Porównanie 9 najlepszych wtyczek do wydarzeń WordPress (2020)

najlepsze wtyczki zdarzeń WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek wydarzeń WordPress? Jeśli jesteś właścicielem witryny WordPress i planujesz nadchodzące wydarzenie, wtyczka wydarzeń może pomóc w osiągnięciu sukcesu. Od prostych kalendarzy po zaawansowane formularze rejestracji wydarzeń – odpowiednie wtyczki mogą sprawić, że kłopoty i stres związane z organizacją fantastycznej imprezy będą pełne problemów.

W tym artykule udostępnimy 9 najlepszych wtyczek wydarzeń WordPress na rynku. Wybierz 1 lub połącz kilka, aby zmienić swoją stronę internetową w arcydzieło koordynujące wydarzenie.

Związane z: 26 najlepszych motywów WordPress na wydarzenia & Konferencje.

1. WPForms

WPForms, rejestracja użytkownika, wtyczka, wtyczka logowania użytkownika

Prawdopodobnie znasz już WPForms jako najlepszą istniejącą wtyczkę do formularzy kontaktowych, ale czy wiesz, że może być również używana jako jedna z najlepszych wtyczek zdarzeń WordPress?

Korzystając z Dodatek do szablonów formularzy, możesz użyć WPForms, aby stworzyć niesamowite formularze rejestracyjne dla odwiedzających witrynę, aby kupić bilety lub zapisać się na swoje wydarzenie.

Dzięki dodatkowi szablonów będziesz mieć do wyboru wiele formularzy rejestracji wydarzeń, specyficznych dla Twojej niszy. Jest to świetne, ponieważ nie musisz tworzyć formularza od zera, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu od samego początku. A dzięki dobrze znanemu intuicyjnemu konstruktorowi przeciągania i upuszczania WPForms tworzenie formularzy jest dziecinnie proste.

Możesz nawet połączyć swój formularz z różnymi aplikacjami internetowymi, w tym Kalendarzem Google, za pośrednictwem Zapiera.

Potrzebny będzie plan Pro (lub lepszy) WPForms, aby zbudować formularz rejestracji zdarzenia w WordPress. Jednak korzystając z naszego kodu kuponu, ZAPISZ 10, możesz wziąć 10% zniżki!

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

2. EventON

Eventon

Dzięki ponad 250 opcjom dostosowywania EventON jest 1 z najbardziej imponujących wtyczek do tworzenia kalendarzy, a na pewno 1 z najlepszych dostępnych wtyczek wydarzeń WordPress.

Niezależnie od tego, czy wydarzenie potrwa 1 dzień, czy kilka tygodni, będzie można je wyświetlić w pięknym, minimalistycznym kalendarzu. Możesz także ustawić wydarzenie jako jednorazowe lub powtarzające się.

EventON używa skrótów do osadzania kalendarzy wydarzeń na twoich stronach, dzięki czemu możesz łatwo dodać kalendarz do dowolnego postu lub strony WordPress bez żadnych umiejętności kodowania. Jeśli wiesz, jak kopiować i wklejać, masz już wszystkie umiejętności potrzebne do szybkiego dodania niestandardowego kalendarza do swojej witryny.

Dodawaj polecane obrazy, zmieniaj kolory, wyświetlaj mapę, dołączaj ikony udostępniania społecznościowego i wiele więcej.

Rozpocznij z EventON już dziś!

3. Harmonogram wydarzeń

Harmonogram wydarzeń

Harmonogram wydarzeń jest idealny dla instruktorów, którzy uczą powtarzających się zajęć, którzy potrzebują szybkiego i prostego sposobu wyświetlania swoich harmonogramów. Sprawdza się również w przypadku wydarzeń sportowych (od gier Little League po profesjonalne mecze MMA), pokazów w galerii sztuki i nie tylko. Każdy profesjonalista z ustalonymi godzinami pracy lub cyklicznymi wydarzeniami uzna tę wtyczkę za niezwykle przydatną.

Dzięki wysoce konfigurowalnym kolorom i zaawansowanym filtrom Harmonogram wydarzeń jest intuicyjny w obsłudze i łatwy do osadzenia. A co najważniejsze: należy również do wtyczek zgodnych z RODO.

Rozpocznij z harmonogramem wydarzeń!

4 Kalendarz!

Calendarize It

Zapakowane w darmowe i premium dodatki, kalendarz! to niezbędna wtyczka zdarzeń. Dzięki dostosowywanym kolorom i ponad 600 czcionkom kalendarz ten ma nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o styl i dopasowanie do Twojej marki.

Dzięki pełnej obsłudze programu budującego strony WPBakery ta łatwa do tłumaczenia wtyczka kalendarza jest łatwa w użyciu i zniechęca odwiedzających witrynę wizualnie. Pozwala nawet akceptować płatności, łączyć je ze sklepem WooCommerce lub kontem Eventbrite lub korzystać ze sponsorowanych reklam za pomocą rozszerzeń premium.

Rozpocznij z Calendarize It! Dzisiaj!

5. EventsPlus

EventsPlus Rejestracja i rezerwacja

Kalendarz, rejestracja i rezerwacja EventsPlus to uniwersalna wtyczka, która zdecydowanie zasługuje na miejsce na naszej liście najlepszych wtyczek wydarzeń WordPress. To naprawdę imponujące, zarówno jako administrator, jak i odwiedzający witrynę.

Absolutnie żadne dodatkowe dodatki nie są potrzebne, jeśli zdecydujesz się pobrać EventsPlus. Ma wszystko pokryte, co sprawia, że ​​jest wart swojej ceny. Gdy zapłacisz za pobranie, będziesz mieć dostęp do każdej dostępnej funkcji premium z nieograniczonymi aktualizacjami.

Uczestnicy wydarzenia mogą zarejestrować się i zapłacić za pośrednictwem PayPal lub Authorize.net. W razie potrzeby możesz również przyjąć darowizny na wydarzenie. Ponadto masz możliwość wysyłania dostosowanych, automatycznych wiadomości e-mail do uczestników po ich zarejestrowaniu. Możesz także utworzyć kody kuponów, aby dać odwiedzającym zniżkę na cenę biletu wstępu.

EventsPlus ma responsywną siatkę zdarzeń, opcjonalny minutnik, kolorowe kategorie, integrację z Mapami Google i możliwość ustawiania wielu powtarzających się zdarzeń. Jest gotowy do tłumaczenia na wiele języków i może być umieszczony w dowolnym wpisie, na stronie lub w obszarze przygotowanym dla widgetów za pomocą prostego krótkiego kodu (używany zarówno do pełnych kalendarzy, jak i pojedynczych wydarzeń).

Jedna z naszych ulubionych funkcji? EventsPlus pozwala wyeksportować zarówno listę wydarzeń, jak i listę uczestników, dzięki czemu można je łatwo wydrukować lub mieć pod ręką, aby ułatwić korzystanie z nich.

Rozpocznij z EventsPlus już dziś!

6. Kalendarz wydarzeń

kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń od Modern Tribe to darmowa wtyczka dostępna w repozytorium wtyczek WordPress, służąca do tworzenia prostych kalendarzy wydarzeń i zarządzania nimi.

Jeśli jesteś programistą lub zwykle zatrudniasz programistę, zyskasz więcej z Kalendarza wydarzeń niż zwykły użytkownik. Zawiera szkieletowy arkusz stylów i częściowe przesłonięcia szablonów, a także tagi szablonów, zaczepy i filtry. Błaga o zhakowanie i zmodyfikowanie, aby przekształcić go w coś naprawdę zadziwiającego. Jeśli masz czas, cierpliwość i umiejętności, aby odblokować ukryte skarby, które ta wtyczka ma do zaoferowania, jest to naprawdę niesamowite.

W przypadku niezorientowanych użytkowników technologii Kalendarz wydarzeń może wydawać się „podstawowy”. Nie jest tak intuicyjny, jak inne wtyczki na tej liście, ponieważ został stworzony „przez programistów, dla programistów”, a korzystanie z wtyczki typu „bare bones” bez żadnych dodatkowych modyfikacji z twojej strony może odebrać Ci ogólne wrażenia.

To powiedziawszy, nawet niekodujący mogą korzystać z tej wtyczki, jeśli wszystko, czego potrzebują, to podstawowy kalendarz. Po zainstalowaniu umożliwia wyświetlenie prostego kalendarza w witrynie, którego można używać do relatywnego pisania wydarzeń. Jeśli jednak jesteś wykwalifikowanym programistą, możesz przenieść ten kalendarz na nowe poziomy niesamowitości.

Zacznij korzystać z kalendarza wydarzeń już dziś!

7. Bilety na wydarzenie

wtyczka biletów na wydarzenia

Podobnie jak Kalendarz wydarzeń, Bilety na wydarzenia zostały stworzone przez Modern Tribe. Jednak ta wtyczka jest nieco bardziej dostępna dla wszystkich poziomów użytkowników.

Dodaj funkcję RSVP lub sprzedawaj bilety w dowolnym poście lub stronie WordPress. Po prostu połącz swoje konto PayPal z wtyczką Bilety na wydarzenie i możesz rozpocząć!

Administratorzy witryny mogą łatwo sprawdzić listę zarejestrowanych uczestników ze swojego pulpitu WordPress. Jest łatwy w użyciu, nawet dla początkujących.

Ponieważ jednak Bilety na wydarzenia zostały utworzone przez Modern Tribe, powinniśmy zauważyć, że podobnie jak Kalendarz wydarzeń (# 6 na naszej liście), ma niesamowite opcje dostosowywania, jeśli masz odpowiedni zestaw umiejętności programistycznych. Jeśli podejmiesz wyzwanie, Bilety na wydarzenia można przekształcić ze świetnej podstawowej wtyczki w coś absolutnie niesamowitego.

Rozpocznij z biletami na wydarzenia już dziś!

8. Łatwiejsze wydarzenia

wydarzenia są łatwe

Jeśli prowadzisz witrynę członkowską, ważne jest, aby wydarzenie było prywatne / tylko dla członków. Events Made Easy ma tę funkcję i wykonuje ją dobrze.

Zarządzaj członkostwem, lokalizacjami, wydarzeniami publicznymi lub prywatnymi oraz płatnościami za pomocą jednej wtyczki. Łatwe w obsłudze wydarzenia ułatwiają przyjmowanie rezerwacji, zbieranie płatności za pośrednictwem wielu bramek płatności i wyświetlanie wydarzeń jako listy lub kalendarza.

Zgodne z tłumaczeniem dla kilku języków, funkcje Made Made Easy mogą być używane w postach, stronach lub widżetach paska bocznego.

Zacznij od wydarzeń, które stają się łatwe już dziś!

9. Kalendarz wydarzeń All-in-One

kalendarz wydarzeń all-in-one

Wtyczka kalendarza wydarzeń All-in-One jest wyjątkowa, ponieważ zawiera pełne wsparcie ics / ical. Oznacza to, że możesz łatwo importować wydarzenia z innych kalendarzy (Kalendarz Google, Apple iCal, MS Outlook itp.), A odwiedzający Twoją witrynę mogą subskrybować kalendarz wydarzeń.

Osadzanie w Mapach Google, kategorie oznaczone kolorami, polecane obrazy, zaawansowane filtrowanie, optymalizacja SEO i automatyczne tagi to wszystkie funkcje zawarte w tej bezpłatnej wtyczce. Jest także gotowy do tłumaczenia, można go używać do tworzenia powtarzających się zdarzeń i można go łatwo osadzić w postach i stronach za pomocą prostego krótkiego kodu.

Zacznij już dziś od kalendarza wydarzeń All-in-One!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze wtyczki wydarzeń WordPress.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może Ci się spodobać nasza lista najlepszych wtyczek pomocy technicznej do obsługi klienta, a także nasza lista wtyczek spotkań WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map