Porównanie 7 najlepszych wtyczek do generowania potencjalnych klientów WordPress (2020)

najlepsze w porównaniu wtyczki generujące wiodące WordPress


Czy szukasz wtyczki do generowania potencjalnych klientów WordPress, aby zwiększyć swoją listę e-mail i poprawić tempo rejestracji? Jeśli chcesz podnieść swoją listę e-mailową i przenieść swoją firmę na wyższy poziom, musisz użyć rozwiązania do generowania leadów WordPress na swojej stronie.

W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki do generowania leadów WordPress i pomożemy Ci określić, który z nich najlepiej pasuje do twoich potrzeb.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki do generowania leadów WordPress?

Twoja forma wyboru jest najważniejszym elementem, który może sprawić lub złamać twoje marketing e-mailowy. Chociaż każda usługa e-mail marketingu umożliwia tworzenie formularzy optin w Twojej witrynie, zazwyczaj wyglądają one zbyt ogólnie i nie przyciągają uwagi użytkowników witryny.

Aby utworzyć przyciągający wzrok formularz, który konwertuje, musisz użyć wtyczki do generowania leadów WordPress na swojej stronie.

Kilka innych zalet korzystania z wtyczki generowania leadów WordPress to:

 • Wiele typów optin: Dobra wtyczka do generowania potencjalnych klientów pozwala na tworzenie wielu typów zoptymalizowanych zoptymalizowanych pod kątem konwersji, takich jak wyskakujące okna lightbox, pływające paski, maty powitalne na pełnym ekranie, pola przewijania i inne.
 • Opcje kierowania: Bombardowanie użytkowników wyskakującymi oknami może być frustrujące. Dzięki odpowiednim opcjom kierowania możesz wyświetlać wyskakujące okienka i formularze właściwemu użytkownikowi we właściwym czasie.
 • Łatwa integracja: Dobre rozwiązanie do generowania potencjalnych klientów bezproblemowo integruje się ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań do generowania leadów WordPress, które pomogą Ci przekształcić twoją stronę internetową w maszynę do generowania leadów.

1. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster to najpotężniejsze rozwiązanie do generowania ołowiu na świecie. Jest dostarczany z wysokowydajnymi, wstępnie zbudowanymi szablonami, które sprawdzają się w konwersji użytkowników na potencjalnych klientów i klientów. Możesz wybrać idealny typ kampanii, który z łatwością przyciągnie uwagę odwiedzających, np. Okienko lightbox, ruchomy pasek, pełnoekranowa mata powitalna i więcej.

Nie przegap naszego artykułu na temat najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi kierowania i segmentacji możesz wyświetlać spersonalizowaną wiadomość każdemu odwiedzającemu witrynę w oparciu o jego lokalizację geograficzną, źródło skierowań, stronę lub sekcję witryny, którą przeglądają, i więcej.

Niektóre kluczowe funkcje OptinMonster to:

 • Technologia zamiaru wyjścia: Odzyskaj porzuconych użytkowników w potencjalnych klientach, wyświetlając użytkownikom spersonalizowane kampanie dokładnie w momencie, gdy mają zamiar opuścić.
 • Retargeting na miejscu: Twórz oferty specjalne skierowane do stałych użytkowników na podstawie ich wcześniejszych interakcji w Twojej witrynie.
 • Kampanie kontrolne na miejscu: Obserwuj użytkowników, uruchamiając kampanie na podstawie interakcji z użytkownikami.
 • Retargetowanie plików cookie: Twórz niestandardowe pliki cookie w przeglądarce na podstawie danych demograficznych klientów, takich jak wiek, płeć i lokalizacja, a następnie wyświetlaj ściśle ukierunkowane kampanie, aby zwiększyć liczbę konwersji.

OptinMonster bezproblemowo integruje się ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu. Bezpłatną wtyczkę konektora można pobrać z repozytorium wtyczek WordPress, która pozwala łatwo osadzić formularze OptinMonster.

Zacznij korzystać z OptinMonster już dziś.

2. WPForms

wpforms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego na rynku. Pozwala łatwo rozbudować listę e-mail, łącząc formularze WordPress z ulubionymi narzędziami do marketingu e-mail.

Dzięki potężnemu konstruktorowi przeciągnij i upuść, możesz łatwo stworzyć niesamowitą formę w ciągu zaledwie kilku minut bez dotykania jednego wiersza kodu. Wszystkie tworzone formularze będą w 100% responsywne, co oznacza, że ​​będą działać świetnie na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Oto niektóre sposoby, w jakie WPForms pozwala rozwinąć listę e-mail:

 • Łatwa integracja: Łatwo podłącz formularze WordPress do swojego ulubionego narzędzia do marketingu e-mailowego, w tym AWeber, MailChimp, GetResponse, Constant Contact i Campaign Monitor.
 • Łatwe tworzenie formularzy: Po podłączeniu formularza do narzędzia do marketingu e-mailowego możesz utworzyć formularze generowania potencjalnych klientów bezpośrednio z pulpitu WordPress. Nie musisz logować się do usługi e-mail marketingu.
 • Dodaj pole wyboru rejestracji e-mail: Dzięki inteligentnej logice warunkowej dodaj pole wyboru do formularzy kontaktowych. Jeśli użytkownik go wybierze, możesz automatycznie dodać go do listy bez konieczności wypełniania innego formularza.
 • Ogranicz porzucenie formularza: WPForms pozwala przechwytywać częściowe wpisy formularza, nawet jeśli użytkownik nie wypełnia formularza całkowicie. Następnie możesz skontaktować się z zainteresowanymi potencjalnymi klientami i zamienić ich w klientów.
 • I wiele więcej…

Zacznij korzystać z WPForm już dziś.

Chcesz zamiast tego zacząć od wersji bezpłatnej? Próbować WPForms Lite.

Uwaga: WPForms to nasza najlepsza wtyczka WordPress nr 1 w rankingu.

3. Rozkwit prowadzi

dobrze prosperują

Thrive Leads to wtyczka konstruktora formularzy optin, która pozwala rozbudować listę e-mailową w Twojej witrynie.

Thrive Leads jest wyposażony w prosty edytor przeciągania i upuszczania do tworzenia formularzy optin. Umożliwia tworzenie różnych rodzajów formularzy optin, takich jak wyskakujące okienko lightbox, lepkie formularze poziome, 2-etapowe formularze optin i inne.

Oferuje również podstawowe funkcje kierowania i testowania A / B, aby zwiększyć liczbę konwersji w witrynie WordPress. W porównaniu do OptinMonster opcje kierowania są ograniczone, ale nadal są całkiem niezłe. Ponieważ jednak Thrive Leads został zbudowany jako wtyczka WordPress, może znacznie spowolnić Twoją witrynę w zależności od współdzielonego środowiska hostingowego i konfiguracji WordPress.

Zacznij już dziś z Thrive Leads.

4. Bloom

Bloom Plugin od Elegant Themes

Elegant Themes Bloom to kolejna wtyczka WordPress, która pomaga tworzyć piękne formularze optin w celu powiększania listy e-mail. Dzięki ponad 100 wbudowanym szablonom i 6 rodzajom wyświetlania możesz łatwo dostosować swoje formularze optin, aby nadać im „osobisty” charakter.

Formularze Optin można szybko utworzyć, łącząc formularze z 16 różnymi usługami e-mail marketingu. Wszystkie formularze są responsywne i gotowe do obsługi siatkówki, co oznacza, że ​​można je łatwo odczytać na wszystkich urządzeniach, w tym na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Podobnie jak Thrive Leads, Bloom został również zbudowany jako wtyczka WordPress, więc może mieć wpływ na wydajność Twojej witryny w zależności od środowiska hostingowego i konfiguracji WordPress. Niektóre zaawansowane funkcje, takie jak zamiar wyjścia OptinMonster, nie są dostępne w Bloom.

Zacznij korzystać z Bloom już dziś.

5. Formularze Optin

formularze optin

Optin Forms to darmowa wtyczka do generowania leadów WordPress, która umożliwia tworzenie prostych formularzy optin na twojej stronie internetowej.

Dostarczany jest w zestawie z 5 konfigurowalnymi wzorami formularzy i pozwala zmieniać wszystkie teksty, czcionki i rozmiary czcionek. Współpracuje z głównymi usługami e-mail marketingu, takimi jak AWeber, iContact, MailChimp, GetResponse, Madmimi, Interspire Email Marketing i ConvertKit.

Jeśli nie masz budżetu na wtyczkę do generowania potencjalnych klientów WordPress, Optin Forms może być właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Bezpłatny to cena, na którą każdy może sobie pozwolić.

Zacznij korzystać z formularzy Optin już dziś.

6. MailChimp dla WordPress

mailchimp dla wtyczki wordpress

MailChimp to wiodąca usługa marketingu e-mailowego, która pozwala rozwijać pocztę e-mail za darmo do 2000 subskrybentów. Dzięki wtyczce MailChimp for WordPress możesz z łatwością dodawać więcej subskrybentów do swojej listy mailingowej MailChimp bezpośrednio ze strony WordPress. Nie jest to jednak oficjalna wtyczka MailChimp. Został zbudowany przez firmę zajmującą się wtyczkami WordPress znaną jako ibericode.

Nie przegap naszego artykułu o tym, jak stworzyć dobry e-mail.

Możesz tworzyć podstawowe formularze wyboru lub integrować je z dowolnymi innymi formularzami w witrynie, takimi jak komentarze, formularze kontaktowe lub kasy.

Istnieje wiele bezpłatnych i premium dodatków, takich jak MailChimp Top Bar, MailChimp Activity, MailChimp User Sync, Captcha i więcej.

Jeśli jesteś użytkownikiem MailChimp i szukasz bezpłatnej wtyczki WordPress do tworzenia podstawowych formularzy WordPress, ta wtyczka może być właściwym wyborem. Chcesz także sprawdzić alternatywne rozwiązania MailChimp, aby zobaczyć inne opcje.

Zacznij korzystać z MailChimp dla WordPress już dziś.

7. LiveChat Inc

czat na żywo

LiveChat pozwala dodać szybkie okno czatu na swojej stronie i zacząć rozmawiać z potencjalnymi potencjalnymi klientami.

LiveChat może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem, jeśli chcesz zapytać potencjalnych klientów i klientów o to, co powstrzymuje ich przed konwersją. W ten sposób możesz zapewnić niezbędną pomoc potrzebującym i przekształcić ich w klientów.

W większości przypadków problemy są rozwiązywane natychmiast. Jednak LiveChat pozwala również na integrację z Twoimi ulubionymi narzędziami e-mail marketingu, dzięki czemu możesz dodać potencjalnych potencjalnych klientów do listy subskrybentów i skontaktować się z nimi, jeśli będą potrzebować dalszej pomocy.

Zacznij korzystać z LiveChat już dziś.

Która jest najlepszą wtyczką do generowania potencjalnych klientów dla WordPress?

Po naszym porównaniu jest to oczywiste OptinMonster to najlepsza wtyczka do generowania leadów, która powiększa Twoją listę e-mail. Jest wyposażony we wszystkie funkcje, jakie kiedykolwiek chcesz od rozwiązania generowania leadów.

Niezależnie od tego, czy masz witrynę eCommerce, witrynę biznesową, czy zwykłego bloga, przekonasz się, że jest to niezwykle pomocne w przekształcaniu porzucających gości w subskrybentów e-maili.

OptinMonster to samodzielny produkt, który działa na każdej stronie internetowej, niezależnie od tego, czy jest to blog WordPress, sklep Shopify, strona HTML, czy coś zupełnie innego.

Jeśli szukasz rozwiązania specyficznego dla WordPress, które pozwala połączyć formularze z usługą e-mail marketingu, możesz użyć WPForms. Dzięki WPForms możesz nawet wyświetlać pole wyboru w formularzach kontaktowych. Po dokonaniu wyboru użytkownicy zostaną automatycznie dodani do Twojej listy e-mail bez konieczności przesyłania kolejnego formularza. Oprócz narzędzia do generowania potencjalnych klientów narzędzie CRM pomaga również w przekształcaniu ołowiu w sprzedaż.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę WordPress do tworzenia upominków na swojej stronie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę do generowania leadów WordPress dla Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może Ci się spodobać nasza recenzja najlepszych usług e-mail marketingu, aby zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me