[Wybór eksperta] 18 najlepszych wtyczek WordPress dla marketerów

najlepsi sprzedawcy wtyczek wordpress


Szukasz najlepszych wtyczek WordPress dla marketerów? Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z marketingiem, czy jesteś starym profesjonalistą, posiadanie odpowiedniego zestawu wtyczek może ulepszyć Twoją grę i zwiększyć Twoje szanse na sukces. Od tworzenia zabójczych stron docelowych po doskonalenie SEO, wiemy dokładnie, jakich narzędzi potrzebujesz.

Właśnie dlatego w tym artykule udostępnimy 18 najlepszych wtyczek marketingowych do WordPress. Przygotuj palec na kliknięcie, ponieważ będziesz chciał WSZYSTKICH z nich!

1. OptinMonster

optinmonster

Jeśli odwiedzający opuszczają Twoje strony docelowe natychmiast, aby nigdy więcej ich nie zobaczyć, OptinMonster to wtyczka, której potrzebujesz. Jest to numer 1 na naszej liście najlepszych wtyczek WordPress dla marketerów z dobrego powodu. Przygotuj się na pożegnanie z wysokim współczynnikiem odrzuceń!

Dzięki opatentowanej technologii Exit-Intent®, OptinMonster dzieli przyciągający wzrok formularz optin, gdy odwiedzający mają zamiar wyjść z Twojej witryny, przekształcając ich w subskrybentów, klientów lub obserwujących.

OptinMonster umożliwia tworzenie oszałamiających formularzy optin, które można łatwo połączyć z ulubioną usługą e-mail marketingu lub oprogramowaniem CRM, dzięki czemu jest to absolutnie najlepsze narzędzie do generowania leadów na rynku. Ta wtyczka obniży współczynnik odrzuceń, zwiększy zaangażowanie użytkowników i wyśle ​​subskrypcje e-mail przez dach!

Rozpocznij pracę z OptinMonster już dziś!

2. WPForms

wpforms

Każda witryna potrzebuje formularza kontaktowego, zwłaszcza jeśli coś promujesz. Dlaczego więc nie skorzystać z najlepszej wtyczki formularzy kontaktowych na rynku?

WPForms pozwala bez wysiłku tworzyć formularze kontaktowe za pomocą intuicyjnego narzędzia do przeciągania i upuszczania. Twoi klienci będą mogli z łatwością się z Tobą skontaktować.

Wtyczka WPForms przyjazna dla urządzeń mobilnych i całkowicie responsywna wygląda idealnie na każdym urządzeniu. Możesz wstawić swoje formularze do postów, stron i dowolnych obszarów witryny, które są gotowe na widżety.

Oprócz formularzy kontaktowych możesz tworzyć niestandardowe formularze rejestracyjne, ankiety, ankiety i wiele innych!

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

3. MonsterInsights

monsterinsights

Każdy doświadczony marketer zna wartość Google Analytics. Ale czy wiesz, że istnieje wtyczka, która umieszcza Google Analytics bezpośrednio na pulpicie administracyjnym WordPress? Ta wtyczka to MonsterInsights.

Dzięki wtyczce MonsterInsights możesz wykorzystać całą moc Google Analytics bezpośrednio z zaplecza swojej witryny. Możesz śledzić zaangażowanie użytkowników i przeglądać szczegółowe raporty bez konieczności opuszczania własnej witryny.

Zacznij korzystać z MonsterInsights już dziś!

4. Już wkrótce Pro przez SeedProd

już wkrótce produkt pro-by-seed

Po co czekać na przechwytywanie potencjalnych klientów? Dzięki Coming Soon Pro firmy SeedProd możesz wkrótce stworzyć przyciągające uwagę strony oraz strony serwisowe, które pozwolą Ci zebrać subskrybentów, zanim Twoja strona internetowa zostanie uruchomiona!

Ta wtyczka to „must have” i absolutnie jedna z najlepszych wtyczek marketingowych wtyczek WordPress. Oprócz formularzy subskrypcji zawiera on także licznik czasu, opcje udostępniania społecznościowego, śledzenie poleceń i wiele więcej.

Jest również wyposażony w wiele dodatków do tworzenia wspaniałych stron docelowych lub tworzenia stron wielojęzycznych.

Zacznij już wkrótce od SeedProd już dziś!

5. Spragnieni partnerzy

spragnieni

Zoptymalizuj potencjał zarobkowy witryny, ukrywając linki za pomocą wtyczki ThirstyAffiliates. Jest idealny dla każdej witryny, ale działa szczególnie dobrze, jeśli masz blog.

ThirstyAffiliates ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać i organizować ogromną liczbę linków partnerskich. Możesz także wybrać automatyczne łączenie określonych słów kluczowych.

Otrzymasz raporty statystyczne oraz powiadomienia o błędach 404. ThirstyAffiliates ułatwia planowanie kolejnej strategii marketingowej.

Chcesz więcej informacji? Przeczytaj naszą recenzję ThirstyAffiliates!

Zacznij korzystać z ThirstyAffiliates już dziś!

6. Ożywić stare posty

Odśwież stare posty

Jeśli prowadzisz bloga, Revive Old Posts jest niezbędną wtyczką. Nie pozwól marnować swoich starszych postów na blogu. Wciąż mają dużo soków marketingowych!

Dzięki Revive Old Posts możesz automatycznie udostępniać swoje starsze posty na blogach w mediach społecznościowych, utrzymując je w obiegu. Po skonfigurowaniu wykona resztę pracy za Ciebie. To idealny sposób na zachowanie spójności i trafności w Internecie.

Zacznij już dziś ożywić stare posty!

7. Pływający pasek społecznościowy

Pływający bar społecznościowy

Nie daj się zwieść cenie. Ta w 100% darmowa wtyczka jest najwyższej jakości i jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do udostępniania społecznościowego na świecie.

Jest lekki i zoptymalizowany pod kątem prędkości. Ponadto jest przyjazny dla początkujących i niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Uwielbiamy pływający pasek społecznościowy, ponieważ nie przeszkadza w twoich treściach. Przylega do górnej części strony, gdy odwiedzający przewijają w dół, utrzymując ją na widoku, bez obrzydzenia.

Integruje się z serwisami Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn i Pinterest.

Zacznij korzystać z ruchomego paska społecznościowego już dziś!

8. Wspólne liczby

Shared-Counts

Jako jedna z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych na rynku, Shared Counts jest również jednym z naszych najlepszych typów wtyczek marketingowych WordPress.

Jest zgodny z RODO i umożliwia łatwe dodawanie przycisków udostępniania w mediach społecznościowych do swoich postów i stron. Możesz wybrać, czy wyświetlać liczby udostępnień, a nawet wyświetlać liczby dla niektórych odwiedzających, a nie dla innych. Jest bardzo elastyczny.

Ponadto, w przeciwieństwie do innych wtyczek mediów społecznościowych, SharedCounts jest zoptymalizowany pod kątem prędkości i nie spowolni Twojej witryny!

Zacznij korzystać ze wspólnych liczników już dziś!

9. Yoast SEO

yoast-seo

Search Engine Optimization (SEO) jest dobrodziejstwem dla niektórych marketerów i zmorą dla innych. Nawet marketerzy, którzy korzystają z zalet SEO, nie zawsze to robią. A ci, którzy go nie rozumieją, zwykle go nienawidzą.

Na szczęście Yoast SEO jest tutaj, aby uratować dzień! Nawet jeśli nie znosisz żmudnej natury SEO lub jej nie rozumiesz, Yoast SEO sprawia, że ​​proces ten jest bezproblemowy i niezwykle prosty. Jest to wtyczka, której potrzebuje każdy marketer w swoich witrynach.

Jako najlepsza wtyczka SEO na świecie, Yoast SEO jest pełen niesamowitych funkcji, które wykraczają poza proste tagi i pola opisu. Zostaniesz poproszony o wybranie słowa kluczowego fokus na początku, co pozwoli zoptymalizować cały post, a nie tylko metadane. A system oceniania ułatwia stwierdzenie, czy wszystko zostało zrobione dobrze.

Zacznij korzystać z Yoast SEO już dziś!

10. Tytuł Eksperymenty Bezpłatnie

tytułowe eksperymenty za darmo

Czy kiedykolwiek chciałeś przeprowadzić testy A / B na swoich tytułach? Teraz możesz! Tytuł Eksperymenty za darmo jest, jak sama nazwa wskazuje, całkowicie wolny od repozytorium wtyczek WordPress i pozwala eksperymentować z tytułami, aby zobaczyć, co najbardziej angażuje.

Jest niesamowicie prosty w użyciu i zapewni, że ostatecznie wybierzesz najlepszy tytuł dla swoich artykułów.

Rozpocznij z tytułowymi eksperymentami za darmo już dziś!

11. AdSanity

adsanity

Zarządzaj własnymi hostowanymi reklamami banerowymi i reklamami sieciowymi dzięki AdSanity.

Interfejs AdSanity jest przyjazny dla początkujących i będziesz w stanie błyskawicznie tworzyć reklamy!

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj naszą pełną recenzję AdSanity!

Zacznij korzystać z AdSanity już dziś!

12. Galeria Envira

Galeria Envira

Wspaniałe zdjęcia są częścią dobrego marketingu. Galeria Envira daje możliwość wyświetlania tych obrazów w nowy, przyciągający wzrok sposób.

Dzięki wbudowanemu systemowi przeciągania i upuszczania, który jest łatwy w użyciu, Envira Gallery umożliwia wybieranie, rozmieszczanie i oznaczanie zdjęć za pomocą kilku kliknięć myszy. Możesz również znakować swoje zdjęcia, dodawać filmy i tworzyć niestandardowe przyciski udostępniania społecznościowego.

Chcesz więcej informacji? Przeczytaj naszą pełną recenzję Galerii Envira!

Rozpocznij pracę z Envira Gallery już dziś!

13. Beaver Builder

budowniczy bobrów

Jedna z najlepszych wtyczek konstruktora stron WordPress, Beaver Builder pozwala bez wysiłku tworzyć strony docelowe bez żadnych umiejętności kodowania. Interfejs przeciągnij i upuść pozwala mieszać i dopasowywać widżety, bloki treści i inne zaawansowane elementy.

Dzięki dziesiątkom szablonów do wyboru, będziesz gotowy do gry w zaledwie kilka minut. Po prostu dodaj własne treści i przygotuj się na sprzedaż.

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj naszą pełną recenzję Beaver Builder.

Rozpocznij pracę z Beaver Builder już dziś!

14. WP RSS Aggregator

wp-rss-aggregator

Konfiguruj strony produktów, importując kanały partnerskie lub z łatwością twórz automatyczne wpisy na blogu dzięki WP RSS Aggregator.

Ta sprytna mała wtyczka zapewnia cios i sprawia, że ​​pobieranie zawartości Amazon z Amazon Associates i innych sieci afiliacyjnych jest bardzo proste. Zdecydowanie jedna z najlepszych dostępnych dziś wtyczek marketingowych do WordPress.

Rozpocznij pracę z WP RSS Aggregator już dziś!

15. reSmush.it

resmushit

Kompresuj swoje zdjęcia za pomocą reSmush.it bez utraty ich jakości.

Ta wtyczka zapewnia, że ​​nawet najbardziej kuszące obrazy nie spowalniają prędkości witryny ani nie ładują się zbyt długo.

Dla jeszcze większej wygody możesz masowo optymalizować pliki obrazów. Możesz nawet zoptymalizować obrazy, które już używałeś na starszych postach i stronach!

Rozpocznij z reSmush.it już dziś!

16. Edytuj przepływ

edycja przepływu

Jeśli jesteś sprzedawcą treści prowadzącym bloga z wieloma autorami, Edit Flow to wtyczka, której potrzebujesz.

Edycja Flow umożliwia skonfigurowanie bloga w celu dodawania niestandardowych statusów postów, pozostawienia opinii redakcyjnych blogerom oraz zarządzania łatwym w użyciu kalendarzem redakcyjnym. To świetna wtyczka, aby mieć pewność, że dotrzymujesz terminów i konsekwentnie aktualizujesz.

Rozpocznij pracę z Edit Flow już dziś!

17. Polldaddy

Polldaddy

Program Polticaddy firmy Automattic umożliwia tworzenie wysoce interaktywnych quizów, dzięki którym można zaangażować odwiedzających witrynę.

Możesz dodawać zdjęcia do quizów, a nawet osadzać filmy z YouTube.

Jako marketer z pewnością docenisz jego szczegółowe raporty o zaangażowaniu odwiedzających Twoją witrynę. Ponadto możesz eksportować te raporty w dowolnym dowolnym formacie, w tym CSV, PDF, Dokumenty Google i XML.

Zacznij korzystać z Polldaddy już dziś!

18. Tytuł i Nofollow dla linków

title-and-nofollow-for-links

Wszyscy wiemy, że tagi nofollow świetnie nadają się do linków zewnętrznych. Niestety, domyślnie WordPress nie pozwala ci ich używać.

Właśnie po to jest Title i Nofollow dla linków! Dzięki tej wtyczce możesz szybko dodać opcje tytułu i nofollow do wyskakującego linku wstawiania WordPressa. Za każdym razem, gdy umieścisz hiperłącze w swoich postach lub edytorze stron, pojawi się opcja. Dodaj tagi jednym kliknięciem myszy!

Zacznij już dziś od tytułu i Nofollow dla linków!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla marketerów.

Jeśli podobał Ci się ten post, może Ci się spodobać nasze porównanie najlepszych usług e-mail marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map