Porównanie 6 najlepszych wtyczek e-commerce WordPress (2020)

najlepsze wtyczki e-commerce WordPress


Czy chcesz stworzyć sklep eCommerce na swojej stronie? Nie jesteś pewien, z którą wtyczką WordPress eCommerce powinieneś się wybrać? Nie jesteś sam.

W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki WordPress eCommerce na rynku.

WordPress eCommerce – jak wybrać odpowiednią wtyczkę

Ponieważ branża eCommerce kwitnie, znajdziesz dziesiątki różnych wtyczek eCommerce WordPress, które pozwalają łatwo dodać witrynę do witryny WordPress.

Wybór odpowiedniej wtyczki eCommerce do swoich potrzeb jest niezbędny dla Twojej firmy, ponieważ trudno jest wycofać się z pierwotnej decyzji, jeśli okaże się, że nie pasuje.

W rzeczywistości ponad 60% średnich i dużych właścicieli witryn eCommerce twierdzi, że powinni byli lepiej przeprowadzić analizę due diligence na platformie, którą wybrali dla swoich sklepów.

Mamy również listę najlepszych wtyczek WordPress, których musisz użyć.

Rzućmy okiem na kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej wtyczki WordPress eCommerce.

1. Łatwość użycia:

Niezależnie od tego, czy chcesz dodać produkt, utworzyć kupon lub wykonać inne zadanie, łatwy w użyciu interfejs sprawia, że ​​jest to łatwe i proste. W ten sposób nie musisz tracić czasu na pulpicie WordPress, zastanawiając się, jak to zrobić.

2. Wsparcie:

Przed wybraniem platformy eCommerce musisz dokładnie sprawdzić, czy wtyczka jest stale aktualizowana i utrzymywana.

3. Opcje dodatków:

W twoim najlepszym interesie jest wybór wtyczki eCommerce, która ma szeroki wybór dodatków / obsługiwanych wtyczek.

4. Koszty ogólne:

WordPress jest tak elastyczny, że pozwala zintegrować hostowaną platformę e-commerce z witryną WordPress.

Platforma hostowana może być dobrym wyborem dla Ciebie, jeśli nie chcesz wydawać środków na optymalizację sklepu e-commerce WordPress. Innymi słowy, hostowana platforma może pomóc w obniżeniu kosztów ogólnych.

7 najlepszych wtyczek eCommerce dla WordPress

 1. WooCommerce – Najlepsza wtyczka e-commerce WordPress
 2. BigCommerce – Najlepsza platforma eCommerce
 3. Łatwe cyfrowe pobieranie – Najlepsza cyfrowa wtyczka eCommerce
 4. Shopify – Najłatwiejsza platforma eCommerce
 5. MemberPress – Najlepsza wtyczka eCommerce oparta na subskrypcji
 6. WP eCommerce – Oryginalna wtyczka eCommerce do WordPress
 7. Jigoshop eCommerce – Jeszcze inna darmowa wtyczka eCommerce

1. WooCommerce

woocommerce

WooCommerce to najpopularniejsza platforma eCommerce dla WordPress. Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia sprzedaż zarówno towarów cyfrowych, jak i fizycznych w witrynie WordPress.

Dzięki setkom bezpłatnych i płatnych rozszerzeń WooCommerce sprawia, że ​​bardzo łatwo jest zbudować i ulepszyć swój sklep, dzięki czemu możesz zacząć sprzedawać produkty w kilka minut. Jeśli chcesz zbudować sklep internetowy na zamówienie, możesz zatrudnić programistów WooCommerce dzięki dużej społeczności.

WooCommerce jest dostarczany w pakiecie z PayPal (do przyjmowania płatności kartą kredytową i kontami PayPal), BACS i gotówką przy odbiorze do przyjmowania płatności. Aby uzyskać więcej bramek płatności, możesz zainstalować dodatki w swoim sklepie WooCommerce.

Sprawdź także: Najlepsze wtyczki PayPal WordPress

WooCommerce zapewnia również łatwą do naśladowania dokumentację, która przeprowadzi Cię przez różne aspekty tworzenia sklepu internetowego. Prośby o pomoc są obsługiwane na oficjalnych forach, więc jeśli potrzebujesz pomocy, zapewnią ci pomoc.

Zacznij korzystać z WooCommerce już dziś.

2. BigCommerce

bigcommerce

BigCommerce to kolejna platforma eCommerce hostowana w chmurze, aby szybko uruchomić sklep internetowy. BigCommerce najlepiej nadaje się do małych i średnich sklepów internetowych.

W przeciwieństwie do Shopify, BigCommerce to bogaty w funkcje kreator sklepów internetowych, bez kosztownych dodatków i opłat transakcyjnych. BigCommerce jest również dostarczane z wieloma elastycznymi szablonami eCommerce do wyboru. Mnóstwo opcji do wyboru jest oczywiście miłe, ale może być przytłaczające, jeśli szukasz czegoś usprawnionego.

Dodatkowo BigCommerce ma wbudowane narzędzia do dyskontowania i segmentacji, które pozwalają płynnie oferować promocje zwiększające sprzedaż.

Możesz nawet zintegrować BigCommerce z witryną WordPress. W ten sposób możesz zarządzać treściami za pomocą WordPress i sklepu internetowego eCommerce za pomocą swojego konta Bigcommerce. Korzyścią jest to, że możesz odciążyć żądania eCommerce do BigCommerce i zwolnić zasoby serwera witryny WordPress. Chciałbyś również sprawdzić to porównanie między BigCommerce a WooCommerce.

Zacznij korzystać z BigCommerce już dziś.

3. Łatwe cyfrowe pobieranie

łatwe cyfrowe pobieranie

Easy Digital Downloads to najlepszy sposób na sprzedaż produktów cyfrowych za pomocą WordPress. Został zbudowany jako lekka wtyczka z wszystkimi niezbędnymi funkcjami potrzebnymi do bezproblemowej sprzedaży produktów cyfrowych. Można również znaleźć dziesiątki rozszerzeń, które zwiększają funkcjonalność witryny sklepowej i dostosowują ją do treści Twojego serca.

Chociaż WooCommerce pozwala również sprzedawać produkty cyfrowe ze swojego sklepu, wadą jest to, że zawiera wiele funkcji, których nigdy nie będziesz potrzebować do prowadzenia sklepu z artykułami wyłącznie cyfrowymi (takich jak opcje wysyłki).

Łatwo jest ugrzęznąć w rozdętym interfejsie użytkownika WooCommerce, jeśli nie zamierzasz sprzedawać dóbr fizycznych ze swojego sklepu. Z drugiej strony, EDD jest zbudowany specjalnie do sprzedaży towarów cyfrowych. To sprawia, że ​​bardzo łatwo jest wymienić swoje produkty i szybko i łatwo rozpocząć sprzedaż w sklepie.

Zacznij korzystać z Easy Digital Downloads już dziś.

4. Shopify

shopify

Shopify to jedna z najlepszych platform hostowanych w chmurze, która pozwala łatwo rozpocząć sprzedaż online. Możesz sprzedawać swoje produkty Shopify w dowolnej witrynie, w tym w witrynie WordPress, ale natywna integracja nie jest dostępna.

Ponieważ WordPress ma już wiele wtyczek eCommerce, możesz zastanawiać się, dlaczego zamiast tego rozważyć Shopify. Istnieje kilka powodów, dla których zasilenie sklepu internetowego Shopify będzie korzystne dla Twojej firmy internetowej:

Rozpoczęcie pracy z Shopify jest łatwiejsze niż korzystanie z natywnych wtyczek WordPress eCommerce. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto w Shopify i uruchomić sklep eCommerce. Ponieważ jest to rozwiązanie hostowane w chmurze, nie musisz się martwić o aktualizację serwera ze względu na przerwy w ruchu w miarę rozwoju firmy eCommerce.

Nie jesteś jeszcze przekonany? Sprawdź naszą pełną listę alternatyw Shopify i konkurentów.

Nie musisz się jednak martwić szybkością witryny, bezpieczeństwem ani innymi kwestiami technicznymi, ponieważ Shopify dba o to wszystko za Ciebie.

Shopify zawiera również wiele różnych atrakcyjnych motywów do wyboru, dzięki czemu możesz zmienić wygląd swojej witryny sklepowej, aby nadać jej osobisty charakter, którego pragniesz.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify.

Zacznij korzystać z Shopify już dziś.

5. MemberPress

memberpress

MemberPress pozwala sprzedawać cyfrowe produkty i usługi oparte na subskrypcji w Twojej witrynie. W rzeczywistości jest to w pełni funkcjonalna wtyczka do witryny członkowskiej WordPress, która umożliwia także pobieranie opłat od użytkowników za dostęp do towarów cyfrowych.

Gospodarka oparta na subskrypcji szybko staje się normą w branży eCommerce. Jest to jeden z najlepszych sposobów na generowanie powtarzających się dochodów z internetowego sklepu cyfrowego.

MemberPress pozwala również zintegrować swoją stronę internetową z WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo ulepszyć funkcje swojego sklepu internetowego. Dzięki MemberPress możesz zarządzać członkami, przyznając i odwołując dostęp do towarów cyfrowych. W ten sposób zyskujesz większą kontrolę nad swoim ekwipunkiem.

MemberPress obsługuje wiele bram płatniczych, takich jak PayPal, Stripe i Authorize.net. Oprócz sprzedaży towarów w modelu subskrypcyjnym, pozwala tworzyć fora i społeczności w sklepie internetowym z niezbędnymi rozszerzeniami.

Zacznij korzystać z MemberPress już dziś.

6. WP eCommerce

WP eCommerce

WP eCommerce to najstarsza wtyczka WordPress eCommerce, ale nie jest tak popularna jak WooCommerce.

WP eCommerce ma wiele gotowych funkcji, które pozwalają stworzyć od podstaw piękny sklep internetowy. Oferuje integrację z tonami różnych bram płatniczych.

Główną wadą jest to, że często jest zgłaszany jako błędny, co powoduje, że ludzie przełączają platformę na WooCommerce lub inne rozwiązania eCommerce. Kolejną wadą jest to, że nie można znaleźć tylu rozszerzeń w porównaniu do WooCommerce lub Shopify.

Zacznij korzystać z WP eCommerce już dziś.

Która jest najlepsza wtyczka WordPress eCommerce?

Wybór najlepszej wtyczki e-commerce WordPress jest trudny i wszystko zależy od twoich osobistych potrzeb.

Ściśle z punktu widzenia WordPress, WooCommerce to najlepsza wtyczka WordPress eCommerce, jeśli chcesz sprzedawać towary fizyczne na swojej stronie internetowej. Integracja sklepu WooCommerce z istniejącą witryną WordPress jest łatwiejsza niż jakiekolwiek rozwiązania hostingowe w chmurze.

Jednak Shopify jest łatwiejszy do rozpoczęcia i jest całkowicie bezproblemowy ze względu na skalowalność i bezpieczeństwo. Oferują również wsparcie 24/7, dzięki czemu są bardziej niezawodne niż natywna wtyczka WordPress eCommerce, taka jak WooCommerce. Ale zawsze możesz przeczytać nasze szczegółowe porównanie WooCommerce vs Shopify, aby upewnić się, że dokonałeś właściwego wyboru.

Związane z: 6 najlepszych platform eCommerce dla rynków dostawców.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci wybrać najlepsze wtyczki WordPress eCommerce dla Twoich potrzeb. Aby znaleźć najlepsze usługi hostingowe eCommerce, odwiedź recenzję naszego eksperta dotyczącą najlepszych firm hostingowych eCommerce, a także sprawdź naszą listę angażować klientów na żywo.

Jeśli chcesz zarabiać, promując produkty poprzez marketing afiliacyjny, sprawdź najlepsze wtyczki marketingowe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map