Porównanie 11 najlepszych wtyczek WordPress dla pisarzy (2020)

najlepsze wtyczki WordPress dla pisarzy


Szukasz najlepszych wtyczek WordPress dla pisarzy? Niezależnie od tego, czy jesteś niezależnym pisarzem, czy po prostu piszesz dla czystej radości, odpowiednie wtyczki mogą przenieść twoją witrynę do pisania na wyższy poziom.

W tym artykule pokażemy 11 najlepszych wtyczek WordPress dla pisarzy.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na świecie. Dzięki narzędziu do przeciągania i upuszczania tworzenie formularzy kontaktowych jest intuicyjne i absolutnie łatwe.

Oprócz formularzy kontaktowych, które są obowiązkowe na każdej stronie internetowej, WPForms wyróżnia się jako jedna z najlepszych wtyczek WordPress dla pisarzy ze względu na jego zdolność do tworzenia formularzy do przyjmowania postów gości od zewnętrznych pisarzy. Możesz nawet utworzyć niestandardowe formularze rejestracyjne użytkowników, jeśli zdecydujesz się na prowadzenie witryny z wieloma autorami.

Ponieważ WPForms jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i w pełni responsywny, Twoje formularze będą wyglądać idealnie na każdym urządzeniu. Możesz użyć prostego przycisku Wstaw formularz znajdującego się nad paskiem narzędzi postów i stron lub widżetu, aby wyróżnić formularze w dowolnym obszarze postów, stron lub widgetów.

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Każdy pisarz marzy o tym, aby miliony czytelników starały się rzucić okiem na zawartość swojej witryny. Ale po co cały ten ruch w witrynie, jeśli nie można go odpowiednio przeanalizować?

Na szczęście dostępna jest usługa MonsterInsights, która pomaga szybko i łatwo połączyć witrynę WordPress z kontem Google Analytics. Nie wymaga kodowania ani programowania.

Dowiedz się, jakich słów szukali twoi czytelnicy, by cię znaleźć, skąd pochodzą, które posty są najpopularniejsze i wiele więcej. Wszystko z poziomu pulpitu WordPress! Nigdy więcej przełączania między WordPress a witryną Google Analytics.

Ponadto, jeśli sprzedajesz eBooki lub inne produkty za pośrednictwem WooCommerce lub Easy Digital Downloads, MonsterInsights ma zaawansowane funkcje śledzenia, aby uwzględnić dane eCommerce.

Po uzyskaniu wszystkich faktów na temat czytelników możesz opracować lepsze strategie marketingowe, aby je zachować. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do naszej recenzji MonsterInsights.

Zacznij korzystać z MonsterInsights już dziś!

3. Kalendarz redakcyjny

Kalendarz redakcyjny

Jeśli lubisz oglądać ten duży obraz, spodoba ci się wtyczka kalendarza redakcyjnego! Ta świetna wtyczka pozwala przeglądać posty na blogu dla każdego miesiąca. Możesz zobaczyć posty, które zostały już opublikowane, a także zaplanowane posty.

Jedną z najlepszych zalet tej wtyczki jest możliwość przenoszenia postów za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść. Możesz łatwo skonfigurować harmonogram na miesiąc, edytować posty z poziomu wtyczki i wprowadzać szybkie zmiany w locie.

Kalendarz redakcyjny pozwala zaplanować posty od wielu autorów, dzięki czemu planowanie przyszłości jest proste. W końcu możesz przestać stresować się na nadchodzące posty!

Zacznij już dziś od Kalendarza redakcyjnego!

4. Ożywić stare posty

Odśwież stare posty

Utrzymanie stałej obecności w mediach społecznościowych jest jednym z najważniejszych aspektów marketingu Twojej pracy.

Dzięki aplikacji Revive Old Post możesz utrzymywać w obiegu swoje starsze artykuły. Ta wtyczka automatycznie udostępnia stare wpisy na blogach na twoich kontach w mediach społecznościowych, aby przyciągnąć nowych obserwujących i przypomnieć starym obserwatorom, dlaczego przede wszystkim Cię śledzili.

Zacznij już dziś ożywić stare posty!

5. WordPress to Buffer

WordPress to Buffer

Bufor to program, który pozwala z łatwością planować posty w mediach społecznościowych dla wszystkich twoich biznesowych profili społecznościowych. Wtyczka WordPress to Buffer rozszerza tę funkcję i czyni ją przydatną dla pisarzy i właścicieli małych firm. Będziesz mógł udostępniać artykuły WordPress kilkoma szybkimi kliknięciami!

Tak długo, jak masz swoje konta w mediach społecznościowych połączone z WordPress do bufora, możesz zaplanować nadchodzące posty na blogu lub posty wcześniej opublikowane na swojej stronie, aby wyjść na wszystkie platformy społecznościowe.

Zacznij korzystać z WordPress do buforowania już dziś!

6. Akismet

Akismet

Jako pisarz masz obowiązek komentowania swojej pracy. Bez odpowiedniej wtyczki wiele z tych komentarzy będzie spamem.

Od 2005 roku Akismet jest jedną z najlepszych wtyczek WordPress dla pisarzy, ponieważ całkowicie usuwa spam z twoich komentarzy. Nigdy więcej marnowania godzin na usuwanie komentarzy od robotów i nieudanych studni! Po prostu zainstaluj i aktywuj Akismet i pozwól mu zrobić resztę.

Rozpocznij pracę z Akismet już dziś!

7. OptinMonster

OptinMonster

Formularze Optin to świetny sposób na zdobycie nowych subskrybentów biuletynu i zwiększenie zaangażowania czytelnika. A dzięki technologii Exit-Intent® firmy OptinMonster możesz przyciągać uwagę odwiedzających stronę zaraz po wyjściu z bloga, aby oferować im gadżety, takie jak darmowe eBooki, aby ponownie je od razu.

OptinMonster to najlepsze narzędzie do generowania leadów dostępne dla użytkowników WordPress. Wykorzystując jego moc, możesz podnieść liczbę subskrypcji e-mail, zmniejszyć współczynnik odrzuceń i wejść do czytelników.

Jest także niezwykle łatwy w użyciu, dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeciągania i upuszczania oraz wielu gotowych szablonów. Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz pełny przegląd OptinMonster.

Rozpocznij pracę z OptinMonster już dziś!

8. StartBooking

StartBooking

StartBooking to sprytna mała wtyczka przeznaczona dla właścicieli firm, którzy muszą planować spotkania z klientami.

Jako pisarz możesz użyć tej wtyczki do tworzenia i śledzenia spotkań z klientami / potencjalnymi klientami. Spersonalizuj arkusze harmonogramu klienta, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać każde spotkanie. StartBooking pozwala utrzymać porządek w harmonogramie i mieć wszystkie istotne informacje o każdym spotkaniu na wyciągnięcie ręki. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek do rezerwacji dla WordPress.

Rozpocznij z StartBooking już dziś!

9. WP Inject

WP Inject

Wszystkie dobre posty na blogu mają obrazy wysokiej jakości. WP Inject sprawia, że ​​wstawianie zdjęć do postów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Będziesz mieć dostęp do tysięcy zdjęć w domyślnej instalacji, którą możesz przeszukiwać, wpisując słowa kluczowe.

Zaawansowane opcje pozwalają dostroić szablony obrazów i wzorce rozmieszczenia dla jedynego w swoim rodzaju postu na blogu. Połącz tę wtyczkę z Flickr i Pixabay, aby uzyskać dostęp do oszałamiającej 200 milionów zdjęć!

Rozpocznij pracę z WP Inject już dziś!

10. Sucuri

Sucuri

Zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak złośliwe oprogramowanie i hakowanie, są dobrodziejstwem dla istnienia każdego właściciela witryny. Na szczęście Sucuri jest w stanie cię chronić.

Sucuri nie tylko ochroni twoją witrynę do pisania przed zagrożeniami bezpieczeństwa, ale także przyspieszy twoją witrynę i zwiększy jej ogólną wydajność!

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj naszą pełną recenzję Sucuri.

Zacznij od Sucuri już dziś!

11. Galeria Envira

Galeria Envira

Dzięki Galerii Envira można teraz tworzyć przyciągające wzrok galerie zdjęć w kilka minut. Ta wtyczka jest przeznaczona dla blogerów i właścicieli firm, którzy lubią udostępniać zdjęcia swoim odbiorcom.

Intuicyjny system przeciągania i upuszczania oznacza, że ​​możesz wybierać, układać i oznaczać swoje zdjęcia za pomocą kilku kliknięć. Istnieje wiele innych wspaniałych funkcji, takich jak znaki wodne do ochrony zdjęć, możliwość dodawania filmów i niestandardowe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych.

Chcesz więcej informacji? Przeczytaj naszą pełną recenzję Galerii Envira!

Zacznij korzystać z Envira Gallery już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla pisarzy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może Ci się spodobać nasz post na temat 15 najlepszych narzędzi do marketingu treści i wtyczek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map