Formularz kontaktowy 7 vs WPForms – Który jest najlepszy? (PORÓWNANE)


Czy próbujesz wybrać między WPForms a formularzem kontaktowym 7 dla swojej witryny? Cóż, masz dobry początek. Jako dwie najpopularniejsze wtyczki formularzy kontaktowych wszechczasów zawęziłeś już swój wybór do najlepszych z najlepszych.

Ale który z nich jest idealny dla TWOICH potrzeb? W tym artykule umieściliśmy WPForms vs. Contact Form 7 na ringu w walce stulecia.

6 elementów, które poddaliśmy testowi to:

 1. Podstawowe tworzenie formularzy
 2. funkcje
 3. Zaawansowane tworzenie formularzy
 4. Integracja
 5. Wsparcie
 6. Cena £

Jesteście gotowi na łomot? Nadszedł czas, aby zobaczyć, kto wygra: WPForms vs Contact Form 7!

1. Podstawowe tworzenie formularzy

Formularz kontaktowy 7 jest jedną z najstarszych istniejących darmowych wtyczek formularzy kontaktowych dla WordPress. Jednak chociaż zachowuje swoją popularność, wiek nie jest równoznaczny z mądrością. Przez lata niewiele się zmieniło, aby ta wtyczka była bardziej przyjazna dla użytkownika. Przez cały ten czas nie pokazywał żadnych nowych osiągnięć.

Aby sformatować formularz kontaktowy 7 lub dodać dodatkowe pola, musisz dobrze znać HTML.

Podglądy na żywo również nie są opcją w przypadku formularza kontaktowego 7. Musisz mieć dobrą wyobraźnię, aby wyobrazić sobie, jak będą wyglądać twoje formularze.

Z drugiej strony, WPForms przyjęła nowocześniejsze, nowoczesne podejście do formularzy kontaktowych, kładąc duży nacisk na użyteczność.

Dzięki intuicyjnemu narzędziu do przeciągania i upuszczania potrzebujesz absolutnie zerowej znajomości HTML, aby formatować lub edytować formularze.

WPForms zawiera również kilka gotowych szablonów, więc nie musisz tworzyć formularzy od zera. (Chociaż absolutnie możesz, jeśli chcesz).

Oprócz tego Edytor formularzy zawiera podgląd na żywo, więc nie musisz używać wyobraźni, aby wizualizować, jak będzie wyglądać po zakończeniu. Możesz to sprawdzić w dowolnym momencie, a nawet przetestować swoje formularze przed ich opublikowaniem.

WPForms oferuje również kilka dodatkowych pól formularza, których nie ma w formularzu kontaktowym 7:

 • Podziały stron
 • Umowa RODO
 • Skala Likerta
 • Pola wyboru
 • Oceny
 • Przesyłanie plików

Płatności są również bardzo proste – pola formularzy, takie jak pojedyncze i wielokrotne elementy, karta kredytowa i pozycje rozwijane. Zarabianie w Internecie nigdy nie było łatwiejsze.

Zwycięzca: WPForms. Ta wtyczka jest bardzo przyjazna dla początkujących, ale ma wszystko, o czym zaawansowani użytkownicy mogą marzyć. Dzięki wymaganym umiejętnościom kodowania ZERO nie jest to prostsze.

2. Funkcje

Formularz kontaktowy 7 ma ograniczoną liczbę funkcji. Dostępne są: tekst, liczba, data, menu rozwijane, pola wyboru, przyciski opcji, reCAPTCHA i przesyłanie plików; ale to jest to.

Aby rozszerzyć funkcje formularza kontaktowego 7, musisz zainstalować dodatkowe wtyczki, które nie są oficjalnie obsługiwane przez zespół formularza kontaktowego 7. W najlepszym razie ryzykowne.

Dla porównania WPForms wydobywa formularz kontaktowy 7 z wody z jego funkcjami. To znacznie więcej niż zwykły formularz kontaktowy.

WPForms Lite (darmowa wersja) jest podobny do formularza kontaktowego 7 pod względem funkcji; jednak, WPForms Pro jest dostarczany z wieloma oficjalnie obsługiwanymi dodatkami i funkcjami:

 • Lepsza ochrona przed spamem
 • MailChimp, AWeber, Drip, Monitor kampanii, GetResponse i integracja budowania listy adresów e-mail stałej
 • Inteligentna logika warunkowa
 • Zarządzanie wpisami z pulpitu WordPress
 • Natychmiastowe powiadomienia i potwierdzenia po przesłaniu formularza
 • Umiejętności tworzenia ankiet i ankiet
 • Częściowe zapisanie formularza
 • Tworzenie formularzy wieloczęściowych
 • Złożenie formularza Ajax
 • I wiele więcej!

Sprawdź WPForms Lite vs. Pro

Związane z: Jak utworzyć formularz stylu Typeform w WordPress (przewodnik krok po kroku)

Zwycięzca: WPForms. Dzięki swojej wyjątkowej elastyczności i możliwościom dostosowywania WPForms wyprzedza Formularz kontaktowy 7.

3. Zaawansowane tworzenie formularzy

Jest oczywiste, że wtyczka formularza kontaktowego z największą liczbą funkcji byłaby również zdolna do tworzenia najbardziej zaawansowanych formularzy, ale i tak przekażemy szczegóły.

Formularz rejestracyjny użytkownika

tak. WPForms jest w pełni zdolny do tworzenia zaawansowanych formularzy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz formularza płatności, niestandardowego formularza rejestracji użytkownika, formularza ankiety, formularza przesyłania pliku lub czegokolwiek pośredniego: WPForms Cię obejmuje.

Niestety, formularz kontaktowy 7 pozwala tylko na tworzenie najbardziej podstawowych formularzy. Absolutnie żadne zaawansowane możliwości formularza nie są dostępne.

Zwycięzca: WPForms. Niezależnie od tego, czy wybierzesz spośród wielu gotowych szablonów, czy skorzystasz z elastyczności kreatora przeciągnij i upuść, aby stworzyć arcydzieło od zera, WPForms ma dokładnie to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.

4. Integracja

Chcesz zwiększyć możliwości wtyczki formularza kontaktowego? Wtyczki Addon są idealne do pracy.

Chociaż formularz kontaktowy 7 nie ma żadnych oficjalnych wtyczek dodatków, możesz przejść do Google „Integracja formularza kontaktowego 7” i znaleźć kilka opcji stworzonych przez zewnętrznych programistów. Elementy takie jak integracja MailChimp, niestandardowe skórki i narzędzia do ochrony przed spamem są łatwo dostępne, jeśli chcesz je znaleźć.

Niestety dla Formularza kontaktowego 7 dostępne są tylko ograniczone integracje, a wiele z nich jest zawodnych, ponieważ większość dodatków nie jest już obsługiwana ani obsługiwana przez zewnętrznych programistów, którzy je utworzyli. Niestety oznacza to, że wiele dodatków, które wydają się idealne, może nie być kompatybilnych z najnowszymi wersjami WordPress.

Z drugiej strony, WPForms ma prawie nieograniczoną liczbę oficjalnych integracji, które są stale aktualizowane i utrzymywane. Możesz zainstalować dowolne dodatki bezpośrednio z pulpitu WordPress i mieć pewność, że nie zepsują Twojej witryny WordPress.

Możesz także połączyć swój formularz z dowolną aplikacją online za pomocą integracji Zapier.

Zwycięzca: WPForms. Zespół WPForms konsekwentnie dodaje nowe funkcje dodatków przez cały czas i aktualizuje poprzednie dodatki o najnowsze technologie. Każda integracja, której możesz potrzebować, jest gotowa do zainstalowania i będzie działać poprawnie.

5. Wsparcie

Jako bezpłatna wtyczka WordPress, Formularz kontaktowy 7 oferuje wsparcie tylko w formie Forum wsparcia wtyczek WordPress. Niestety, katalog wtyczek WordPress nie jest wymagany do oferowania wsparcia ani żadnych gwarantowanych odpowiedzi na ich bezpłatne wtyczki.

Jeśli spojrzysz online, możesz znaleźć dokumentację umożliwiającą rozwiązywanie typowych problemów. A formularz kontaktowy 7 ma Strona FAQ na ich oficjalnej stronie internetowej.

WPForms, z drugiej strony, oferuje obsługa systemu biletów, jak również łatwo dostępne obszerna dokumentacja i samouczki, które pomogą Ci na każdym kroku.

Zwycięzca: WPForms. Kompleksowy, przyjazny i szybki; wsparcie z WPForms nie mogło być lepsze.

6. Cena

Formularz kontaktowy 7 i WPForms Lite oba są DARMOWE, aby zacząć. Nie ma nic lepszego niż to!

I oczywiście możesz uaktualnij do płatnej wersji WPForms jeśli chcesz jeszcze więcej niesamowitych funkcji.

Zwycięzca: remis. Bezpłatny to cena, na którą każdy może sobie pozwolić.

Ostateczne rezultaty

Formularz kontaktowy 7 został uruchomiony prawie dziesięć lat temu i nadal jest jedną z najlepszych wtyczek formularzy WordPress na rynku. Ale jeśli chodzi o formularz kontaktowy 7 kontra WPForms; Formularz kontaktowy 7 w końcu spełnił swój warunek.

WPForms ewoluował i rozwijał się wraz z użytkownikami, nadążając za najnowszą technologią i stale dodając nowe funkcje. Formularz kontaktowy 7 nie.

Z WPForms, możesz zbudować formularz kontaktowy w ciągu kilku minut, bez względu na poziom umiejętności. Potrzebuję pomocy? Zwróć się do zespołu wsparcia WPForms. Chcesz więcej funkcji? Wyślij sugestię! WPForms stale się poprawia.

W tej bitwie o Formularz kontaktowy 7 kontra WPForms… WPForms jest wyraźnym ZWYCIĘZCĄ.

Chciałbyś również sprawdzić porównania między,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Nie przegap też naszego przewodnika krok po kroku, jak utworzyć formularz AMP w WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci podjąć decyzję. Gotowy, aby zacząć korzystać z WPForms? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak dodać formularz kontaktowy do swojej witryny WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map