Porównanie 12 najlepszych wtyczek do podcastów WordPress (bezpłatny i premium)

best-wordpress-podcast-plugins


Czy chcesz uruchomić podcast na swojej stronie WordPress? Nie wiesz, którego narzędzia do podcastingu użyć? Jeśli przeprowadzisz badania online, odkryjesz wiele wtyczek na rynku; ale wybór odpowiedniego może być przytłaczający, jeśli nie wiesz, czego szukasz.

Dlatego starannie wybraliśmy 12 najlepszych wtyczek podcastów WordPress, abyś mógł łatwo rozpocząć podcasty na swojej stronie WordPress. Również nasz przewodnik po tworzeniu podcastów na WordPressie będzie przydatny dla Ciebie jako początkującego.

1. PowerPress firmy Blubrry

blubrry-powerpress-podcast-wordpress-plugin

Jeśli chcesz zbudować potężną witrynę podcastów w WordPress, Blubrry zapewnia pełny zestaw narzędzi, których potrzebujesz. Jego usługi obejmują hosting podcastów, statystyki podcastów i wtyczkę podcastu numer jeden na rynku, PowerPress.

PowerPress to bardzo potężna, a jednocześnie prosta wtyczka, która umożliwia łatwe dodawanie podcastów do WordPress. Za pomocą tej wtyczki możesz dodać zarówno podcasty audio, jak i wideo. PowerPress w pełni obsługuje zarówno podcasty Apple, jak i podcasty Google.

Wtyczka pochodzi z prosty i zaawansowane tryby, aby początkujący mogli zacząć korzystać z trybu prostego, dopóki nie zaznajomią się z jego interfejsem, a następnie przełączyć na tryb zaawansowany. Tryb prosty ma tylko niezbędne ustawienia, dzięki czemu możesz bez wysiłku stworzyć swój pierwszy odcinek i przesłać go do sieci podcastów Apple. A kiedy będziesz gotowy, możesz użyć trybu zaawansowanego, aby wykorzystać wszystkie niezawodne opcje, które ma do zaoferowania wtyczka.

Wtyczka zawiera zintegrowany odtwarzacz multimedialny HTML5 z obsługą osadzania z witryn takich jak YouTube. Ma wiele niesamowitych funkcji, w tym narzędzia do subskrybowania, SEO podcastów, statystyki, narzędzia do migracji itp. Jeśli chcesz zaawansowanych funkcji podcastów, możesz korzystać z PowerPress wraz z ich hostingiem podcastów.

2. Inteligentny odtwarzacz podcastów

inteligentny odtwarzacz podcastów

Jak sama nazwa wskazuje, Smart Podcast Player to inteligentna wtyczka WordPress dla inteligentnych podcastów. Pomaga w tworzeniu świetnych podcastów na stronie WordPress, które z pewnością pokochają Twoi słuchacze.

Posiada pięknie zaprojektowany odtwarzacz HTML z przyciskami pobierania, udostępniania i subskrybowania, dzięki czemu słuchacze będą mogli łatwo cieszyć się każdym odcinkiem podcastu. Przycisk subskrypcji pomoże Ci z łatwością zebrać więcej wiadomości e-mail od słuchaczy. Możesz także podświetlić całe archiwum podcastów, a także każdy odcinek, piosenkę lub klip dźwiękowy za pomocą Smart Track Player.

Związane z: Jak rozwinąć swoją listę e-mail, SZYBKO!

Smart Podcast Player jest w pełni responsywny, dzięki czemu Twój podcast będzie wyglądał świetnie na wszystkich urządzeniach i ekranach. Ma funkcję kontroli prędkości, dzięki czemu możesz dodać wiele prędkości do swoich podcastów. Ponadto możesz wybrać motyw kolorów (jasny lub ciemny) i niestandardowe kolory, które pasują do schematu kolorów witryny.

3. Poważnie proste podcasting

serially-simple-podcasting-wordpress-plugin

Poważnie proste podcasting to darmowa i łatwa w użyciu wtyczka do podcastów WordPress dla początkujących. Wykorzystuje natywny interfejs WordPress, aby umożliwić dodawanie podcastów WordPress i zarządzanie nimi przy minimalnych wymaganiach ustawień.

Za pomocą poważnie prostego podcastingu możesz uruchamiać wiele podcastów z tej samej strony WordPress. Posiada nowo przeprojektowany odtwarzacz multimediów, w którym możesz dodać obraz okładki podcastu i pięknie go dostosować. Obsługuje podcasting audio i wideo.

Ponadto ma pełne wsparcie dla prawie wszystkich usług podcastów i centrów paszowych, w tym iTunes, Google Play i Stitcher. Wtyczka umożliwia dodawanie archiwum podcastów, pojedynczych odcinków lub list odtwarzania w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą skrótów i widżetów.

4. Libsyn Podcasting

wtyczka libsyn-podcast

Libsyn Podcasting jest popularną usługą podcasting dostępną na rynku, która obejmuje wtyczkę Libsyn Podcasting i hosting podcastów Libsyn. Za pomocą wtyczki Libsyn Podcasting możesz połączyć swoją witrynę WordPress ze swoim kontem Libsyn i łatwo rozpocząć publikowanie podcastów.

Wtyczka umożliwia tworzenie odcinków podcastów, tworzenie szkiców podcastów i planowanie postów w witrynie WordPress. Możesz przesyłać pliki podcastów bezpośrednio do Libsyn z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Twoje pliki podcastów będą przechowywane w twoim hostingu podcastów Libsyn, więc nie zajmą miejsca na twoim hostingu WordPress.

Jednak wtyczka jest w wersji beta; ale nadal jest ciekawą opcją, której można używać do podcastów WordPress.

5. BuzzSprout

buzzsprout-podcasting-platform

BuzzSprout to potężne rozwiązanie do podcastingu dostępne na rynku. BuzzSprout to pełnoprawna usługa podcastingu, która umożliwia hosting i promowanie podcastów. Jest to w zasadzie rozwiązanie premium; możesz jednak skorzystać z bezpłatnego abonamentu przez 90 dni i organizować do 2 godzin podcastów co miesiąc.

BuzzSprout ma prosty i łatwy do zrozumienia interfejs, w którym możesz tworzyć podcasty i dodawać odcinki. Gdy prześlesz plik audio, zostanie on automatycznie zoptymalizowany zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi. Następnie możesz łatwo dodać swój podcast do popularnych katalogów podcastów, w tym iTunes, Stitcher i Google Play.

Jeśli podcastujesz w BuzzSprout i chcesz dodać swoje podcasty do swojej witryny WordPress, możesz skorzystać z ich darmowej wtyczki. Darmowa wtyczka pomaga wyciągać odcinki podcastów z BuzzSprout. Możesz dodawać swoje odcinki podcastów do dowolnego miejsca w witrynie za pomocą skrótów podcastów.

6. Prosty podcast Naciśnij

simple-podcast-press-plugin

Simple Podcast Press to, jak sama nazwa wskazuje, bardzo prosta wtyczka do podcastów dla WordPress. Pomaga dodawać podcasty z dowolnej platformy podcastingowej, w tym Libsyn, SoundCloud, Buzzsprout itp..

Niezależnie od tego, gdzie hostujesz swoje podcasty, możesz po prostu dodać adresy URL iTunes w WordPress, aby zaprezentować swoje podcasty na swojej stronie. Po wpisaniu adresu URL iTunes automatycznie utworzy unikalną stronę dla każdego odcinka podcastu i doda odtwarzacz wraz ze zdjęciami i opisem. Jest w pełni automatyczny i prosty.

Inne funkcje wtyczki to w pełni konfigurowalne przyciski, klikalne znaczniki czasu, integracja Clammr do udostępniania fragmentów na Facebooku i Twitterze, automatyczne skracanie adresów URL itp. Wtyczka jest w zasadzie dla podcastów, którzy chcą promować swoje podcasty za pośrednictwem stron internetowych WordPress.

7. Podlove Podcast Publisher

podlove-podcast-publisher

Podlove Podcast Publisher to kolejne rozwiązanie do podcastingu dla WordPress. Wtyczka umożliwia publikowanie podcastu i zarządzanie nim z witryny WordPress. Obsługuje publikowanie w wielu formatach, obejmując wszystkie nowoczesne kodeki audio i wideo. I zawiera ulepszony odtwarzacz HTML5 do odtwarzania podcastów.

Aby dodać pliki podcastów do WordPress, musisz najpierw przesłać je do lokalizacji przesyłania, takiej jak FTP / sFTP lub Amazon S3. Zapewnia łatwe i szybkie ustawienia, aby dodać przesłany plik do WordPress i opublikować je na swojej stronie.

Aby pomóc Ci lepiej zarządzać odcinkami podcastów, oferuje obsługę rozdziałów. Ponadto ma elastyczne szablony, analizy i wiele innych, które pomogą Ci zbudować potężny podcast w WordPress.

8. Menedżer recenzji podcastów iTunes

itunes-podcast-review-manager

Menedżer recenzji podcastów iTunes pomaga dodać międzynarodowe recenzje podcastów z iTunes do witryny WordPress. Jest to przydatne dla podcastów, którzy mają popularne podcasty w iTunes i chcą je bardziej promować, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Dodanie recenzji podcastów stanowi świadectwo Twojej pracy.

Po skonfigurowaniu wtyczki w witrynie WordPress sprawdza ona nowe recenzje podcastów co 4 godziny i automatycznie wyświetla je w tabeli w witrynie. Czasami, gdy kanały opinii dla niektórych krajów są niedostępne, musisz poczekać na kolejne automatyczne sprawdzenie lub sprawdzić ręcznie.

9. Amazon Polly dla WordPress

amazon-polly-for-wordpress

Amazon Polly dla WordPress to darmowa wtyczka WordPress, która pomaga zamienić treść tekstu w mowę za pomocą Amazon Polly. Jeśli nie wiesz, czym jest Amazon Polly, jest to usługa, która zamienia tekst w realistyczną mowę.

Za pomocą tej wtyczki możesz wygenerować kanał audio dla treści tekstowych i wstawić go do swoich postów WordPress. Dodanie dźwięku wraz z treścią tekstową pomaga zwiększyć dostępność swoich postów.

Wtyczka umożliwia także publikowanie postów w formie podcastów bezpośrednio z Twojej witryny i udostępnianie ich słuchaczom w katalogach podcastów.

10. Kazanie Menedżer

serman-manager-wordpress-plugin

Kazanie Kierownik to darmowa wtyczka WordPress, która pomaga całkowicie zarządzać kazaniami kościelnymi. Wtyczka pozwala dodawać pliki audio MP3 na stronie WordPress wraz z głośnikami, seriami, tematami itp. Następnie możesz dodać kazania MP3 do katalogów iTunes, aby były dostępne dla słuchaczy podcastów.

Wtyczka Sermon Manager jest dostępna do pobrania za darmo w oficjalnym repozytorium wtyczek WordPress. Jest kompatybilny ze wszystkimi innymi głównymi wtyczkami WordPress i dowolnym motywem WordPress.

11. Kompaktowy odtwarzacz audio WP

compact-wp-audio-player-wordpress-plugin

Kompaktowy odtwarzacz audio WP to darmowa wtyczka WordPress do dodawania odtwarzacza audio w WordPress. Aby dodać pliki audio w WordPress za pomocą tej wtyczki, musisz najpierw przesłać je w lokalizacji przesyłania. Następnie możesz osadzić pliki audio w swoich postach i stronach WordPress za pomocą krótkiego kodu. Wtyczka wyświetli twoje pliki audio wraz z kompaktowym odtwarzaczem multimedialnym.

Wtyczka obsługuje pliki audio MP3 i OGG. Pozwala skonfigurować opcję autoodtwarzania, pętlę itp. Odtwarzacz audio jest w pełni responsywny, więc dobrze pasuje do wszystkich typów urządzeń i obsługuje wszystkie główne przeglądarki.

12. Krótki kod Spreaker

wtyczka spreaker-shortcode

Spreaker to popularna platforma do podcastów, w której możesz słuchać najmodniejszych podcastów na świecie, a także tworzyć własne podcasty. Jeśli masz podcast na Spreaker, możesz go łatwo osadzić na swojej stronie WordPress za pomocą Krótki kod Spreaker podłącz.

Wtyczka pomaga dodać dowolny odcinek, program lub użytkownika Spreaker do WordPress. Wtyczka pozwala dodawać podcasty Spreaker z dużą ilością konfiguracji przy użyciu parametrów shortcode.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę podarunkową WordPress, aby stworzyć udaną podarunek.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki podcastów dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą kolekcję najlepszych wtyczek WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map