Formy WPF vs. Gravity – dobre, złe i brzydkie

WPForms vs Gravity Forms


WPForms vs. Gravity Forms: kto by wygrał? Jeśli o to pytasz, prawdopodobnie szukasz najlepszej wtyczki formularza dla WordPress, aby utworzyć formularz kontaktowy aby Twoi użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować.

WordPress oferuje wiele wtyczek formularzy kontaktowych o różnych funkcjach, ale WPForms a Gravity Forms to najpopularniejsze wtyczki z nich wszystkich. Ale co jest najlepsze?

W tym artykule dokonamy dogłębnego porównania formularzy WPForms i Gravity Forms, abyś mógł podjąć ostateczną decyzję.

Przegląd ogólny: WPForms vs. Gravity Forms

Zanim zaczniemy z funkcjami, cenami i innymi obszarami zainteresowań, przedstawimy podstawowe wprowadzenie obu tych elementów WPForms oraz wtyczki Gravity Forms.

Co to są WPForms?

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego dla stron WordPress. Oferuje najbardziej przyjazny dla początkujących kreator formularzy, który może pomóc w łatwym tworzeniu formularzy WordPress.

W WPForms wszystko jest przeciągane i upuszczane, dzięki czemu możesz szybko skonfigurować formularz kontaktowy z potrzebnymi polami. Ma wiele wbudowanych szablonów w kreatorze formularzy, których można używać do uruchamiania formularzy WordPress jednym kliknięciem. Możesz łatwo dostosować gotowe szablony formularzy za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

Skraca czas tworzenia formularzy z godzin do zaledwie minut. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć formularz kontaktowy, czy formularz rejestracji użytkownika, korzystanie z szablonów WPForm jest dość proste.

Ponadto WPForms ma wiele dodatków premium, które zapewniają natychmiastowy dostęp do niesamowitych funkcji, takich jak dodawanie ankiet i formularzy ankiet w WordPress. WPForms zobowiązuje się do doskonałości, mając na uwadze potrzeby użytkowników.

Co to są formy grawitacyjne?

gravityforms-wp-plugin

Gravity Forms to jedna z najpopularniejszych wtyczek do tworzenia formularzy na stronach WordPress. Można go używać do tworzenia wszystkich typów formularzy w WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do tworzenia formularzy, które ułatwia tworzenie prostych i skomplikowanych formularzy.

Kiedy mówimy o funkcjach, Gravity Forms wyróżnia się jako najmocniejsza wtyczka z superelastycznymi funkcjami. Możesz łatwo tworzyć responsywne formularze z filtrami spamu, dodawać bramki płatności, uruchamiać ankiety, uzyskiwać rezerwacje online i nie tylko.

Gravity Forms ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia formularzy WordPress. Jest to wtyczka premium z wyjątkowymi dodatkami do dodawania formularzy w witrynie.

Łatwość użycia

WPForms oferuje proste narzędzie do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”, którego można użyć do łatwego tworzenia formularzy WordPress w kilka minut. Nie musisz zatrudniać programisty ani pisać kodu, aby tworzyć formularze.

Umożliwia łatwe dodawanie lub usuwanie pól formularzy. Możesz także zmieniać kolejność pól w formularzach WordPress za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania WPForms. Wyświetla podgląd na żywo dokonanych zmian, więc nie trzeba przesuwać kart przeglądarki, aby zobaczyć formularz w działaniu.

Przegląd wpforms

Jest wyposażony w wiele wbudowanych szablonów formularzy, które zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich odmian stron internetowych WordPress. Szablony te obejmują puste płótno, prosty formularz kontaktowy, prośbę o wycenę, darowiznę, zapisanie się do newslettera i inne przydatne formularze, które można uruchomić jednym kliknięciem.

WPForms oferuje kilka dodatków, aby dodać więcej funkcji do wtyczki formularzy WordPress. Te dodatki obejmują dodatkowe szablony formularzy, bramki płatności, usługi marketingu e-mail i inne.

Możesz łatwo osadzić formularz na stronach WordPress, postach i obszarach gotowych dla widgetów za pomocą WPForms. Jest wyposażony w widżet WPForms, który pozwala wyświetlać dowolne formularze na pasku bocznym, stopce lub w innych obszarach widżetów witryny.

wpforms formularz do osadzenia

Gravity Forms ma intuicyjny kreator przeciągnij i upuść, który pozwala łatwo dodawać pola formularza i szybko tworzyć formularz WordPress. Umożliwia także łatwe tworzenie złożonych formularzy. Jednak podczas korzystania z formularzy grawitacyjnych jest trochę krzywej uczenia się.

Gravity Forms - Przeciągnij i upuść konstruktora formularzy

Najpierw dodaj nazwę formularza, a następnie kliknij następny ekran, aby dodać pola formularza. Na tej samej stronie nie ma podglądu pól formularza, więc musisz kliknąć przycisk „Podgląd” za każdym razem w kreatorze formularzy, aby wyświetlić zmiany.

Dzięki Gravity Forms będziesz musiał ręcznie dodawać pola formularza za każdym razem, ponieważ szablony formularzy nie są dostępne.

Zwycięzca: WPForms

Cena £

WPForms ma wiele planów cenowych od budżetu do stron biznesowych. Ich podstawowy plan zaczyna się od 49 USD rocznie, co jest odpowiednie dla większości osobistych stron internetowych i blogów.

wyceny wpforms

Mają plany dla małych firm, organizacji non-profit, sklepów eCommerce lub dowolnej innej strony internetowej. WPForms oferuje najlepsze ceny dla wszystkich rozmiarów i budżetów.

Jeśli chcesz przetestować wtyczkę WPForms przed jej zakupem, po prostu pobierz wersję Lite, łatwo dostępną w repozytorium wtyczek WordPress. Możesz później przejść na abonament premium i cieszyć się superelastycznymi funkcjami w ramach swojego budżetu.

Gravity Forms oferuje podstawowe lub elitarne licencje dla użytkowników WordPress. Ceny zaczynają się od 59 USD rocznie za licencję na jedną stronę, co jest nieco droższe w porównaniu do WPForms. Musisz zaktualizować do wersji Pro, aby dodać funkcje, które są jeszcze droższe.

ceny form grawitacyjnych

Wszystkie licencje pozwalają na tworzenie nieograniczonej liczby formularzy. Otrzymasz również 1 rok wsparcia i aktualizacji. Ich licencja Elite jest najdroższym i najbardziej kompletnym rozwiązaniem dla formularzy WordPress. Obejmuje priorytetowe wsparcie, wszystkie dodatki Gravity Forms i dożywotnie aktualizacje.

Zwycięzca: WPForms

funkcje

WPForms to bogata w funkcje wtyczka formularza kontaktowego. Umożliwia łatwe tworzenie formularzy od prostych do zaawansowanych. Rzućmy okiem na kilka najważniejszych funkcji, które sprawiają, że WPFomrs jest najlepszą dostępną wtyczką formularza kontaktowego.

1. Formularz ankiety / ankiety

Dodatek Ankieta / Ankieta od WPForms pozwala łatwo dodawać ankiety i ankiety online w WordPress. Obsługuje wszystkie funkcje potrzebne do wypełnienia formularza ankiety / ankiety.

głosowanie ankiety wpforms

Dodatek do ankiety / ankiety można połączyć z logiką warunkową WPForms, aby spersonalizować pytania ankiety dotyczące odpowiedzi użytkowników. Możesz łatwo uzyskiwać opinie użytkowników i wyświetlać interaktywne raporty ankiet w swojej witrynie.

2. Formularz rejestracyjny użytkownika

Dodatek Rejestracja użytkownika przez WPForms pozwala szybko tworzyć formularze logowania / rejestracji użytkownika w WordPress. Zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do logowania lub rejestracji z dowolnego miejsca na stronie. Twoi użytkownicy nie będą musieli odwiedzać domyślnej strony logowania WordPress za każdym razem, gdy chcą się zalogować.

Formularz rejestracyjny użytkownika

Możesz osadzić formularz rejestracji użytkownika na stronach WordPress, postach lub obszarach gotowych na widżety. Formularz rejestracji użytkownika jest przydatny w przypadku stron członkowskich, sklepów eCommerce, forów itp.

3. Formularz zgłoszenia

Jeśli chcesz zezwolić użytkownikom na pisanie postów gości na swojej stronie, możesz utworzyć interaktywny formularz przesyłania postów za pomocą dodatku Post Submission firmy WPForms. Możesz również skonfigurować formularz przesyłania postów, aby gromadzić opinie użytkowników, referencje, recenzje i inne treści generowane przez użytkowników.

Ten dodatek jest bardzo elastyczny w automatycznym dodawaniu nowo przesłanych postów gości do edytora postów WordPress, abyś mógł je przejrzeć i opublikować na swojej stronie.

4. Rozwiązania płatnicze

WPForms integruje się z PayPal Standard i Stripe dla twoich płatności online. Najlepiej jest zbierać darowizny, sprzedawać produkty online i w każdej innej sytuacji, która wymaga rozwiązania płatności online.

karta płatności wpforms

WPForms pokazuje zdjęcia produktów w formularzu zamówienia, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie płacić i zobaczyć, co kupują.

WPForms ma wiele innych przydatnych dodatków, w tym usługi e-mail marketingu, captcha, geolokalizację, podpis, formularze offline i wiele innych. Te dodatki sprawiają, że WPForms to potężna wtyczka do WordPress.

Cechy: Formy grawitacyjne

Gravity Forms to fantastyczna wtyczka formularzy WordPress do łatwego tworzenia złożonych formularzy. Oferują one kilka przydatnych funkcji, które mogą przenieść twoje doświadczenia z formularzami WordPress na wyższy poziom, a lista stale rośnie. Rzućmy okiem na najważniejsze funkcje formularzy grawitacyjnych.

1. 30+ pól formularza

Gravity Forms ma ponad 30 pól formularzy, które można wykorzystać do tworzenia dowolnych formularzy w WordPress. Możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby łatwo dodać pola do formularza WordPress.

2. Logika warunkowa

Jest to najmądrzejsza funkcja i pozwala dodawać pola użytkowników w formularzach WordPress. Możesz łatwo wyświetlać lub ukrywać pola na podstawie wyborów użytkowników. Jest to również pomocne, gdy chcesz utworzyć inteligentny formularz ankiety i zmienić pytania na podstawie odpowiedzi od użytkowników.

3. Filtr antyspamowy

Gravity Forms łatwo integruje się ze wszystkimi przydatnymi wtyczkami do filtrowania spamu, takimi jak Google reCaptcha, Really Simple Captcha i Akismet, aby blokować przesyłanie formularzy spamowych w WordPress.

4. Przesyłanie plików

Jest to jedna z najbardziej przydatnych funkcji, gdy chcesz, aby użytkownicy przesyłali pliki w Twoim formularzu. Wiele firm z działu zasobów ludzkich dodaje tę funkcję do swoich stron internetowych, aby zbierać CV od odwiedzających. Możesz użyć go w formularzu WordPress, aby łatwo uzyskać pliki od użytkowników.

5. Obliczenia

Możesz wykonywać zaawansowane obliczenia na podstawie wartości pól przesłanych przez użytkowników. Może być przydatny na stronach internetowych Forex i innych firmach wymiany walut.

6. Formularze frontonu

Gravity Forms pozwala dodawać formularze front-end na stronie WordPress w celu łatwego zbierania postów na blogu. Możesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie artykułów bez dostępu do pulpitu WordPress.

7. Integracja z aplikacjami

Gravity Forms integruje się z prawie wszystkimi aplikacjami internetowymi, w tym usługami e-mail marketingu, płatnościami, oprogramowaniem CRM itp. Działa świetnie ze wszystkimi popularnymi rozwiązaniami płatniczymi.

Gravity Forms ma wiele innych imponujących funkcji dla formularzy WordPress. Działa również doskonale ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress, aby dodać więcej funkcji i elastyczność do formularzy.

Zwycięzca: Formy grawitacyjne

Dokumentacja i wsparcie

WPForms jest dobrze znany ze swojej dokumentacji i wsparcia. Ich funkcje i dodatki są dobrze wyjaśnione w obszernej dokumentacji, obejmującej każdy czynnik, który musisz wiedzieć, aby tworzyć formularze w WordPress. Możesz także odnieść się do ich bloga, aby uzyskać bardziej szczegółowe artykuły na temat każdej funkcji.

Wsparcie jest oferowane przez oparty na biletach system wsparcia e-mail. Ich wsparcie jest szybkie i wysoko oceniane w recenzjach użytkowników.

Z drugiej strony, Gravity Forms posiada obszerną dokumentację, która poprowadzi cię przez łatwe tworzenie formularzy WordPress. Ich wsparcie jest dystrybuowane zgodnie z zakupioną licencją. Licencja Elite ma priorytetowe wsparcie, podczas gdy inne licencje mają roczną pomoc opartą na biletach.

Zwycięzca: Wiązanie

Wniosek

WPForms to najlepszy wybór dla każdego, niezależnie od budżetu. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje i elastyczność potrzebne do utworzenia formularza WordPress.

Formularze Gravity są najlepsze dla użytkowników, którzy chcą budować zaawansowane lub bardzo złożone formularze. Ma wiele funkcji bez porównania. Jest jednak nieco droższy niż WPForms, zwłaszcza w porównaniu z podstawowymi ofertami „startowymi”.

Chciałbyś również sprawdzić te porównania między,

  • WPForms vs FormStack
  • WPForms vs TypeForm

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci wybrać między WPForms a Gravity Forms. Jeśli podobał Ci się ten post, możesz także skorzystać z naszej szczegółowej recenzji wtyczki WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map