Porównanie 7 najlepszych wtyczek do rezerwacji WordPress (2020)

najlepsze porównywane wtyczki rezerwacji WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek do rezerwacji i harmonogramu WordPress? Czy chcesz umożliwić odwiedzającym Twoją witrynę rezerwację terminu lub rezerwacji na swojej stronie? Zły proces rezerwacji może sabotować Twoją firmę i reputację. Dzięki odpowiedniej wtyczce rezerwacyjnej WordPress możesz łatwo przekształcić istniejącą witrynę WordPress w pełni funkcjonalny system rezerwacji spotkań i rezerwacji online.

Wybór jest mylący, dlatego w tym artykule przyjrzymy się bliżej niektórym z najlepszych wtyczek do rezerwacji WordPress, które pomogą Ci zarządzać spotkaniami online i rezerwacjami rezerwacji. Do końca będziesz gotowy podjąć świadomą decyzję, zamieszanie i bezproblemowo.

Wybór wtyczki rezerwacji WordPress

Każda wtyczka do rezerwacji WordPress ma wiele funkcji spełniających potrzeby zarządzania rezerwacjami. Jako użytkownik utrudnia to wybór odpowiedniej wtyczki, która idealnie dostosowuje się do Twojego osobistego przepływu pracy i spełnia Twoje wymagania.

Zanim przejdziemy do naszego porównania, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie, jakich funkcjonalności potrzebujesz szukać w różnych wtyczkach rezerwacyjnych.

Cel, powód:

Nie każda wtyczka rezerwacyjna jest taka sama. Niektóre są zbudowane specjalnie do zarządzania rezerwacjami spotkań dla usług, podczas gdy inne są zbudowane do zarządzania rezerwacjami (takimi jak rezerwacje hotelowe).

Możesz również znaleźć uniwersalne wtyczki rezerwacyjne, które oferują zarówno rezerwację terminu, jak i rezerwację, jeśli potrzebujesz wielu opcji.

funkcje:

Niektóre wtyczki są tworzone tylko w celu wyświetlania kalendarza rezerwacji w Twojej witrynie, co oznacza, że ​​nie obsługują płatności online. Może to być świetna opcja dla usługodawców, którzy chcą promować swoje usługi bezpośrednio ze swojej witryny, ale wolą płatności offline.

Zrozumienie, jakich opcji będziesz potrzebować od wtyczki rezerwacyjnej do WordPress, może zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Pamiętaj, aby mieć na uwadze jasne cele i przejrzeć funkcje możliwych rozwiązań w zakresie rezerwacji, zanim zainwestujesz swój czas i pieniądze, aby je przetestować.

Doświadczenie użytkownika:

Zapewnienie doskonałego komfortu użytkowania jest najważniejszym aspektem w Twojej firmie online.

Przed wybraniem wtyczki rezerwacji WordPress zadaj sobie kilka pytań:

Czy preferowana wtyczka oferuje płynną integrację z urządzeniami mobilnymi, która umożliwia klientom dokonywanie rezerwacji w podróży? Czy po dokonaniu rezerwacji umożliwia wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail wyzwalanych do klientów?

Te pytania pomogą Ci znaleźć odpowiednią wtyczkę rezerwacyjną dla swoich unikalnych potrzeb.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze wtyczki rezerwacyjne WordPress na rynku.

1. Rozpocznij rezerwację

startbooking

Rozpocznij rezerwację to najlepsza wtyczka do rezerwacji online i planowania, która umożliwia Twoim klientom rezerwację spotkania z Tobą przez całą dobę. Jeśli już korzystasz z Kalendarza Google, możesz zintegrować z nim swój system rezerwacji.

Rozpocznij rezerwację zapewnia swoim klientom bezproblemową rezerwację. Oto jak to działa.

Na pierwszy rzut oka Twoi klienci mogą zobaczyć i wybrać usługę rezerwacji na stronie rezerwacji. Po wybraniu usługi zostanie wyświetlony monit o wybranie odpowiedniej daty i godziny. Następnie proces kasowania przechwyci wszystkie niezbędne informacje od twojego klienta i bezpiecznie zapisze je w systemie Rozpocznij rezerwację.

Zacznij korzystać z Rozpocznij rezerwację już dziś.

2. BirchPress

prasa do brzozy

BirchPress to jedna z najlepszych wtyczek do planowania rezerwacji, która umożliwia firmom usługowym planowanie rezerwacji i przyjmowanie płatności online.

Dzięki BirchPress formularze rezerwacyjne można łatwo zbudować za pomocą wbudowanego edytora formularzy, a następnie osadzić na stronach za pomocą skrótów.

Synchronizuje się z kalendarzami online, takimi jak Kalendarz Google i iCal, dzięki czemu można szybko przeglądać terminy i dostępność.

BirchPress pozwala również wysyłać wysoce spersonalizowane wiadomości e-mail do klientów, gdy spotkanie jest zarezerwowane, przełożone lub anulowane. Możesz także przypominać swoim klientom o zbliżającym się spotkaniu bez konieczności korzystania z innego oprogramowania do e-mail marketingu.

Ta wtyczka harmonogramu WordPress jest dostarczana w pakiecie z płatnościami PayPal. Aby uzyskać więcej opcji płatności, możesz zintegrować swoją stronę internetową z WooCommerce.

Wtyczka BirchPress ma również tysiące funkcji i zaczepów, dzięki czemu jest jedną z najbardziej przyjaznych dla programistów wtyczek spotkań.

Zacznij korzystać z BirchPress już dziś.

3. Kalendarz rezerwacji

kalendarz rezerwacji

Wtyczka Kalendarz rezerwacji jest jedną z najpopularniejszych wtyczek rezerwacji w repozytorium wtyczek WordPress, z ponad 40 000 aktywnych instalacji. Jest to uniwersalna wtyczka, która umożliwia zarządzanie rezerwacjami spotkań i rezerwacji z witryny WordPress.

Ta wtyczka spotkań jest niezwykle łatwa w użyciu z wieloma funkcjami dostosowanymi do szerokiej gamy firm.

Wersja premium wtyczki zawiera wszystkie funkcje, których będziesz kiedykolwiek potrzebować w witrynie rezerwacji online WordPress. Ponieważ wszystkie rezerwacje i ustawienia są przechowywane w bazie danych WordPress, nie musisz mieć konta strony trzeciej do zarządzania rezerwacjami. Jeśli jednak chcesz zaimportować kanały ze źródeł zewnętrznych, takich jak Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor itd., Możesz to łatwo zrobić.

Twoje formularze rezerwacji i obsługa kalendarza są responsywne, co oznacza, że ​​będą świetnie wyglądać na wszystkich urządzeniach, takich jak komputer, telefon komórkowy lub tablet.

Co najlepsze, obsługiwana jest szeroka gama bramek płatności online, w tym PayPal, Stripe, Authorize.net i inne.

Zacznij korzystać z Kalendarza rezerwacji już dziś.

4. Bookly

książkowy

Bookly to kompletna wtyczka do rezerwacji WordPress, która automatyzuje rezerwację i planowanie online Twoich usług. Bookly najlepiej nadaje się do usług rezerwacji, takich jak wizyty w salonie, kontrole zdrowia i odnowy biologicznej, spotkania edukacyjne / korepetycje i inne profesjonalne usługi.

Zapewnia bezproblemową integrację z urządzeniami mobilnymi, ułatwiając klientom rezerwowanie spotkań w podróży.

Jest to jedna z najłatwiejszych w użyciu wtyczek WordPress do rezerwacji spotkań. Cały proces rezerwacji spotkania można ustawić w zakresie od 2 do 6 łatwych kroków.

Bookly jest kompatybilny z wtyczką WPML, dzięki czemu można bezproblemowo utworzyć wielojęzyczną stronę internetową rezerwacji online. Pozwala także bez wysiłku zarządzać bazą klientów, zapewniając nieograniczoną, sortowalną i przeszukiwalną listę klientów.

Sprawdź także: Jak utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

Możesz także ulepszyć podstawowe funkcje wtyczek za pomocą wielu różnych dodatków, takich jak kupony, pola niestandardowe, rezerwacje grupowe, spotkania łańcuchowe, płatności cykliczne i wiele innych.

Zacznij korzystać z Bookly już dziś.

5. WP Prosty kalendarz rezerwacji

WP Prosty kalendarz rezerwacji

WP Simple Booking Calendar może być właściwym rozwiązaniem dla ciebie, jeśli szukasz prostej wtyczki WordPress, która tylko to pokazuje Twoim klientom dostępność Twojego domu wakacyjnego. Pamiętaj, że ta wtyczka nie pozwala na przyjmowanie płatności online.

Dzięki bezpłatnej wersji tej wtyczki harmonogramu zyskujesz wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od wtyczki kalendarza rezerwacji. Na przykład możesz wyświetlić widżet kalendarza rezerwacji, który pokazuje dostępność, a także akceptować rezerwacje za pośrednictwem przyjaznego interfejsu użytkownika z obsługą wielu języków. Musisz jednak zaakceptować płatność offline.

W wersji premium możesz łatwo synchronizować swoje kalendarze rezerwacji z aplikacjami do wynajmu wakacyjnego innych firm, takimi jak Airbnb, Booking.com i Flipkey. Z tego powodu wszelkie zmiany wprowadzone w kalendarzu rezerwacji witryny będą automatycznie odzwierciedlane na kontach osób trzecich.

Zacznij korzystać z prostego kalendarza rezerwacji WP już dziś.

6. WPForms

wpforms

WPForms to najlepsza wtyczka konstruktora formularzy do WordPressa, która ułatwia tworzenie formularzy rezerwacji online bezpośrednio w desce rozdzielczej WordPress. Dzięki WPForms możesz łatwo zintegrować swoje formularze rezerwacji z dowolnymi aplikacjami innych firm poprzez integrację Zapier.

Dzięki inteligentnej logice warunkowej możesz wyświetlać lub ukrywać pola formularzy na podstawie wyboru użytkowników. Umożliwia także płynną integrację formularzy internetowych z głównymi usługami e-mail marketingu, w tym MailChimp, AWeber, GetResponse i innymi..

Obsługuje również bramki płatnicze PayPal i Stripe.

Jeśli szukasz kompletnej wtyczki konstruktora formularzy WordPress, która pozwala tworzyć dowolne formularze internetowe, takie jak formularze kontaktowe, formularze rezerwacyjne, formularze ankietowe, formularze rejestracyjne itp., To WPForms jest najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.

Zacznij korzystać z WPForm już dziś.

Chcesz zamiast tego zacząć od wersji bezpłatnej? Próbować WPForms Lite.

7. Kalendarz rezerwacji WP firmy Wachipi

kalendarz rezerwacji wp

WP Booking Calendar to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która przekształca Twoją witrynę WordPress w potężny system rezerwacji. Możesz promować wiele usług na swojej stronie i łatwo przyjmować rezerwacje online. Klienci mogą sprawdzić kalendarz rezerwacji online przed umówieniem się na spotkanie.

Zarówno ty, jak i klient zostaniecie powiadomieni po złożeniu rezerwacji.

Wtyczka Kalendarz rezerwacji WP jest również kompatybilna z WPML, dzięki czemu możesz zbudować wielojęzyczny system rezerwacji.

Bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress możesz zarządzać kalendarzem rezerwacji, rezerwacjami, formularzami i e-mailami.

Chociaż nie jest tak bogaty w funkcje jak Bookly, jest wystarczająco dobry, aby zaspokoić podstawowe potrzeby zarządzania rezerwacjami.

Zacznij korzystać z kalendarza rezerwacji WP przez Wachipi już dziś.

Której wtyczki rezerwacji WordPress powinieneś użyć?

Po naszym porównaniu okazało się, że BirchPress jest najlepszą wtyczką do rezerwacji spotkań online dla WordPress, ponieważ zawiera wszystkie funkcje niezbędne do zarządzania rezerwacją spotkań dla Twoich usług. Niezależnie od tego, jakie usługi oferujesz, wtyczka jest wyposażona w solidny zestaw funkcji do zarządzania spotkaniami online i rozwijaj swój biznes.

Aby uzyskać podstawową wtyczkę rezerwacji, możesz użyć WPForms który jest również najwyżej ocenianym konstruktorem form WordPress na rynku.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę rezerwacyjną WordPress dla twoich potrzeb.

Czy chcesz także przetłumaczyć swoją stronę rezerwacji online? Następnie sprawdź nasze porównanie najlepszych wtyczek tłumaczących WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map