Porównanie 9 najlepszych wtyczek WordPress LMS (2020)

najlepsze w porównaniu wtyczki LMS WordPress


Szukasz wtyczki do systemu zarządzania nauczaniem (LMS) dla swojej witryny WordPress? Wtyczki LMS ułatwiają tworzenie, zarządzanie i sprzedaż kursów online. W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki WordPress LMS dostępne na rynku.

Co to jest LMS?

LMS oznacza system zarządzania uczeniem się. LMS to oprogramowanie, które pomaga tworzyć, zarządzać i prowadzić kursy e-learningowe, znane również jako kursy online. WordPress LMS pomoże Ci z łatwością administrować, dokumentować, śledzić, raportować i dostarczać twoje kursy online bezpośrednio na pulpicie WordPress.

WordPress LMS to wygrana dla Ciebie i Twoich uczniów online. Możesz zalogować się do LMS, aby rozpowszechniać informacje, aktualizować zawartość kursu online i zarządzać wszystkimi jego aspektami. Uczniowie online mogą zalogować się do LMS, aby wziąć udział w kursach online.

WordPress LMS vs. Wtyczka członkowska

Jeśli chcesz oferować kursy online w swojej witrynie, musisz zainstalować wtyczkę LMS.

Teraz możesz się zastanawiać, dlaczego potrzebujesz wtyczki LMS, kiedy możesz tworzyć i sprzedawać kursy online za pomocą wtyczki członkowskiej WordPress?

Platforma WordPress LMS to coś więcej niż zwykła strona członkowska. Za pomocą wtyczki WordPress LMS możesz stworzyć uczniom wciągające wrażenia edukacyjne za pomocą różnych metod grywalizacji, a nie tylko przekonać ich do członkostwa i rozpoczęcia nauki.

Gamifikacja sprawia, że ​​nauka jest przyjemna i łatwa. Ponadto zachęca uczniów do wzięcia nowych lekcji i ostatecznie, zwiększa zaangażowanie. Zwiększa także prawdopodobieństwo zatrzymania studentów na platformie.

Kilka podstawowych funkcji wtyczki WordPress LMS to:

 • Natychmiastowa odpowiedz: Dobra platforma zapewnia natychmiastowe informacje zwrotne, dzięki czemu uczniowie mogą zidentyfikować to, co wiedzą.
 • System oceniania: Jednym z najlepszych sposobów na uczenie się zabawy jest wdrożenie systemu oceniania, który pokazuje postępy uczniów.
 • Orzecznictwo: W nagrodę możesz także zaoferować certyfikację tym, którzy pomyślnie ukończyli kursy.
 • I dużo więcej…

Teraz, gdy wiesz, jak ważne jest używanie wtyczki WordPress LMS w witrynie internetowej kursu, porównajmy niektóre z najlepszych wtyczek WordPress LMS.

1. LearnDash

Learndash

LearnDash jest najlepszą dostępną wtyczką WordPress LMS. LearnDash sprawia, że ​​tworzenie i sprzedaż kursów, quizy, certyfikaty premiowe i wiele innych jest bardzo łatwe.

Pozwala zaoferować swoim członkom solidne doświadczenie edukacyjne i wspiera najnowsze trendy w zakresie grywalizacji, uczenia się w społecznościach i mikrotekstu.

Niektóre sposoby sprzedaży kursów online w LearnDash to:

 • Członkostwo: Sprzedaj tradycyjny dostęp do członkostwa do wszystkich kursów online.
 • Cena jednorazowa: Pozwól użytkownikom na dokonanie indywidualnego zakupu kursu online.
 • Subskrypcja: Maksymalizuj przychody dzięki cyklicznym płatnościom i subskrypcjom swojego kursu online.
 • Licencje na kursy: Zezwól organizatorom na zakup licencji masowo i udziel dostęp pracownikom.

Dzięki LearnDash możesz pozwolić swoim uczniom odblokowywać nowe kursy na podstawie punktów, które zdobywają, kiedy je ukończą. Zwiększa to zaangażowanie użytkowników w twoje kursy online. Możesz także zaoferować front-endowe profile użytkowników, w których członkowie mogą śledzić postępy w nauce.

Ceny zaczynają się od 199 USD rocznie za licencję na jedną witrynę.

Zacznij korzystać z LearnDash już dziś.

2. Nauczalny

pojętny

Teachable to samodzielne narzędzie do tworzenia kursów online, które pozwala z łatwością tworzyć piękne kursy online. Możesz zintegrować swoje kursy online z istniejącą witryną lub hostować je w dostępnej do nauki subdomenie.

Teachable zawiera potężne narzędzia, takie jak quizy i fora dyskusyjne, które pomogą Ci stworzyć wciągające doświadczenie edukacyjne dla uczniów. Ceny zaczynają się od 39 USD miesięcznie, co obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, takie jak obsługa niestandardowej domeny, integracja kursu kroplowego, obsługa kodu kuponu, zintegrowany e-mail i marketing afiliacyjny itp. Ponadto będziesz musiał zapłacić 5% opłat transakcyjnych za każdą sprzedaż płatnych kursów.

Aby zrezygnować z opłat transakcyjnych, musisz zapisać się na abonament profesjonalny lub biznesowy, który kosztuje odpowiednio 99 lub 499 USD miesięcznie.

3. LifterLMS

lifterlms

LifterLMS to kolejna potężna wtyczka LMS do WordPress, która ułatwia tworzenie i sprzedaż kursów online w Twojej witrynie.

Możesz łatwo rozszerzyć jego podstawowe funkcje, integrując go z potężnymi rozszerzeniami, w tym Stripe, PayPal, Authorize.net, MailChimp i więcej.

Podobnie jak LearnDash, LifterLMS kładzie duży nacisk na zaangażowanie, zapewniając zaawansowane funkcje, takie jak odznaki osiągnięć, certyfikaty, uczenie społeczne, prywatny coaching 1: 1 i więcej.

Możesz zarabiać na swoich platformach LMS przy użyciu różnych metod:

 • Członkostwo: Sprzedaj członkostwo w całej witrynie, które zapewnia dostęp do każdego kursu.
 • Pakiet: Sprzedawaj pakiety kursów, aby zwiększyć swoje przychody.
 • Ceny tylko dla członków: Pozwól użytkownikom na zakup indywidualnych kursów. Możesz także ustawić ceny tylko dla członków, aby opłacone członkostwa były tak cenne.

Dodatki można kupić osobno za 99 USD za każdy, lub zaoszczędzić duży dzięki zestawowi pakietów za 299 USD.

Zacznij korzystać z LifterLMS już dziś.

4. LearnPress

learnpress

LearnPress to darmowa wtyczka LMS do WordPress, która zawiera wszystkie ważne funkcje, których będziesz potrzebować. W przeciwieństwie do większości innych wtyczek LMS na tej liście, LearnPress jest wyposażony w kreator konfiguracji, który ułatwia wprowadzanie na rynek dla wszystkich poziomów użytkowników.

Piękny interfejs ułatwia tworzenie kursów oraz eksportowanie i importowanie kursów z różnych stron internetowych, które również korzystają z LearnPress. Wtyczka rdzenia ma być lekka, ale można ją rozszerzyć za pomocą potężnych rozszerzeń. Obsługuje kroplowanie zawartości, quizy, ocenianie i wiele innych.

Ta wtyczka pozwala bezproblemowo zintegrować się z forami bbPress, sieciami społecznościowymi BuddyPress i dodać zaawansowane funkcje sklepu za pomocą WooCommerce.

Wiele bezpłatnych dodatków jest także dostępnych w LearnPress:

 • Lista życzeń: Uczniowie mogą dodawać kursy do listy życzeń.
 • Przegląd kursu: Dodaj dowód społecznościowy, publikując recenzje w witrynie dotyczące twoich kursów.
 • Wymagane kursy: Wymagaj od użytkowników zaliczenia określonych kursów w celu zapisania innych kursów.

Zacznij korzystać z LearnPress już dziś.

Chcesz pełny pakiet dodatków? Kliknij tutaj, aby uzyskać pełny pakiet dodatków LearnPress.

5. Materiały szkoleniowe WP

wp kursware

WP Courseware to łatwe w użyciu rozwiązanie do tworzenia i sprzedaży kursów online na stronie WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania, które sprawia, że ​​tworzenie kursu jest bezproblemowe. Po utworzeniu jednostek kursu wystarczy je przeciągnąć i upuścić zgodnie z potrzebami, a kurs zostanie zbudowany.

Dzięki zaawansowanej funkcji quizu możesz tworzyć zaawansowane typy quizów, ustawiać timery i ustawiać limity powtórzeń.

WP Courseware jest również w pakiecie z zaawansowanymi narzędziami do automatyzacji, które wysyłają spersonalizowane wiadomości e-mail uruchamiane przez działania uczniów. Aby poprawić biegłość uczniów, możesz skonfigurować niestandardowe komunikaty zwrotne, które można skonfigurować do wysyłania na podstawie wyników uczniów.

Jak każde inne WordPress LMS, WP Courseware jest również dostarczane z systemem ociekania treści kursu, który umożliwia zaplanowanie wydania treści w określonych odstępach czasu od rejestracji.

Zacznij korzystać z WP Courseware już dziś.

6. Sensei

sensei

Sensei to potężna wtyczka premium, która przekształca witrynę WordPress w zaawansowaną platformę edukacyjną. Sensei został zbudowany przez ten sam zespół, który stoi za WooCommerce, wiodącą wtyczką eCommerce opartą na WordPress.

Sensei nie jest w pełni funkcjonalną wtyczką członkowską. Obsługuje tworzenie i publikowanie kursów online, ale aby sprzedawać dostęp, musisz go używać w połączeniu z członkostwem lub wtyczkami eCommerce.

Tworzenie kursów za pomocą Sensei jest łatwe i łatwe. Sensei zapewnia proste funkcje raportowania, które zapewniają przegląd treści, ocen i studentów zarejestrowanych w witrynie.

Sensei nie jest tak bogaty w funkcje w porównaniu do innych wtyczek LMS dla WordPress. Ponadto dostępne są tylko ograniczone rozszerzenia w celu zwiększenia podstawowych funkcjonalności.

Zacznij korzystać z Sensei już dziś.

7. Namaste! LMS

namaste lms

Namaste! LMS to darmowa wtyczka do zarządzania nauką dla WordPress. Pozwala tworzyć różne reguły dostępu do kursów po ukończeniu kursów wstępnych.

Kilka korzyści z używania Namaste! LMS to:

 • Certyfikaty: Studenci mogą zdobywać certyfikaty po ukończeniu kursu
 • System ocen: Analizuj wyniki uczniów za pomocą systemu ocen.
 • Odznaki: Odznaki premiowe, które mogą być prezentowane na dowolnej stronie internetowej.
 • Pasek postępu: Wersja premium wtyczki pozwala włączyć pasek postępu, który pokazuje uczniom, jak sobie radzą na każdym kursie.

W porównaniu do innych rozwiązań LMS WordPress dla WordPress, dodatki i funkcje dla Namaste! Są limitowane.

Zacznij korzystać z Namaste! LMS dzisiaj.

8. MasterStudy LMS

master-study-lms

MasterStudy LMS to jedna z nowszych wtyczek LMS na tej liście, stworzona przez StylemixThemes. Dzięki MasterStudy LMS możesz łatwo tworzyć, dostosowywać i zarządzać niesamowitymi lekcjami online.

Niektóre z kluczowych funkcji oferowanych przez MasterStudy LMS to:

 • Różne typy lekcji: 3 rodzaje lekcji (tekst, wideo, pokaz slajdów).
 • Odliczanie: Odliczanie czasu rzeczywistego w quizie.
 • Wyniki quizu: Wyniki quizu zawierające poprawne / niepoprawne odpowiedzi.
 • Wiadomości: System przesyłania wiadomości i ogłoszeń.
 • Certyfikaty: Generowanie certyfikatu.
 • Lista życzeń kursu: Użytkownicy mogą dodawać kursy, które chcą wziąć na swoją listę życzeń.

Mimo że MasterStudy LMS jest pełen funkcji, brakuje im funkcji grywalizacji, które uczynią naukę przyjemniejszą dla Twoich uczniów.

Wtyczka MasterStudy LMS jest bezpłatna i może być używana z dowolnym motywem WordPress. MasterStudy LMS oferuje także MasterStudy Pro, który jest premium WordPress MasterStudy, który przenosi wtyczkę na wyższy poziom. Oferuje dodatkowe wtyczki premium, wsparcie 24/7, dodatkowe funkcje i gotowe dema za 69 USD.

Zacznij korzystać z MasterStudy LMS już dziś.

9. Dobry LMS

good-lms-plugin

Good LMS to dodatkowa wtyczka LMS na rynku CodeCanyon. Tworzenie dobrych kursów online jest łatwe dzięki Good LMS, ponieważ przypomina tworzenie posta na blogu WordPress, umożliwiając tworzenie quizów, kursów i certyfikatów bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Niektóre funkcje obejmują linie procesu, kody kuponów, odliczanie w czasie rzeczywistym, zaplecze studenta, w którym uczniowie mogą zobaczyć swoje wyniki i postępy, odznaki kursu, quizy z możliwością powtórzenia i więcej.

Dobry LMS kosztuje 32 USD za zwykłą licencję, która zapewnia przyszłe aktualizacje i 6 miesięcy wsparcia od GoodLayers. Jeśli chcesz przedłużyć swoje wsparcie o 1 rok, musisz zapłacić dodatkowo 10,13 USD.

Zacznij korzystać z Good LMS już dziś.

Która jest najlepsza wtyczka LMS WordPress?

Po porównaniu wszystkich różnych wtyczek WordPress LMS uważamy, że LearnDash jest najlepszą wtyczką WordPress LMS dla większości użytkowników, ponieważ oferuje najbardziej wszechstronne funkcje LMS. Zawiera mnóstwo przydatnych rozszerzeń, które zwiększają podstawowe funkcjonalności strony WordPress. Jest to również część naszych najlepszych wtyczek WordPress na 2020 rok.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress LMS dla Twoich potrzeb.

Chcesz stworzyć stronę członkowską? Spójrz na najlepsze wtyczki członkostwa WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me