optinmonster, bramka powitalna, bramka powitalna wp, tworzenie listy


Chcesz stworzyć bramę powitalną na swojej stronie?

Tradycyjne bramki powitalne przekierowują użytkowników na nową stronę, co jest niekorzystne dla SEO i wygody użytkownika. Dzięki OptinMonster możesz utworzyć ekran powitalny, znany również jako pełnoekranowy formularz optin, aby powiększyć listę e-mail.

W tym artykule pokażemy, jak dodać bramę powitalną do swojej witryny WordPress.

Łatwe dodawanie powitalnej bramy do witryny

Dodanie bramy powitalnej do witryny WordPress jest szybkie i łatwe OptinMonster.

optinmonster-logo

OptinMonster to najlepsza wtyczka generująca kontakty do potencjalnych klientów, która pomaga rozwijać listę e-mailową, zwiększać sprzedaż i zwiększać cele konwersji. Za pomocą tej aplikacji możesz tworzyć wspaniałe wyskakujące okienka, które są w pełni zoptymalizowane dla urządzeń wszystkich rozmiarów.

Pozwala także dodać licznik czasu, formularze wbudowane, szafki zawartości i wiele więcej. Dowiedz się więcej o OptinMonster tutaj.

Korzystając z OptinMonster, bardzo łatwo jest stworzyć oszałamiające i potężne bramy powitalne, które przekształcają się. Wystarczy postępować zgodnie z tym samouczkiem.

Krok 1: Łączenie wtyczki OptinMonster z aplikacją OptinMoster

Po pierwsze, zarejestruj się w aplikacji OptinMonster a następnie zainstaluj wtyczkę OptinMonster na pulpicie WordPress.

Po aktywacji wtyczki przejdź do pulpitu WordPress i kliknij OptinMonster po lewej stronie ekranu. Zobaczysz tutaj dwie opcje.

  1. Uzyskaj OptinMonster
  2. Połącz się ze swoim kontem OptinMonster

Zakładając, że masz już utworzone konto w OptinMonster, wybieramy drugą opcję. Jeśli jeszcze go nie utworzyłeś, wybierz pierwszy. Po wybraniu drugiej opcji będziesz mieć opcję Autoryzuj OptinMonster.

autoryzować optinmonster

Kliknij na to. Spowoduje to przekierowanie do nowego okna, w którym musisz nacisnąć Połącz się z WordPress opcja.

Krok 2: Wybór szablonu pełnoekranowego

Po zakończeniu wszystkich ustawień przejdź do OptionMonster »Kampanie» Utwórz nową kampanię.

utwórz kampanię optinmonster

Teraz możesz wybrać typ kampanii, a następnie wybrany szablon. Wybierz Pełny ekran opcja dla typu kampanii.

Typ kampanii i szablon optinmonster

Gdy to zrobisz, musisz nazwać swoją kampanię i wybrać witrynę, w której chcesz ją wyświetlić.

witamy użytkowników wiadomości powitalnej, witamy użytkowników wordpress, pozdrawiamy użytkowników wordpress

Kliknij na Zacznij budować przycisk, aby przejść dalej do projektowania.

Krok 3: Projektowanie bramy powitalnej za pomocą OptinMonster

Nastąpi przekierowanie do kreatora przeciągania i upuszczania, w którym możesz rozpocząć projektowanie kampanii. Zobaczysz wszystkie opcje dostosowywania na lewym pasku zadań. Podczas edycji możesz zobaczyć podgląd na żywo swojego projektu.

OptinMonster pozwala ci zdecydować, czy chcesz pozwolić użytkownikom na zamknięcie twojego formularza zgody. Dobrym pomysłem jest dodanie przycisku zamykania, aby użytkownicy mogli go pominąć. Brak włączenia przycisku zamykania może poważnie zirytować niektórych użytkowników, którzy mogą nigdy więcej nie zawracać sobie głowy powrotem do Twojej witryny.

Aby włączyć opcję przycisku zamknięcia, przejdź do Projekt u góry ekranu, a następnie kliknij Ustawienia optin »Przycisk Zamknij. Włącz opcję z napisem Wyświetl przycisk zamknięcia. Na ekranie zobaczysz także szereg innych opcji, które pozwalają dostosować przycisk.

Następnie przejdź do Wyświetl reguły zakładka pojawiająca się tuż obok Projekt patka. Tutaj ustaw czas na zero, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. W ten sposób brama powitalna zostanie wyświetlona natychmiast, gdy użytkownik wyląduje na Twojej stronie.

Możesz także wyświetlić, na której stronie powinna być wyświetlana bramka powitalna.

Możesz także przejść do Integracje aby połączyć formularz optin z narzędziem e-mail marketingu, takim jak Constant Contact.

Po wprowadzeniu wszystkich zmian naciśnij Zapisać przycisk, aby ich nie zgubić.

Następnie przejdź do Publikować patka. Po rozszerzeniu upewnij się, że zmieniłeś status na „na żywo”.

Na koniec przejdź do pulpitu WordPress i kliknij OptinMonster po lewej stronie ekranu. Teraz idź do Kampanie. Zobaczysz tam właśnie utworzoną kampanię. Jeśli nie, po prostu naciśnij Odśwież kampanie przycisk i powinieneś go zobaczyć.

Teraz kliknij edytuj ustawienia wyjściowe połączyć.

Spowoduje to wyświetlenie nowego ekranu z opcją o nazwie Włącz kampanię na stronie. Wybierz pole obok niego.

Poniżej możesz również spersonalizować, kto może widzieć twoją bramę powitalną. Po zakończeniu naciśnij Zapisać przycisk i możesz już iść.

Twoja kampania powinna już być aktywna. Wejdź na swoją stronę teraz z interfejsu, a zobaczysz bramę powitalną w akcji. Oto wynik tego, co właśnie stworzyliśmy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci stworzyć powitalną bramę w WordPress. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach powiększania listy e-mail, szybko kliknij link, aby przeczytać nasz przewodnik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me