Spragnieni partnerzy kontra ładne linki – który z nich jest lepszy? (Porównanie)

spragnieni partnerzy kontra ładne linki


Zastanawiasz się, która wtyczka partnerska jest najlepszym wyborem do prowadzenia witryny partnerskiej??

Rynek WordPress jest zalany mnóstwem wtyczek stowarzyszonych, które pozwalają maskować linki partnerskie, zarządzać ukrytymi adresami URL i chronić prowizje przed kradzieżą.

Wśród nich dwie wtyczki, które wyróżniają się spośród innych, to ThirstyAffiliates i Pretty Links.

Spragnieni partnerzy kontra ładne linki: porównanie

W tym artykule dokonamy bezpośredniego porównania tych 2 wtyczek i pomożemy Ci zdecydować, który jest najlepszym wyborem dla Twojej witryny.

Dla wygody naszych czytelników podzieliliśmy post na 7 różnych sekcji.

 1. Przegląd
 2. Zarządzanie łączami
 3. Skracanie adresów URL
 4. Lokalizacja i raportowanie
 5. Opcje importu / eksportu
 6. Wsparcie
 7. cennik

Więc zacznijmy.

1. ThirstyAffiliates vs. Ładne linki – przegląd

ThirstyAffiliates to wtyczka do zarządzania podmiotami stowarzyszonymi, która pozwala w łatwy sposób dodawać, maskować i zarządzać linkami do witryny. Pozwala ukryć brzydkie adresy URL partnerów, aby wydawały się bezpieczne dla użytkowników do kliknięcia. Zawiera również wiele innych wspaniałych funkcji, takich jak planowanie linków, automatyczne sprawdzanie kondycji linków itp.

Pretty Links to także podobna wtyczka do zarządzania linkami, która pozwala maskować linki partnerskie, aby były one czyste i proste dla użytkowników. Możesz go również użyć do tworzenia krótszych linków pochodzących z własnej nazwy domeny. Jest to kompletne narzędzie do zarządzania linkami, które zawiera mnóstwo innych zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne tworzenie ładnych linków, auto-link słów kluczowych, śledzenie linków i wiele więcej.

2. Zarządzanie łączami

Dzięki ThirstyAffiliates zarządzanie linkami jest bardzo łatwe i można to zrobić z centralnej lokalizacji. Na przykład, jeśli firma, którą promujesz, zmienia swoje linki, możesz zastąpić wszystkie ich linki w witrynie nową linkiem bezpośrednio z panelu ThirstyAffiliates. Nie musisz kopać głębiej w swoje archiwa, aby ręcznie naprawić wszystkie linki. Zmiana w panelu spowoduje automatyczne zaktualizowanie wszystkich dotychczas opublikowanych linków.

Dzięki ThirstyAffiliates możesz również zaplanować swoje linki. Oznacza to, że możesz dodać linki partnerskie, a następnie wybrać czas, kiedy link ma być aktywny. Umożliwia także otrzymywanie powiadomień jako administrator, gdy tylko linki osiągną kamień milowy. Na przykład możesz pozwolić mu powiadamiać cię, gdy osiągnie określoną liczbę kliknięć. Ponadto od czasu do czasu możesz przeprowadzać audyt swoich linków, aktywując opcję automatycznego sprawdzania kondycji.

Pretty Links oferuje również łatwe opcje zarządzania linkami. Ale jeśli porównasz go z jego odpowiednikiem, funkcje są tutaj naprawdę ograniczone.

Pretty Links pozwala dodawać przekierowania, tagi „no-follow” i kategorie do linków partnerskich. Możesz również otworzyć łącza w nowym oknie.

Ale w przeciwieństwie do ThirstyAffiliates, Pretty Links nie oferuje opcji planowania twoich linków ani automatyzacji sprawdzania kondycji linków w celu kontrolowania twoich linków partnerskich, aby sprawdzić, czy działają dobrze. Nie masz również opcji otrzymywania powiadomień, nawet jeśli Twoje linki osiągną kamień milowy.

Zwycięzca

Spragnieni partnerzy

3. Skracanie adresów URL

Głównym powodem używania wtyczki do zarządzania linkami partnerskimi jest maskowanie długich i źle wyglądających linków, aby były krótsze i łatwe do zapamiętania. Zobaczmy, jakie opcje oferują te wtyczki.

ThirstyAffiliates pozwala skracać linki za pomocą różnych usług stron trzecich, takich jak:

 1. Bit.ly
 2. Goo.gl
 3. Dynamiczne linki Firebase

spragniony

Aby skorzystać z którejkolwiek z tych usług, musisz najpierw założyć konto w tych usługach, a następnie połączyć je z wtyczką. To wygląda na długi i skomplikowany proces, szczególnie jeśli jesteś początkującym.

Z drugiej strony Pretty Links mają łatwiejszą opcję skracania adresów URL.

Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić Użyj krótkiego adresu URL linku opcję, a następnie wprowadź link w pustym polu poniżej.

Zwycięzca

Jeśli porównasz ThirstyAffiliates vs. Pretty Links pod względem funkcji skracania linków uważamy, że Pretty Link jest znacznie lepszy niż ThirstyAffiliates ze względu na to, jak prosty jest cały proces.

Sprawdź naszą pełną recenzję Pretty Links, aby uzyskać lepszy pomysł.

4. Lokalizacja i raportowanie

ThirstyAffiliates pozwala dodawać geolokalizacje do linków przy użyciu planów DB MaxMind Country. Za pomocą tej wtyczki możesz także śledzić wszystkie kliknięcia linku. Ale aby skorzystać z tej usługi, musisz najpierw połączyć swoją witrynę z Google Analytics.

spragnieni partnerzy kontra ładne linki

Pretty Links nie pozwala dodawać geolokalizacji do adresów URL, ale ma opcje umożliwiające łatwe śledzenie linków partnerskich. Ma na to 3 różne opcje.

 1. Normalne śledzenie
 2. Rozszerzone śledzenie (więcej statystyk / mniejsza wydajność)
 3. Proste śledzenie liczby kliknięć (mniej statystyk / większa wydajność)

Możesz użyć tych opcji, aby zobaczyć skuteczność swoich linków i które z nich uzyskują więcej kliknięć.

Zwycięzca: Pod względem śledzenia linków oba są równie dobre. Ale ponieważ ThirstyAffiliates umożliwia dodanie opcji geolokalizacji, w tym przypadku będziemy musieli ogłosić ją jako zwycięzcę.

5. Opcje importu / eksportu

Dzięki ThirstyAffiliates znacznie łatwiej jest importować / eksportować ustawienia wtyczek do lub z innego miejsca docelowego. Wystarczy przejść do karty Import / Eksport i użyć pustego pola, aby wkleić ciągi ustawień. A następnie naciśnij Ustawienia importu przycisk, aby zakończyć proces.

Aby wyeksportować ustawienia, możesz po prostu użyć kodu dostarczonego przez wtyczkę i wkleić go w opcjach ustawień miejsca docelowego, w którym chcesz je wyeksportować.

Jeśli jesteś członkiem stowarzyszonym Amazon, możesz również zaimportować ustawienia z innego miejsca docelowego. ThirstyAffiliates oferuje najłatwiejszy sposób, aby to zrobić.

Eksportowanie i importowanie ustawień za pomocą Pretty Links jest również bardzo łatwe i szybkie. Aby wyeksportować ustawienia, kliknij Eksport i pobierz ustawienia. Następnie możesz przesłać go do wybranego miejsca docelowego. Podobnie jak w przypadku importowania ustawień z innego miejsca docelowego, naciśnij Import przycisk, aby pobrać, a następnie przesłać wcześniej pobrane ustawienia.

Jednak Pretty Links nie ma bezpośredniej opcji importowania ustawień Amazon Associate.

Zwycięzca

Obie wtyczki są całkiem dobre z ich opcjami importu i eksportu. Ale dzięki swojej bezpośredniej opcji dodawania ustawień Amazon Associates, ThirstyAffiliates jest wyraźnym zwycięzcą.

6. Wsparcie

Uważamy, że oferowanie wysokiej jakości obsługi klienta jest ważnym aspektem, który przypisuje sukces produktu. W końcu jest to forum pomocy, z którego skorzystasz, jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy z rozwiązaniem problemu.

Odwiedziliśmy więc oficjalne portale wsparcia ThirstyAffiliates i Pretty Links.

Również w tym względzie ThirstyAffiliates jest wiodącym konkurentem. Biorąc pod uwagę jego najnowszą aktywność, zauważyliśmy, że rozwiązano 18 z 18 problemów w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Przeciwnie, Pretty Links udało się rozwiązać tylko 4 z 8 problemów w ciągu ostatnich 2 miesięcy.

Zwycięzca

Ponownie ThirstyAffiliates wyprzedza konkurencję pod względem wsparcia.

7. Ceny

ThirstyAffiliates objęty jest 3 różnymi planami cenowymi.

 • Licencja na jedną witrynę: 49 USD rocznie
 • Licencja na pięć lokalizacji: 79 USD / rok
 • Licencja na nieograniczoną liczbę miejsc: 149 USD rocznie

Pretty Links również ma 3 różne plany cenowe.

 • Abonament dla początkujących: 59 USD rocznie – można go wykorzystać na 1 stronie
 • Plan marketingowy: 99 USD rocznie – z którego można korzystać w maksymalnie 5 witrynach
 • Plan Super Affiliate: 199 USD rocznie – z którego można korzystać w maksymalnie 10 witrynach

Zwycięzca

Również pod względem cen ThirstyAffiliates konkuruje z konkurencją. Ich ceny są kieszonkowe dla początkujących, a także oferują nieograniczoną liczbę licencji na strony w zaledwie 149 USD rocznie. Pretty Links nie ma opcji nieograniczonej licencji.

Spragnione partnerzy kontra ładne linki – który z nich jest najlepszy? (Nasz werdykt)

Po porównaniu obu wtyczek zdajemy sobie sprawę, że ThirstyAffiliates znacznie wyprzedza Pretty Links, jeśli chodzi o funkcje zarządzania linkami. Funkcje takie jak planowanie linków i automatyczne sprawdzanie kondycji mogą być naprawdę pomocne i zaoszczędzić dużo czasu. Nie musisz przeglądać każdego linku indywidualnie, aby sprawdzić, czy działa dobrze.

Sprawdź naszą pełną recenzję ThirstyAffiliates.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map