchomienia, niezależnie od tego, czy jest to witryna, blog czy produkt.

Zaletą jest to, że pomaga Ci zacząć zbierać adresy e-mail potencjalnych klientów i uzyskać szybki start w SEO od pierwszego dnia.

Co to jest tryb konserwacji WordPress?

Tryb konserwacji WordPress to tryb, który możesz włączyć na swojej stronie internetowej, gdy odłożysz go w celu konserwacji. Ten tryb jest przydatny, gdy trzeba wykonać kilka zadań administracyjnych w witrynie, takich jak wdrożenie nowej funkcji, aktywacja wtyczki, aktualizacja rdzenia WordPress. itp., które wpłynęłyby na wydajność witryny.

włączanie trybu konserwacji wordpress

Przełączając WordPress w tryb konserwacji, możesz powiedzieć swoim odbiorcom, że Twoja witryna nie jest zepsuta, ale tymczasowo wyłączona z powodu zaplanowanej konserwacji. W ten sposób możesz utrzymać swoją reputację, a nawet powiadomić wyszukiwarki, że Twoja witryna jest obecnie wyłączona z powodu planowej konserwacji, więc nie wpłynie to negatywnie na SEO.

Jak ustawić WordPress w trybie konserwacji?

WordPress ma wbudowaną funkcję trybu konserwacji, która jest włączana automatycznie podczas wykonywania zadań administracyjnych, takich jak aktualizacja rdzenia WordPress.

komunikat trybu konserwacji wordpress

Domyślny komunikat trybu konserwacji wygląda nudno, co oznacza: „Krótko niedostępny dla zaplanowanej konserwacji. Sprawdź za chwilę. ”

Jeśli chcesz przełączyć WordPress w tryb konserwacji na kilka godzin lub po prostu chcesz zastąpić domyślny komunikat trybu konserwacji niestandardową stroną, zdecydowanie zalecamy użycie wtyczki trybu konserwacji WordPress.

9 Najlepsze już wkrótce Wtyczki do WordPress

 1. SeedProd
 2. EZP już wkrótce
 3. Strona w budowie
 4. Wkrótce WP
 5. IgniteUp
 6. Tryb konserwacji WP
 7. Już wkrótce
 8. Wkrótce
 9. tryb konserwacji

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych już wkrótce i wtyczek trybu konserwacji dla WordPress.

1. SeedProd

SeedProd

SeedProd to absolutnie najlepsza na rynku wtyczka WordPress i wtyczka trybu konserwacji. Dzięki niewiarygodnie łatwemu interfejsowi i konstruktorowi w czasie rzeczywistym umożliwia błyskawiczne tworzenie profesjonalnych stron już wkrótce w WordPress.

Możesz także dostosować wbudowane projekty, aby spersonalizować swoją stronę już wkrótce. Zawiera prawie pół miliona darmowych obrazów tła, ponad 750 czcionek Google i mnóstwo wkrótce dostępnych motywów stron. Możesz nawet utworzyć stronę z pełnoekranowym tłem wideo.

Ta wtyczka integruje się z najpopularniejszymi usługami e-mail, w tym Constant Contact, MailChimp, AWeber, Drip, ActiveCampaign itp., Aby zbierać adresy e-mail od użytkowników i automatycznie odpowiadać na nie, aby rozpocząć budowanie relacji przed oficjalnym uruchomieniem witryny. Integruje się również z Google Analytics, dzięki czemu możesz śledzić zachowanie użytkowników.

Posiada również opcję ochrony hasłem, dzięki czemu możesz ograniczyć dostęp do swoich klientów, umożliwiając im wyświetlanie tylko tego, czego chcesz.

seedproducent wkrótce strona dla wordpress

SeedProd ma prostą funkcję udostępniania społecznościowego, która umożliwia odwiedzającym udostępnianie Twojej witryny na Facebooku, Twitterze, Pinterest itp. Posiada wielojęzyczne wsparcie i zgodność z RODO, dzięki czemu możesz łatwo stworzyć własną politykę prywatności.

Cena £: Jest Darmowa wersja z podstawowymi funkcjami i wersją premium z bardziej zaawansowanymi funkcjami już od 29,60 USD rocznie.

2. EZP już wkrótce

EZP już wkrótce

EZP już wkrótce jest prostą wtyczką WordPress już wkrótce. Gromadzi wiadomości e-mail od odwiedzających witrynę poprzez integrację z MailChimp, Constant Contact itp. Obsługuje filmy pełnoekranowe, czcionki Google, profesjonalne tła i wiele innych.

Podobnie jak inne wkrótce dostępne wtyczki stron, pomaga ograniczyć dostęp do klientów podczas beta testów. Ponadto posiada licznik czasu, który pozwala użytkownikom dokładnie wiedzieć, kiedy witryna będzie dostępna. Twoi użytkownicy mogą również udostępniać Twoją witrynę na platformach społecznościowych.

Cena £: 14,95 USD rocznie.

3. W budowie

Strona w budowie

Jak sama nazwa wskazuje, Under Construction Page to WordPress już wkrótce, strony docelowe i wtyczka strony w budowie. Umożliwia szybkie uruchomienie strony wkrótce lub stron docelowych za pomocą łatwego interfejsu. Ma ponad 150 szablonów stron, aby zaprojektować wkrótce swoją stronę.

W części Strona budowy znajduje się przyjazny dla początkujących kreator przeciągnij i upuść, aby tworzyć strony. Ponadto zawiera funkcję stowarzyszania i śledzenia ruchu, aby monitorować źródło ruchu.

Cena £: 69 USD na całe życie.

4. Wkrótce WP

Wkrótce WP

Już wkrótce WP to doskonały tryb konserwacji WordPress i już wkrótce wtyczka strony. Ma piękne motywy na najbliższe strony, aby zaoszczędzić czas, jeśli chodzi o ogólny wygląd. Możesz dostosować te motywy do marki Twojej firmy, aby użytkownicy nie czuli się zdezorientowani po uruchomieniu Twojej witryny. Zawiera mnóstwo darmowych zdjęć, profesjonalne motywy, intuicyjne elementy projektu i wiele więcej.

Pozwala ograniczyć dostęp do witryny tylko dla klientów. Już wkrótce WP obsługuje automatyczne odpowiedzi, oprogramowanie CRM, seminaria internetowe i inne oprogramowanie marketingowe. Jest łatwy w użyciu i zoptymalizowany pod kątem szybszego ładowania w witrynie.

Cena £: 29 USD rocznie.

5. IgniteUp

Zapal się

IgniteUp to darmowy WordPress już wkrótce i wtyczka strony trybu konserwacji. Ma nieograniczoną liczbę projektów i współpracuje z zewnętrznymi szablonami, aby przenieść wkrótce swoją stronę na wyższy poziom. Możesz skonfigurować swoją stronę już wkrótce za pomocą kilku kliknięć dzięki prostemu interfejsowi i wbudowanym motywom.

Integruje się z popularnymi usługami e-mail marketingu w celu zbierania adresów e-mail od odwiedzających. Pozwala również dodać niestandardową wiadomość powitalną z odliczającym czas odliczaniem, aby użytkownicy wiedzieli, kiedy zostanie uruchomiona Twoja witryna.

Cena £: WOLNY!

6. Tryb konserwacji WP

Tryb konserwacji WP

Tryb konserwacji WP to potężna, darmowa wtyczka strony trybu konserwacji WordPress. Wkrótce dostępne są szablony stron, dzięki którym można łatwo informować użytkowników o uruchomieniu nowego produktu lub witryny. Obejmuje również szablony stron docelowych, które przekierowują użytkowników na określone strony.

Inne funkcje obejmują minutnik, formularz kontaktowy, formularz subskrypcji, obsługę wielu witryn oraz ikony mediów społecznościowych. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO, współpracuje z dowolnym motywem WordPress i jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz zmieniać kolory, czcionki, tła itp..

Cena £: WOLNY!

7. Łatwo dostępne wkrótce

Już wkrótce

Easy Coming Soon to darmowa wtyczka WordPress już wkrótce. Można go użyć do szybkiego dodania wkrótce strony w witrynie z tytułem i licznikiem czasu. Nie ma znaczenia, którego motywu WordPress zdecydujesz się użyć, wtyczka Easy Coming Soon będzie z nim współpracować.

Pokazuje odwiedzającym stronę wkrótce zwykłym użytkownikom, a zalogowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do witryny w tle. Ma wbudowany edytor do przeciągania i upuszczania elementów. Jeśli potrzebujesz tej wtyczki, nie potrzebujesz żadnych profesjonalnych umiejętności programistycznych, aby stworzyć swoją stronę wkrótce.

Cena £: WOLNY!

8. Wkrótce

Wkrótce

Już wkrótce jest profesjonalną wtyczką WordPress, która wkrótce pojawi się na stronach. Dodaje wkrótce stronę w Twojej witrynie, zbiera adresy e-mail od odwiedzających, zyskuje polubienia i udostępnienia w sieci społecznościowej oraz wyświetla licznik czasu, który aktualizuje odwiedzających o uruchomieniu Twojej witryny.

Ma gotowe szablony, które będą dostępne wkrótce. Możesz użyć konstruktora przeciągnij i upuść, aby dodać elementy i zaprojektować stronę. Jest w pełni responsywny i obsługuje tryb przekierowania, aby użytkownicy mogli zobaczyć wkrótce stronę z innych adresów URL.

Cena £: 39 USD rocznie.

9. Tryb konserwacji

tryb konserwacji

Maintenance Mode to dodatkowa wtyczka WordPress do dodawania stron trybu konserwacji w witrynie. Pozwala ci pracować na swojej stronie prywatnie na backendie, jednocześnie wyświetlając piękne strony wkrótce odwiedzającym z góry. Możesz także dodać licznik czasu, aby poinformować odwiedzających, kiedy Twoja strona będzie gotowa.

Ma 6 responsywnych szablonów na najbliższe strony. Posiada stylową typografię i integrację czcionek Google, aby przyciągnąć użytkowników. Integruje się również z wieloma sieciami społecznościowymi, dzięki czemu mogą udostępniać Twoją witrynę.

Cena £: 23 USD rocznie na wersję premium.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszy tryb konserwacji WordPress i wkrótce wtyczki stron. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress do obsługi klienta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map