NOWY! Porównanie 8 najlepszych wtyczek wyskakujących WordPress (większość jest darmowa)

Najlepsze wtyczki wyskakujące WordPress


Czy chcesz przekonwertować więcej odwiedzających na subskrybentów list e-mailowych??

Tworząc piękne wyskakujące okienka i formularze optin, możesz łatwo przekonać odwiedzających do subskrypcji listy e-mail. Aby osiągnąć cel, potrzebujesz wyskakującej wtyczki, która oferuje szablony, funkcje i integracje.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress, których możesz użyć.

Dlaczego potrzebujesz wtyczki Popup WordPress?

Domyślnie prawie każde narzędzie do marketingu e-mailowego umożliwia utworzenie wyskakującego formularza.

Wadą używania ogólnego formularza wyskakującego w witrynie jest to, że często są one nieatrakcyjne i nie przyciągają uwagi użytkowników. Jeśli chcesz wykładniczo powiększać swoją listę e-mailową, musisz utworzyć atrakcyjne wizualnie formularze wyskakujące, które są ściśle ukierunkowane na Twoich unikalnych użytkowników.

Prostym sposobem na to jest użycie wyskakującej wtyczki WordPress.

Nie przegap naszego artykułu na temat najpopularniejszych i najlepszych wtyczek WordPress, których musisz używać w swojej witrynie.

Rzućmy okiem na zalety i wady różnych wyskakujących wtyczek WordPress poniżej.

Jak korzystać z Popup Plugin w WordPress?

Aby rozpocząć korzystanie z wtyczki wyskakującej, przejrzyj naszą listę najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress i wybierz tę, która najbardziej Ci się podobała.

Niektóre wyskakujące wtyczki są natywnymi narzędziami WordPress, które można zainstalować bezpośrednio z pulpitu WordPress, podczas gdy inne są samodzielnymi rozwiązaniami, co oznacza, że ​​będziesz musiał połączyć aplikację ze swoją witryną WordPress.

Po skonfigurowaniu wtyczki możesz przejść do ich kreatora wyskakujących okienek i rozpocząć tworzenie wyskakującego okienka, które konwertuje. Następnie możesz osadzić go na swojej stronie WordPress.

Najlepsze wtyczki wyskakujące WordPress (w porównaniu)

Oto lista najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress, które błyskawicznie zwiększają liczbę konwersji.

 1. OptinMonster: Najlepsza wtyczka Popup, jaką kiedykolwiek zbudowano
 2. Kwiat: Najlepsza rodzima wtyczka Popup dla WordPress
 3. Rozkwit prowadzi: Yet Another Popup Plugin
 4. Sumo: Darmowa wtyczka Popup WorPress
 5. Wyskakujące okienka: Basic & Darmowa Popup Plugin
 6. Popup Maker: Wysoko oceniane rozwiązanie Popup
 7. Kreator wyskakujących okienek: Darmowy pop-up z kilkoma integracjami
 8. Icegram: Bezpłatne rozwiązanie Popup i Welcome Bar

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsza wtyczka popup na rynku. Jest to samodzielny produkt, co oznacza, że ​​możesz go używać na wielu platformach internetowych, takich jak WordPress, Joomla, strona HTML itp. W OptinMonster znajdziesz wszystkie niezbędne funkcje, aby rozwinąć listę e-mail.

Sprawdź, jak SZYBKO powiększać swoją listę e-mailową.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić naszą recenzję OptinMonster.

Plusy

 • Zaawansowane kierowanie na optin: Możesz kierować reklamy do użytkowników na podstawie ich czasu na stronie, interakcji w witrynie, konkretnych zainteresowań, fizycznej lokalizacji itp.
 • Wyjdź z zamiarem: Z zamiar wyjścia, możesz zamienić porzucających gości na potencjalnych klientów i klientów, wyświetlając ukierunkowaną kampanię, gdy mają zamiar opuścić Twoją witrynę.
 • Łatwość użycia: OptinMonster jest wyposażony w potężny konstruktor typu „przeciągnij i upuść”. Możesz wybrać wbudowany szablon lub zbudować formularz od zera.
 • Prędkość: OptinMonster nie wpływa na prędkość twojej strony. W rzeczywistości jest hostowany na potężnej platformie Amazon, co skraca czas ładowania.
 • Szybka i kompetentna obsługa klienta: Personel pomocy technicznej OptinMonster zawsze wychodzi ponad to, z krótkim czasem reakcji.

optinmonster-build-email-blast-list

Cons

Brak darmowej opcji: OptinMonster nie jest darmowym narzędziem do budowania formularzy. Ceny zaczynają się od 9 USD miesięcznie. Jeśli jesteś skoncentrowany na powiększanie listy e-mail, inwestowanie w narzędzie premium, takie jak OptinMonster, jest najlepszym wyborem.

Ile kosztuje OptinMonster?

ceny optinmonster

Ceny OptinMonster wynoszą od 9 do 49 USD miesięcznie (rozliczane rocznie). Zobacz szczegółową tabelę cen.

2. Bloom

Kwiat

Bloom to wtyczka WordPress do tworzenia wyskakujących okienek od Elegant Themes. Pozwala tworzyć piękne wyskakujące formularze bezpośrednio z pulpitu WordPress. Jeśli chcesz przetestować Bloom przed zakupem, możesz skorzystać z ich witryny demonstracyjnej wtyczek na żywo.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą pełną recenzją Bloom.

 Plusy

 • Wbudowane szablony: Bloom pozwala wybierać spośród 6 różnych typów wyświetlania, takich jak pop-up popup, optin fly-in itp. Oferuje również 115 gotowych szablonów do wyboru, więc nie musisz budować formularza od zera.
 • Pulpit nawigacyjny Bloom: Bloom oferuje niestandardowy panel w desce rozdzielczej WordPress, który daje szczegółowy raport na temat kont Bloom, list, opcji, współczynników konwersji i danych.
 • Testy A / B: Możesz porównać wydajność swojego formularza poprzez testowanie podzielone, co pomoże Ci dowiedzieć się, który jest najbardziej skuteczny.

Bloom-opt-in-form-templates

Cons

 • Brak dostosowania wizualnego: Musisz kliknąć przycisk podglądu, aby wyświetlić zmiany dokonane w formularzu.
 • Prędkość: Korzystanie z Bloom na twojej stronie może spowolnić twoją stronę.
 • Nie tak bogaty w funkcje jak OptinMonster: Chociaż oferuje najbardziej istotne funkcje, wciąż brakuje wielu przydatnych funkcji, które oferuje OptinMonster, takich jak wyskakujące okienko i wyzwalacz wyjścia. Oferują tylko podstawowe opcje kierowania.

Sprawdź także: Jak testować podzielone formularze A / B WordPress.

Ile kosztuje Bloom?

ceny kwitną

Bloom oferuje 2 różne plany cenowe: roczny dostęp za 89 USD miesięcznie lub dożywotni dostęp za 249 USD / miesiąc. Zobacz szczegółową tabelę cen.

3. Rozkwit prowadzi

ThriveLeads

Thrive Leads to wtyczka do tworzenia list autorstwa Thrive Themes. Thrive Themes specjalizuje się w tworzeniu motywów i wtyczek WordPress zorientowanych na konwersję. Podobnie jak Bloom, Thrive Leads pozwala także tworzyć piękne formularze optin bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Plusy

 • Płatność jednorazowa: Nie jesteś związany stałą umową o płatność. Możesz pobrać wtyczkę za jednorazową opłatą.
 • Zaawansowana analityka: Zapewnia szczegółowy wgląd w wysiłki związane z budowaniem listy i współczynniki konwersji.

Thrive Leads Utwórz formularz

Cons

 • Prędkość: Thrive Leads to dość ciężka wtyczka. Z tego powodu może to wpłynąć na wydajność WordPressa.
 • Użyteczność: Do rozwiązania jest niewielka krzywa uczenia się. Rozpoczęcie pracy z Thrive Leads może być dość trudne nawet dla doświadczonych użytkowników WordPress.

Ile kosztuje prowadzenie prowadzi?

prosperują ceny

Ceny Thrive Leads wynoszą od 67 do 147 USD. Możesz też zapisać się na abonament, który daje dostęp do ich pełnych produktów za 19 USD miesięcznie. Zobacz szczegółową tabelę cen.

4. Sumo

SumoMe

Sumo to coś więcej niż wyskakująca wtyczka WordPress. Oprócz powiększania listy e-mail, pomaga również w zwiększaniu udostępniania społecznościowego i oferuje funkcje analityczne, takie jak mapy cieplne i pole przewijania. Podobnie jak OptinMonster, SumoMe jest także samodzielnym produktem.

Plusy

 • Wolny: Jeśli szukasz darmowej wtyczki WordPress z ograniczonymi funkcjami, SumoMe może być dobrym wyborem. To powiedziawszy, darmowa wtyczka tworzy niebieski pasek menu w Twojej witrynie, co może wyglądać nieprofesjonalnie. Jeśli chcesz go usunąć, musisz kupić produkt premium.
 • Gotowe szablony: W wersji premium możesz wybierać z listy wstępnie zaprojektowanych szablonów dostosowanych do osiągania twoich celów.
 • Twórz wyskakujące okienka na podstawie źródła ruchu: Możesz wyświetlać niestandardowe wyskakujące okienka w oparciu o źródło odwiedzin użytkownika. Na przykład, jeśli otrzymujesz duży ruch z Facebooka, możesz tworzyć dostosowane dla nich wyskakujące okienka. To jest funkcja premium.

edytor sumo

Cons

 • Limit ruchu: Ceny Sumo zależą od ruchu, który przyciąga twoja strona. Jeśli korzystasz z bezpłatnej wtyczki, wyskakujące okienka nie zawsze pojawiają się, jeśli Twoja witryna przyciąga mnóstwo ruchu.
 • Ograniczone funkcje: Sumo to szeroki produkt, który nie koncentruje się tylko na powiększaniu listy e-mail. W porównaniu z innymi wtyczkami wyskakującymi brakuje kilku funkcji tworzenia listy i nie ma wielu opcji kierowania.
 • Kosztowny: Jeśli szukasz prostej wtyczki wyskakującej, Sumo może nie być dobrym rozwiązaniem. Ceny zaczynają się od 29 USD miesięcznie, co czyni go drogim w porównaniu z innymi wtyczkami wyskakującymi.

Ile kosztuje sumo?

Sumo można pobrać bezpłatnie z repozytorium wtyczek WordPress.

5. Wyskakujące okienka

Wyskakujące okienka

Jak sama nazwa wskazuje, Popups to potężna i darmowa wtyczka wyskakująca WordPress. Umożliwia wyświetlanie wielu wyskakujących okienek w celu uzyskania polubień społecznościowych, wyświetlania formularza subskrypcji, powiadomienia o plikach cookie i innych. Ma kilka typów wyskakujących okienek i warunków wyzwalania. Wtyczka oferuje 5 różnych lokalizacji wyskakujących okienek do umieszczania wyskakujących okienek w witrynie.

Plusy

 • Wyskakująca częstotliwość: Możesz łatwo ustawić liczbę dni, przez które powracający użytkownicy będą ponownie wyświetlać wyskakujące okienko.
 • Dostosowywanie: Możesz dostosować kolor, typografię, tło, obramowanie i krycie tła dla każdego wyskakującego okienka.
 • Filtrowane wyskakujące okienka: Jeśli chcesz kierować wyskakujące okienka do określonych użytkowników, możesz użyć opcji filtrowania i targetowania na podstawie komentarzy użytkowników, odwiedzin strony, wyszukiwarek i ról użytkowników.
 • Zgodność: Ta wtyczka Popup jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami WordPress, takimi jak WPForms, MailChimp, Jetpack itp..

Cons

 • Testy A / B: W przeciwieństwie do OptinMoster, testy A / B nie są dostępne w tej wtyczce. Jeśli chcesz tę funkcję, musisz kupić jej wersję premium.
 • Obsługa klienta: Wsparcie nie jest dostępne w bezpłatnej wersji wtyczki.

Ile kosztuje wtyczka Popups?
Wtyczkę można pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress.org.

6. Popup Maker

Popup Maker

Popup Maker to popularna darmowa wyskakująca wtyczka WordPress. Podobnie jak OptinMonster, oferuje wiele typów wyskakujących okienek, takich jak wyskakujące okno lightbox, wyskakujące okienko, wyskakujące okienko, wyskakujące powiadomienie i wiele innych. Daje to możliwość pełnego dostosowania motywu i pozycji wyskakującego okienka.

Plusy

 • Darmowa wtyczka: Dzięki wszystkim rozbudowanym funkcjom wtyczkę Popup Maker można bezpłatnie pobrać i używać na swojej stronie WordPress.
 • Integracja z wtyczkami do tworzenia formularzy: Można go łatwo zintegrować z popularnymi rozwiązaniami do budowania form, takimi jak WPForms, Formularz kontaktowy 7 itp.
 • Kierowanie warunkowe: Jak każda inna potężna wtyczka wyskakująca, możesz włączyć warunkowe kierowanie i kontrolować, gdzie wyświetlać wyskakujące okienko. Pozwala kierować reklamy na dowolny rodzaj treści WordPress, w tym strony, posty itp.
 • Wyzwalacze: Możesz dodać wyzwalacze oparte na kliknięciach w elementach menu nawigacji, przyciskach, obrazach, paskach bocznych itp. Pozwala także dodać opóźnienie czasowe z wyzwalaczami automatycznego otwierania.

Cons

 • Wyjdź z zamiarem: Funkcja zamiaru wyjścia nie jest darmowa. Występuje jako płatne przedłużenie.
 • Wyskakujące analityki: W darmowej wersji Popup Maker nie możesz zobaczyć statystyk swoich wyskakujących kampanii pop-up.
 • Zaawansowane kierowanie: Aby uzyskać zaawansowane warunki kierowania, musisz kupić dodatek.

Ile kosztuje wtyczka Popup Maker?

Wtyczkę można pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress.org.

7. Popup Builder

Kreator wyskakujących okienek

Popup Builder to modalna wyskakująca wtyczka WordPress. Pozwala dodawać nieograniczone wyskakujące okienka z efektami animacji, motywami i niestandardowymi opcjami. Posiada unikalne opcje przewijania wyskakującego okienka, co oznacza, że ​​wyskakujące okienko zostanie załadowane, gdy użytkownicy przewiną w dół na twojej stronie. Popup Builder pozwala włączyć dźwięk powiadomienia, aby ostrzec odwiedzających.

Plusy

 • Wolny: Wtyczka ma mnóstwo funkcji, z których można korzystać za darmo.
 • Obsługa sieci wielostanowiskowej: Wtyczka Popup Builder działa doskonale z siecią wielu witryn WordPress i może być używana we wszystkich podstronach.
 • Kompatybilność z WPML: Jest kompatybilny z WPML i możesz dodawać wyskakujące okienka w dowolnym języku.
 • Przeciągnij i upuść konstruktora: Wtyczka obsługuje popularne konstruktory przeciągnij i upuść, takie jak Divi i Visual Composer, aby błyskawicznie zaprojektować wyskakujące okienka.

Cons

 • Wyskakujące okienko społecznościowe: Jeśli chcesz uzyskać polubienia na swoich kanałach społecznościowych poprzez wyskakujące okienka, musisz uzyskać wersję premium.
 • Wyjdź wyskakujące okienko: Podobnie jak wtyczka Popup Maker, darmowa wtyczka nie ma wyskakującego okienka wyjścia.
 • Brak zasad refundacji: Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy.

Sprawdź także: Najlepsze kreatory stron internetowych dla początkujących

Ile kosztuje Konstruktor wyskakujących okienek?
Wtyczkę można pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress.org.

8. Icegram

Icegram

Icegram to stosunkowo nowe rozwiązanie, które pomaga tworzyć wyskakujące okienka i opcje wysyłania wiadomości e-mail w celu powiększenia listy adresów e-mail. To coś więcej niż tylko kreator wyskakujących okienek. Oprócz tworzenia wyskakujących okienek i formularzy optin, możesz tworzyć potężne przyciski wezwania do działania, aby przyciągać odwiedzających na dowolną stronę.

Plusy

 • Darmowy produkt: Jeśli szukasz bezpłatnej wtyczki, która pozwala tworzyć opcje i formularze wyskakujące bezpośrednio z pulpitu WordPress, Icegram może być właściwym wyborem.
 • Brak limitu ruchu: W przeciwieństwie do Sumo, nie ma ograniczenia ruchu, dzięki czemu możesz rozwijać swoją listę e-mail, niezależnie od ruchu generowanego przez twoją stronę.

Cons

 • Interfejs użytkownika: Interfejs użytkownika to bałagan. Nie oferuje konstruktora przeciągnij i upuść, więc utworzenie nawet prostego formularza wyskakującego może być żmudnym zadaniem.
 • Nieatrakcyjne wbudowane szablony: W porównaniu z innymi rozwiązaniami premium wbudowane szablony są nieatrakcyjne. Są szanse, że może to zaszkodzić rozwojowi twojej listy e-mail.
 • Ograniczone opcje kierowania: Icegram oferuje tylko podstawowe kierowanie, takie jak kierowanie na podstawie czasu.

Ile kosztuje Icegram?
Wtyczkę można pobrać bezpłatnie z repozytorium WordPress.org.

Który jest najlepszy Popup Plugin dla WordPress?

Jeśli szukasz wyskakującej wtyczki o niskim budżecie i oferującej niesamowite funkcje, to OptinMonster jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Jest nie do pobicia pod względem wydajności i elastyczności. Ponieważ lista e-mailowa jest Twoim największym zasobem online, wydanie kilku dolarów na narzędzie premium, takie jak OptinMonster, aby rozwinąć listę, może być świetną długoterminową inwestycją.

Jeśli chcesz mieć darmową wtyczkę z podstawowymi funkcjami i dostosowywanymi opcjami wyskakujących okienek, możesz wybrać Popup Maker, Popup Builder lub Popups plugin.

Jeśli masz niewielki budżet i jesteś gotowy poświęcić funkcje i wydajność swojej witryny, możesz wybrać podstawową bezpłatną opcję, taką jak Icegram lub Sumo.

Nie przegap okazji, aby wypróbować najlepszą wtyczkę WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wyskakujące wtyczki WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia wyskakującego formularza w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map