Porównanie 9 najlepszych konkursów WordPress i wtyczek prezentowych (2020)

najlepszy konkurs WordPress i gratisowe wtyczki


Chcesz szybko zorganizować konkurs lub prezent w swojej witrynie? Następnie musisz użyć potężnej wtyczki WordPress w swojej witrynie. Organizując konkursy i prezenty w swojej witrynie, możesz zwiększyć ruch w witrynie, listę e-mail i obserwujących w mediach społecznościowych.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek konkursowych WordPress.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki Giveaway WordPress na swojej stronie??

Prowadzenie konkursu lub nagrody to wygrana zarówno dla Ciebie, jak i Twojej publiczności. Uczestnicząc w konkursach i nagrodach, twoja publiczność może wygrać szansę na zdobycie gratisów. Dla Ciebie jest to okazja do promocji Twojej firmy i poinformowania ludzi o Twoich produktach i usługach. Możesz zachęcić więcej osób do odwiedzenia Twojej witryny, a nawet do listy.

Ponieważ konkursy trwają przez ograniczony czas, możesz stworzyć poczucie pilności, aby zachęcić więcej osób do wzięcia udziału w konkursie. To tylko kilka zalet organizacji konkursów i prezentów na twojej stronie internetowej.

Aby pomóc Ci organizować konkursy w witrynie WordPress, przygotowaliśmy listę łatwych i bogatych w funkcje wtyczek. Sprawdźmy je.

1. RafflePress

przegląd rafflepress

RafflePress to zupełnie nowy dodatek do rynku WordPress. Ta niesamowita wtyczka prezentów WordPress została zaprojektowana, aby pomóc Ci uprościć proces organizowania prezentów i konkursów w Twojej witrynie. Jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania, za pomocą którego możesz tworzyć kampanie w ciągu kilku minut. Możesz także korzystać z jego pięknych, gotowych szablonów, które pomagają zaoszczędzić czas, dzięki czemu nie musisz budować oszałamiającej kampanii prezentów od zera.

Wtyczka zapewnia pełną ochronę przed wszelkimi rodzajami oszustw. Aby promować swój konkurs, możesz zachęcić ludzi do udostępniania go w mediach społecznościowych, integrując swoją ulubioną platformę społecznościową z konkursem. Dzięki śledzeniu i retargetingowi łatwiej jest zmaksymalizować konwersję.

2. Responsive Poll

Responsive Poll to super mocna i niezawodna wtyczka ankiet WordPress, która pozwala tworzyć ankiety i konkursy na stronie WordPress. Zawiera kilka animowanych opcji wykresów, które pozwalają wyświetlać wyniki ankiety. Umożliwia także dostosowanie wykresu i wyświetlanie go dokładnie tak, jak chcesz.

Możesz używać wykresu w różnych formach, takich jak wykres słupkowy, wykres kołowy, linia, wykres radarowy i inne. Masz również wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o wyświetlanie wyników. Wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją WordPress i jest bardzo łatwa w użyciu. Możesz także używać go razem z innymi nowoczesnymi wtyczkami zainstalowanymi na swojej stronie, bez żadnych problemów ze zgodnością.

3. Konkurs wideo Wtyczka WordPress

Wtyczka konkursowa wp, wtyczki gratisowe, wtyczki konkursowe

Konkurs wideo Wtyczka WordPress to kolejna genialna wtyczka WordPress, którą możesz wypróbować. Dzięki tej wtyczce możesz szybko wymyślić konkursy wideo. Wtyczka zapewnia pełną kontrolę nad konkurencją. Od kontrolowania komentarzy, głosów, źródeł wideo, nowych zgłoszeń i innych elementów, ta wtyczka pozwala ci robić znacznie więcej.

Wtyczka obsługuje również pełną integrację z BuddyPress, więc jeśli chcesz stworzyć stronę społeczności lub forum, możesz to zrobić. Aby zwalczyć przesyłanie spamu, oferuje 9 warstw ochrony przed oszustwami. Wtyczka jest gotowa do tłumaczenia i obsługuje 9 języków globalnych.

Powiązane: Jak utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

4. Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny Wtyczka WP, wtyczki konkursowe, wtyczki gratisowe

Jak sama nazwa wskazuje, Photo Contest pozwala stworzyć konkurs fotograficzny bez kodowania jednej linii. Ta wtyczka jest super szybka, responsywna i elastyczna, więc niezależnie od urządzenia, z którego korzysta użytkownik, kampania konkursowa będzie wyglądać świetnie.

Wtyczka została pomyślnie przetestowana w najnowszej wersji WordPress oraz w wielu darmowych i premium motywach. Podobnie jak wtyczka Video Contest, również ta obsługuje BuddyPress. Wtyczka jest przygotowana na RODO, a nawet umożliwia wysyłanie powiadomień e-mail do uczestników.

Powiązane: Najlepsze wtyczki WordPress GDPR.

5. Wishpond

Wishpond, wtyczka konkursowa

WishPond to coś więcej niż tylko generator konkursów. To kompletne rozwiązanie marketingowe zaprojektowane z myślą o szybkim rozwoju. Dzięki WishPond możesz powiększać grono swoich obserwatorów, tworząc konkursy fotograficzne, promocje na Instagramie itp. Poza tym możesz także używać go do tworzenia niesamowitych stron docelowych, w których zakochają się Twoi odwiedzający.

Funkcja automatyzacji marketingu wtyczki pomaga przekształcić potencjalnych klientów w sprzedaż na podstawie aktywności w czasie rzeczywistym. Wishpond bezproblemowo integruje się z twoimi ulubionymi aplikacjami marketingowymi. Wtyczka jest kompatybilna z większością popularnych motywów i wtyczek WordPress.

6. Generator konkursów graficznych / wideo WordPress

Generator konkursów obrazów i wideo

Generator konkursów obrazów / wideo umożliwia tworzenie różnych konkursów i zabawnych gier w celu przyciągnięcia odwiedzających do Twojej witryny. Dzięki tej wtyczce łatwo angażujesz odbiorców na dłużej, pozwalając im brać udział w konkursach lub pozwalając im grać w gry, które tworzysz.

Aby Twoje konkursy i gry były bardziej atrakcyjne, wtyczka oferuje piękne gotowe do edycji szablony. Możesz zmienić kolor szablonu, czcionki, a nawet dodać przyciski do szablonów.

Aby poinformować ludzi o twoim konkursie i grach, możesz dodać przyciski udostępniania społecznościowego do swojej witryny. Wtyczka zapewnia również szczegółowe statystyki, dzięki czemu możesz uzyskać wgląd w skuteczność swojego konkursu.

7. Konkursy z nagrodami Paliwo

Wtyczki konkursowe

Konkurs przez nagrody to kolejna niesamowita wtyczka, która pomaga uruchomić grę WordPress bezpośrednio z pulpitu WordPress. Dzięki tej dodatkowej wtyczce do WordPressa możesz zwiększyć ruch, śledzić obserwacje w mediach społecznościowych, zwiększyć liczbę komentarzy i zrobić dużo więcej na swojej stronie.

Możesz nagrodzić swoich zwycięzców nagrodami cyfrowymi, a jeśli chcesz, możesz nawet umieścić na czarnej liście określone kraje od przystąpienia do konkursu. Wtyczka pozwala także powielić istniejący konkurs, co ułatwia przeprowadzenie podobnego konkursu z niewielkimi zmianami. Skorzystaj ze statystyk, aby sprawdzić skuteczność swojego konkursu. Co najlepsze, ta wtyczka jest całkowicie darmowa.

8. Pokaż w dół

Wtyczka konkursowa Show Down

Show Down to przyjazna dla Woocommerce wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć bitwy obrazowe i konkursowe, konkursy Yay lub Nay, nieograniczoną liczbę konkursów i wiele więcej. Wtyczka jest responsywna i gotowa do tłumaczenia, co oznacza, że ​​Twoje konkursy będą wyglądać świetnie na wszystkich platformach.

Możesz osadzić konkursy na swoich postach lub stronach za pomocą krótkiego kodu.

9. Ankieta ankiety, formularz & Quiz Maker

Etap opinii

Etap opinii to kolejna doskonała wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć ankiety, ankiety, formularze, quizy itp. na twojej stronie internetowej, bezpośrednio z pulpitu WordPress. Wtyczka zawiera wiele gotowych szablonów, które można dostosowywać. Wtyczka oferuje pełną elastyczność w zakresie wprowadzania zmian w konkursach.

Podstawowa wersja wtyczki jest bezpłatna i jest ograniczona do 100 odpowiedzi na miesiąc i 10 odpowiedzi na element.

Oto niektóre wtyczki, których możesz użyć, aby utworzyć szybki konkurs, ankietę lub prezent na swojej stronie WordPress.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz przeczytać, jak stworzyć udaną prezent lub konkurs w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map