Najlepsze porównanie 7 programów budujących strony WordPress metodą przeciągnij i upuść (2020)

najlepsze w porównaniu do konstruktorów stron WordPress


Szukasz najlepszego narzędzia do tworzenia stron WordPress? Chcesz zbudować stronę internetową bez zatrudniania programisty? Przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych WordPress ułatwia tworzenie i dostosowywanie pięknych stron internetowych we własnym zakresie.

W tym artykule porównamy najpopularniejsze narzędzia do budowania stron WordPress metodą przeciągnij i upuść, abyś mógł wybrać najlepszy dla swoich potrzeb i rozpocząć tworzenie witryny.

Uwaga: Zamiast konstruktora stron WordPress, jeśli szukasz kompletnej platformy CMS / strony do budowania witryn, sprawdź naszą kolekcję najlepszych twórców stron.

Korzystanie z konstruktora stron WordPress

Chociaż łatwo jest znaleźć motyw WordPress, który dostosowuje się do przepływu pracy, opcje dostosowywania w większości motywów są ograniczone. Jeśli nie jesteś programistą, nie możesz wprowadzać znaczących zmian w projekcie motywu.

W tym miejscu pojawia się kreator stron WordPress. Przeciągnij i upuść wtyczkę konstruktora stron WordPress pozwala tworzyć niestandardowe układy witryny tak, jak chcesz. Zasadniczo: jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz go teraz stworzyć (nawet jeśli nie masz umiejętności technicznych!).

Związane z: Recenzja WordPress: MUSI przeczytać przed uruchomieniem strony.

Rzućmy okiem na to, o czym powinieneś pamiętać, porównując najlepsze narzędzia do tworzenia stron WordPress, abyś mógł wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Zgodność:

Jeśli nie jesteś zainteresowany zmianą istniejącego motywu WordPress dla wtyczki do budowania stron, pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić, jest to, czy budowniczy, którego chcesz użyć, jest zgodny z Twoim motywem WordPress.

Jeśli znajdziesz problemy ze zgodnością, możesz użyć motywu zgodnego z programem budującym dla swojej witryny. Większość konstruktorów w tym artykule jest zgodna ze wszystkimi motywami.

funkcje:

Porównując funkcje, musisz zrozumieć wyjątkową jakość każdego konstruktora. Na przykład niektórzy konstruktorzy są wyposażeni w wiele wbudowanych układów, podczas gdy inni oferują dziesiątki efektów animacji.

Reakcja na coś:

Musisz upewnić się, że wybrany program do tworzenia stron umożliwia tworzenie responsywnych, dostosowanych do urządzeń mobilnych układów od razu po wyjęciu z pudełka. Dla Twojej wygody każdy program do tworzenia stron wymieniony w tym artykule pozwala tworzyć układy dostosowane do urządzeń mobilnych.

Sprawdź także: Najlepsze responsywne motywy WordPress

SEO:

Musisz upewnić się, że Twój program budujący strony tworzy układy przyjazne SEO. Na szczęście wszystkie programy budujące strony wymienione w tym artykule są w 100% przyjazne SEO w połączeniu z wtyczką Yoast SEO.

Teraz przyjrzyjmy się najlepszym wtyczkom do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” dla WordPress.

Top 7 Kreator stron WordPress

 1. Beaver Builder: Najłatwiejszy konstruktor stron WordPress
 2. Divi Builder: Kompletny kreator stron internetowych z ponad 100 demami
 3. Elementor: Konstruktor motywów WordPress z mnóstwem integracji
 4. Themify Builder: Najlepszy tryb edycji interfejsu użytkownika
 5. Rozwijaj się architekt: Najlepszy konstruktor stron docelowych dla WordPress
 6. SiteOrigin: Najlepszy darmowy konstruktor stron WordPress
 7. WP Bakery Page Builder: Najpopularniejszy kreator stron WordPress

1. Beaver Builder: Najłatwiejszy kreator stron WordPress

budowniczy bobrów

Beaver Builder to jeden z najlepszych kreatorów stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”. Daje to możliwość stworzenia strony internetowej tak, jak chcesz, bez znajomości umiejętności kodowania. Możesz z łatwością przeciągać i upuszczać, aby tworzyć piękne strony.

Beaver Builder zawiera dziesiątki wspaniałych szablonów stron, dzięki czemu możesz łatwo rozpocząć projektowanie od zera. Możesz wybrać szablon, zastąpić obrazy i tekst własnym, a następnie nacisnąć opublikuj.

Beaver Builder współpracuje z większością motywów WordPress, zapewniając pełną kontrolę nad zawartością. Najlepsze jest to, że nawet jeśli przestaniesz korzystać z wtyczki, zawartość zostanie przeniesiona do edytora WordPress, znanego również jako edytor WYSIWYG. Dzięki planowi pro i wyższym otrzymasz piękne motywy kompatybilne z Beaver Builder, które pozwalają modyfikować swoje style za pomocą natywnego WordPress Customizer.

Ceny: zaczyna się od 99 USD za nieograniczoną liczbę witryn. Sprawdź nasze oferty Beaver Builder!

Zacznij korzystać z Beaver Builder już dziś.

2. Kreator Divi: kompletny kreator stron internetowych z ponad 100 wersjami demonstracyjnymi

budowniczy divi

Divi Builder to potężny program do tworzenia stron WordPress, który pozwala tworzyć dowolne projekty na swojej stronie internetowej metodą przeciągnij i upuść. Kreator Divi został stworzony przez Elegant Themes, znaną firmę zajmującą się motywami i wtyczkami WordPress.

Konstruktor Divi działa na prawie każdej stronie WordPress. Daje nieskończone możliwości tworzenia najbardziej zaawansowanych układów bez konieczności dotykania jednego wiersza kodu.

Wtyczka jest dostarczana w pakiecie z 46 modułami konstruktora, 20 typami wierszy i 3 typami sekcji, z których wszystkie można łączyć i ustawiać tak, aby tworzyły praktycznie dowolny typ strony internetowej. Dzięki zaawansowanym ustawieniom projektu możesz w dużym stopniu dostosować każdy element.

Sprawdź także te motywy podrzędne Divi.

Biorąc to pod uwagę, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w projekcie w czasie rzeczywistym, możesz użyć motywu Divi. Za pomocą tego motywu możesz budować swoją stronę za pomocą edytora frontendów, dzięki czemu strony można aktualizować bezpośrednio z poziomu interfejsu bez konieczności przełączania się z pulpitu nawigacyjnego do witryny.

Ceny: zaczyna się od 89 USD (obejmuje ponad 100 pakietów stron internetowych)

Zacznij korzystać z Divi Builder już dziś.

3. Elementor: konstruktor motywów WordPress z mnóstwem integracji

elementor

Elementor jest pierwszym darmowym i zaawansowanym narzędziem do tworzenia stron dla WordPress. Dzięki szybkiemu narzędziu do przeciągania i upuszczania możesz błyskawicznie edytować strony w interfejsie witryny. Elementor jest dobrze znany z wysokiej wydajności, dzięki czemu jest przyjemny i łatwy w budowie.

Dzięki obszernej bibliotece szablonów otrzymujesz setki pięknych szablonów WordPress od ich najlepszych projektantów, które można eksportować do różnych stron internetowych za pomocą narzędzia do tworzenia stron.

Elementor obsługuje responsywny, przyjazny dla urządzeń mobilnych projekt, umożliwiając tworzenie stron internetowych, które działają świetnie na dowolnym urządzeniu.

Niektóre inne fajne funkcje Elementora to:

 • Brezentowy: Możesz zbudować nową stronę docelową bez nagłówka i stopki, zoptymalizowaną pod kątem wysokich konwersji.
 • Tryb konserwacji: W celu konserwacji można przełączyć witrynę w tryb offline dzięki wbudowanemu trybowi konserwacji.
 • Integracja z Zapierem: Integracja witryny z aplikacją zewnętrzną jest bardzo prosta dzięki integracji z Zapierem.

Ceny: zaczyna się od 49 USD za licencję na jedną witrynę

Zacznij korzystać z Elementora już dziś.

4. Themify Builder: najlepszy tryb edycji interfejsu użytkownika

Themify Builder

Themify Builder jest wyposażony w interfejs „przeciągnij i upuść”, który pomaga z łatwością stworzyć dowolny układ, jaki możesz sobie wyobrazić. Konstruktor zawiera ponad 60 gotowych układów i efektów animacji do wyboru. Oznacza to, że możesz szybko tworzyć piękne strony bez konieczności rozpoczynania od zera. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zaimportować układy, których chcesz użyć, zamienić obrazy i tekst i gotowe.

Konstruktor jest standardową funkcją wszystkich motywów Themify. Możesz także użyć ich wtyczki konstruktora do dowolnego motywu WordPress innej firmy.

Sprawdź także: Najlepsze wtyczki WordPress

Z kompaktowego interfejsu zaplecza można użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby szybko i łatwo budować moduły. W interfejsie możesz wyświetlić podgląd projektu i dokonać edycji na żywo swoich modułów.

Aby zwiększyć możliwości Themify Builder, możesz znaleźć mnóstwo różnych dodatków, które można kupić osobno lub w pakiecie.

Ceny: podstawowa wtyczka jest darmowa. 39 USD za pakiet dodatków

Zacznij korzystać z Themify Builder już dziś.

5. Architekt Thrive: najlepszy program do tworzenia stron docelowych dla WordPress

dobrze prosperujący architekt

Thrive Architect to narzędzie do tworzenia stron przeznaczone do witryn ukierunkowanych na konwersję. Thrive Architect jest rozwijany przez tych samych ludzi, którzy stoją za Thrive Themes, firmą, która sprzedaje zorientowane na konwersję motywy i wtyczki WordPress.

Thrive Architect jest dostarczany z narzędziem do edycji i przeciągania oraz 271 gotowych szablonów stron docelowych. Dzięki Thrive Architect możesz szybko stworzyć oszałamiającą stronę główną, stronę sprzedaży, posty na blogu i wszystko, czego możesz potrzebować.

Ceny: od 67 USD za licencję na jedną stronę lub 19 USD miesięcznie za członkostwo w Thrive

Zacznij korzystać z Thrive Architect już dziś

6. SiteOrigin: Najlepszy darmowy program budujący strony WordPress

narzędzie do tworzenia stron siteorigin

SiteOrigin jest jednym z najpopularniejszych programów budujących strony WordPress w repozytorium WordPress, z ponad milionem aktywnych instalacji. Dzięki SiteOrigin tworzenie responsywnych treści opartych na kolumnach jest dziecinnie proste. Twoje treści dostosują się do wszystkich urządzeń, niezależnie od rozdzielczości ekranu.

Kreator SiteOrigin bezproblemowo współpracuje z istniejącymi widżetami WordPress, dzięki czemu możesz dodawać ulubione widżety do tworzonych witryn. Konstruktor doskonale współpracuje z dowolnymi motywami WordPress. Najlepsze w SiteOrigin jest to, że można znaleźć wiele zgrabnych, zgodnych motywów WordPress zbudowanych przez tych samych ludzi, którzy stoją za wtyczką SiteOrigin.

Elastyczność jest jedną z głównych zalet wtyczki. Korzystając z zaawansowanego konstruktora wierszy, możesz wybrać dokładną liczbę wierszy dla każdej dodawanej kolumny.

Ceny: za darmo

Zacznij korzystać z SiteOrigin już dziś.

7. WPBakery Page Builder for WordPress (wcześniej Visual Composer)

narzędzie do tworzenia stron wp piekarni

Program budujący strony WPBakery dla WordPress, wcześniej znany jako Visual Composer, jest jednym z najpopularniejszych programów budujących strony na rynku CodeCanyon, wiodącym centrum najlepszych wtyczek WordPress.

Jeśli potrzebujesz programu do tworzenia stron premium WordPress, który oferuje dożywotnie aktualizacje, nie szukaj dalej niż program do budowania stron WPBakery. Zawiera zarówno edytory frontendów, jak i backendów, dzięki czemu edycja treści jest szybka i łatwa.

Program budujący strony WPBakery działa bezproblemowo z popularnymi wtyczkami WordPress, w tym
Yoast SEO i WooCommerce. Jest również kompatybilny z potężnymi wtyczkami do tłumaczenia, takimi jak Polylang i WPML, dzięki czemu można łatwo tworzyć wielojęzyczne strony internetowe obsługiwane przez konstruktora.

Ceny: 46 USD za licencję na jedną stronę

Już dziś zacznij korzystać z programu budującego strony WPBakery.

Często zadawane pytania: Wybór najlepszego programu budującego strony dla WordPress

Pomagając setkom użytkowników założyć stronę internetową, znamy tajniki kreatora stron WordPress. Oto kilka często zadawanych pytań, które mogą zadać każdemu nowicjuszowi przy wyborze narzędzia do tworzenia stron.

Jak włączyć program budujący strony w WordPress

Włączanie programu budującego strony w WordPress jest dość proste. Początkowo, gdy dodajesz nową stronę, zobaczysz tylko edytor wizualny i tekstowy, znany również jako edytory WYSIWYG WordPress (to, co widzisz, to to, co dostajesz). Jeśli chcesz włączyć narzędzie do budowania stron zamiast domyślnego, należy zainstalować i zainstalować dowolne z powyższych narzędzi do budowania stron WordPress na swojej stronie.

Po zakończeniu będziesz mógł zobaczyć narzędzie do tworzenia stron podczas dodawania nowej strony lub postu wraz z edytorem wizualnym i tekstowym.

Jak utworzyć niestandardową stronę HTML w WordPress?

Możliwość tworzenia niestandardowych stron HTML w WordPress pozwala właścicielowi witryny na efektywne tworzenie różnych układów zgodnie z celami biznesowymi. Możesz utworzyć niestandardową stronę w WordPress, wykonując następujące kroki: WPBeginner.

Który program WordPress Page Builder jest najlepszym wyborem?

Prawie każda wtyczka konstruktora jest wyposażona w kreator „przeciągnij i upuść” na zapleczu oraz edytor na żywo na interfejsie użytkownika. Ważne jest, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​każdy program budujący strony WordPress jest wyjątkowy.

Po naszym porównaniu stwierdziliśmy, że Beaver Builder jest zdecydowanie najlepszym narzędziem do budowania stron WordPress. Zawiera wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia niesamowitych układów strony. Możesz użyć jego obszernej kolekcji gotowych układów, aby szybko zbudować stronę od podstaw. Po wybraniu odpowiedniego układu witryny możesz dostosować stronę tak, jak chcesz.

Premia: Sprawdź naszą najlepszą wtyczkę WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze narzędzie do tworzenia stron WordPress dostosowane do twoich potrzeb.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz także przeczytać, jak stworzyć witrynę WordPress od podstaw i skonfigurować swojego bloga, aby uzyskać dodatkowy dochód..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map