Porównanie 8 najlepszych wtyczek zabezpieczających WordPress (2020)

Najlepsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress


Czy chcesz zabezpieczyć swoją witrynę WordPress? Świetny pomysł! Ponieważ WordPress jest najpopularniejszą platformą internetową, często atakują ją hakerzy i spamerzy.

Niestety wielu właścicieli witryn wpadło w pułapkę myślenia hakerów atakujących tylko duże firmy lub popularne blogi, dlatego nie doceniają znaczenia zapewnienia bezpieczeństwa swojej witryny. Ale w rzeczywistości hakerzy atakują strony internetowe nie tylko w celu kradzieży danych osobowych i tworzenia linków zwrotnych, ale także po prostu dla zabawy.

Innymi słowy, posiadanie małej witryny nie gwarantuje bezpieczeństwa przed złośliwymi atakami. O ile nie podejmiesz środków bezpieczeństwa, aby zapobiec atakom, zezwalasz złym ludziom na zniszczenie twoich wyników wyszukiwania i działalności internetowej.

Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa witryny jest zainstalowanie na niej wtyczki zabezpieczającej WordPress.

W tym artykule porównamy najpopularniejsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress dla Twojej witryny.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki zabezpieczającej WordPress?

Zapewnienie bezpieczeństwa Twojej witrynie WordPress może być trudne, szczególnie jeśli nie jesteś ekspertem WordPress. Ale dzięki odpowiedniej wtyczce bezpieczeństwa WordPress nie musisz zajmować się kwestiami bezpieczeństwa witryny.

Dobra wtyczka bezpieczeństwa WordPress powinna zawierać następujące funkcje:

 • Zapora ogniowa: Zapory ogniowe monitorują cały ruch w Twojej witrynie i odfiltrowują wrażliwe boty, zanim dotrą do Twojego serwera.
 • Skanowanie: Zalecane jest regularne skanowanie witryny w celu wykrycia złośliwego oprogramowania lub innych potencjalnych zagrożeń.
 • Poprawki: Dobra wtyczka bezpieczeństwa powinna gwarantować usunięcie złośliwego oprogramowania i poprawki w witrynie na wypadek ataku.

1. Sucuri

sucuri

Sucuri to kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa witryny i jedna z najlepszych wtyczek WordPress. Chroni twoją stronę przed złośliwym oprogramowaniem, atakami siłowymi i innymi potencjalnymi podatnościami.

Po aktywacji Sucuri cały ruch w witrynie przechodzi przez ich serwery CloudProxy, a każde żądanie jest skanowane w celu odfiltrowania złośliwych żądań. Z tego powodu Sucuri może zmniejsz obciążenie serwera i popraw wydajność swojej witryny nie zezwalając na złośliwy ruch docierający do serwera.

Chroni twoją stronę internetową przed SQL Injections, XSS i wszystkimi znanymi atakami. Oprócz tego proaktywnie zgłaszają potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa kluczowemu zespołowi WordPress, a także wtyczkom stron trzecich.

Oprócz blokowania wszystkich ataków, niektóre inne sposoby Sucuri chroni twoją stronę:

 • Pakiet antywirusowy monitoruje Twoją witrynę co 4 godziny, aby upewnić się, że jest ona wolna od potencjalnych luk i złośliwego oprogramowania.
 • Śledzi wszystko, co dzieje się w Twojej witrynie, w tym zmiany plików, ostatnie logowanie, nieudane próby logowania i więcej…
 • Pozwala na skanowanie po stronie serwera w celu ochrony witryny przed zainfekowanymi i infekcjami na poziomie serwera.

Zacznij korzystać z Sucuri już dziś.

Uwaga: używamy Sucuri na naszej własnej stronie internetowej i bardzo ją polecamy.

2. StackPath

bezpieczeństwo stackpath

StackPath jest znany głównie jako CDN (sieć dostarczania treści), która umożliwia dostarczanie witryny z całego świata z błyskawiczną prędkością. Ale StackPath oferuje również pełne bezpieczeństwo Twojej witryny, jest to właściwie pierwsza na świecie bezpieczna platforma brzegowa.

StackPath oferuje ochronę DDoS na całej platformie. Ich zaawansowana architektura identyfikuje i przekierowuje ataki DDoS na strategiczne dziury, wszystkie oferty StackPath mają ochronę DDoS w warstwach 3 i 4, a ochrona jest rozproszona geograficznie.

Sieć StackPath ma również na celu ochronę nowych zagrożeń, gdy się pojawiają, zapewniając szyfrowanie na poziomie sieci, skanowanie sieci, a także ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Ale bezpieczeństwo nie jest drugim pomysłem na StackPath, jest priorytetem pierwszego rzędu.

Wtyczka StackPath nie tylko zabezpieczy Twoją witrynę przed atakami, ale także znacznie ją przyspieszy.

Zacznij korzystać ze StackPath już dziś.

3. SiteLock

blokada podnośnika

SiteLock to kolejne popularne rozwiązanie bezpieczeństwa witryny, które oferuje ochronę przed DDoS, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i wiele innych. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do zabezpieczenia witryny.

Jest to jedno z najszybszych istniejących rozwiązań do skanowania stron internetowych, które automatycznie wyszukuje, naprawia i zapobiega lukom, zapewniając ci spokój, na który zasługujesz.

SiteLock codziennie skanuje motywy, wtyczki i pliki WordPress w poszukiwaniu potencjalnych luk w zabezpieczeniach, które mogą powodować czarną listę witryn lub złe wrażenia użytkowników.

Jeśli na twojej stronie znajdziesz złośliwe oprogramowanie, SiteLock naprawi je automatycznie i powiadomi o tym. Na podstawie szczegółowego raportu ze skanowania możesz podjąć natychmiastowe działania w celu zabezpieczenia swojej witryny.

Za pomocą ich zapory sieciowej możesz odróżnić ruch ludzi od ruchu botów i zabezpieczyć swoją witrynę przed botami i atakami, blokując je, zanim dotrą do Twojej witryny.

Zacznij korzystać z SiteLock już dziś.

4. Jetpack Security

bezpieczeństwo jet-pack

Jetpack to popularna wtyczka typu „wszystko w jednym” zapewniająca bezpieczeństwo, wydajność i zarządzanie witryną z ponad 5 milionami aktywnych instalacji. Ta dobrze znana wtyczka firmy Automattic zawiera również funkcje projektowania stron internetowych, a także zautomatyzowane narzędzia marketingowe.

Skupiając się na bezpieczeństwie, Jetpack monitoruje Twoją witrynę WordPress i ostrzega, gdy tylko wykryje, że witryna nie działa i chroni ją przed atakami z użyciem brutalnej siły, spamem i szkodliwymi zastrzykami złośliwego oprogramowania.

Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują:

 • Bezpieczne uwierzytelnianie: Zapewnia bezpieczne uwierzytelnianie za pośrednictwem kont WordPress.
 • Zaktualizowano wtyczki: Utrzymuje wszystkie wtyczki automatycznie aktualizowane i umożliwia zarządzanie zbiorcze.
 • Aktywność na stronie: Łatwo przeglądaj całą aktywność swojej witryny na uporządkowanej, chronologicznej liście wydarzeń.

Dzięki wersji premium wtyczki zyskujesz także kopie zapasowe witryny, przywracanie jednym kliknięciem, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, automatyczne filtrowanie komentarzy i spam pingback itp..

Ale ponieważ Jetpack jest tak napompowany funkcjami od bezpieczeństwa do marketingu, wiele osób uważa, że ​​wtyczka może faktycznie spowolnić twoją stronę.

Zacznij korzystać z Jetpack już dziś.

5. Bezpieczeństwo Wordfence

wordfence

Wordfence to jedna z najbardziej wszechstronnych dostępnych wtyczek bezpieczeństwa WordPress. Darmowa wersja lite wtyczki jest dostępna w oficjalnym repozytorium wtyczek WordPress. Bezpłatna wtyczka zawiera ważne funkcje, takie jak zapora sieciowa, skaner złośliwego oprogramowania i ochrona przed brutalnymi atakami. Ponad 2 miliony aktywnych instalacji to najpopularniejsza wtyczka bezpieczeństwa do WordPress.

Wordfence monitoruje ataki siłowe i blokuje wszelkie próby po zbyt wielu próbach logowania. Możesz zablokować każdego, kto używa nieprawidłowej nazwy użytkownika, a nawet włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla większego bezpieczeństwa.

Dzięki funkcji blokowania kraju możesz powstrzymać ataki i kradzież treści pochodzących z określonego regionu geograficznego. Na podstawie dopasowania wzorców i zakresów adresów IP możesz blokować całe złośliwe sieci i podejrzane działania ludzi.

Umożliwia sprawdzenie reputacji adresu IP, dzięki czemu e-maile klientów nie są oznaczane jako spam.

Minusem Wordfence jest to, że działa on na twoim serwerze zamiast być dostawcą w chmurze.

Możesz także sprawdzić iThemes Security vs. Wordfence.

Zacznij korzystać z Wordfence już dziś.

6. BulletProof Security

Kuloodporne bezpieczeństwo

BulletProof Security to kolejna popularna wtyczka bezpieczeństwa WordPress, która pozwala skanować witrynę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, konfigurować zapory ogniowe, tworzyć kopie zapasowe bazy danych i więcej.

Jest wyposażony w kreatora automatycznej konfiguracji 1-kliknięciem, który ułatwia uruchomienie wtyczki bez żmudnej ręcznej konfiguracji lub konfiguracji. Po instalacji wtyczka automatycznie wykrywa i naprawia zagrożenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym.

Biorąc to pod uwagę, zaleca się przeskanowanie witryny pod kątem wcześniej istniejących plików lub kodu hakera po instalacji. Wszelkie wtyczki lub motywy zainstalowane w przyszłości będą sprawdzane w czasie rzeczywistym.

Dzięki zaporze sieciowej opartej na protokole IP możesz zabezpieczyć wszystkie wtyczki przed publicznym dostępem i wykorzystaniem.

BulletProof Security może być najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli masz ograniczony budżet. Za jednorazową opłatą w wysokości 69,95 USD możesz zainstalować wtyczkę na nieograniczonej liczbie stron internetowych. Po zakupie otrzymujesz bezpłatne aktualizacje i wsparcie przez cały okres użytkowania produktu.

Zacznij korzystać z BulletProof Security Pro już dziś.

7. iThemes Security

Bezpieczeństwo IThemes

iThemes Security, wcześniej znany jako Better WP Security, oferuje wiele sposobów zabezpieczenia witryny WordPress.

Chroni twoją stronę przed atakami siłowymi, ograniczając liczbę nieudanych prób logowania. Możesz otrzymywać powiadomienia e-mail z powiadomieniami o wszelkich najnowszych aktualizacjach plików, abyś wiedział, czy Twoja witryna została zhakowana.

W oparciu o ustawione limity iThemes Security blokuje wszelkie podejrzane adresy IP, które skanują w poszukiwaniu luk w Twojej witrynie. Możesz nawet ustawić tryb nieobecności dla swojej witryny, aby uniemożliwić dostęp do pulpitu nawigacyjnego WordPress na podstawie twoich ustawień.

Ponadto można zaplanować tworzenie kopii zapasowej bazy danych do preferowanych miejsc do przechowywania danych poza witryną.

Inne przydatne funkcje:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które zapewnia dodatkową ochronę Twojej witryny.
 • Kontrola bezpieczeństwa użytkownika w celu przeglądu indywidualnej aktywności użytkownika.
 • Powiadom cię, jeśli istnieją nieaktualne motywy lub wtyczki i jeśli są jakieś krytyczne problemy, które należy naprawić.

Zacznij korzystać z iThemes Security już dziś.

8. Bezpieczeństwo WP w jednym & Zapora ogniowa

wszystko w jednym zabezpieczeniu wp i zaporze ogniowej

Wszystko w jednym WP Security & Firewall to darmowa wtyczka bezpieczeństwa WordPress, która przenosi bezpieczeństwo Twojej witryny na zupełnie nowy poziom. Najlepsze w tej wtyczce jest to, że wszystkie jej funkcje są sklasyfikowane jako podstawowe, pośrednie lub zaawansowane, co ułatwia każdemu włączenie grupy funkcji bez uszkodzenia strony.

Możesz znaleźć miernik siły bezpieczeństwa bezpośrednio na pulpicie WordPress. Informuje o tym, jak bezpieczna jest twoja strona internetowa w oparciu o system punktacji bezpieczeństwa. Wtyczka jest również dostarczana z innym widżetem pulpitu nawigacyjnego, który zaleca włączenie niektórych funkcji w swojej witrynie w celu osiągnięcia minimalnie akceptowalnego poziomu bezpieczeństwa.

Rozpocznij korzystanie z All In One WP Security & Firewall dzisiaj.

Która jest najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress?

Po naszym porównaniu najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress stwierdziliśmy, że Sucuri jest najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwa WordPress dla Twojej witryny. Zawiera wszystkie funkcje, których kiedykolwiek będziesz potrzebować z rozwiązania bezpieczeństwa witryny, w tym skanowanie witryny, zapory ogniowe na poziomie DNS i sieć dostarczania treści (CDN). Narzędzie takie jak skaner bezpieczeństwa witryny przydałoby się w ustaleniu aktualnego stanu bezpieczeństwa witryny.

Powinieneś przeczytać ostateczny przewodnik bezpieczeństwa WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki bezpieczeństwa WordPress dla Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również przeczytać najlepsze wtyczki do tworzenia kopii zapasowych WordPress dla swojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map