Wykorzystaj nieaktywne domeny w WordPress

Dla tych z was, którzy mają dużo nieużywanych nazw domen, które zarabiają nominalnie w starych usługach parkowania domen lub po prostu zbierają kurz i nie robią nic, czytaj dalej. Rozwinięte domeny prawie zawsze przewyższają lądowniki jednym kliknięciem na parkingach. Jednym z najprostszych sposobów szybkiego opracowania domeny jest skonfigurowanie automatycznego bloga WordPress. W tym samouczku omówię:


 • Gdzie prowadzić automatyczne blogi WordPress
 • Jak zainstalować WordPress i skonfigurować go z myślą o SEO
 • Bezpłatna wtyczka WordPress, której możesz użyć do założenia automatycznego bloga
 • Jak korzystać z kanałów RSS, aby generować odpowiednie treści
 • Jak zarabiać na swojej witrynie za pomocą AdSense i innych źródeł przychodów

Nadszedł czas, aby zrzucić te stojące zaparkowane strony i zacząć rozwijać nieużywane domeny w dynamiczne i bogate w treść witryny.

Tylko krótka notatka przed kontynuowaniem. To nie jest poradnik na temat skrobania / przepisywania treści splogs. Zastanawiam się tylko nad bardziej efektywnym sposobem zarabiania na nieużywanych domenach lub ewentualnie na powiększeniu twojego obecnego bloga o regularnie aktualizowane wiadomości z odpowiednich kanałów. Legalne agregowanie kanałów RSS jest całkowicie uzasadnionym sposobem dodawania treści do bloga WordPress.

Gdzie prowadzić automatyczne blogi WordPress

Istnieje milion hostów internetowych, niektóre są dobre, niektóre nie tak dobre, niektórych należy całkowicie unikać. Jednym hostem, który osobiście poleciłbym do hostingu WordPress, jest HostGator. Ich ceny są tanie, ich serwery są niezawodne, a ich wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu. Co najważniejsze, ich hosting jest bardzo przyjazny dla WordPress i pozwoli ci hostować nieograniczoną liczbę domen na wspólnym koncie.

Baner HostGator

Oczywiście, jeśli znasz już dobrego usługodawcę hostingowego spełniającego wymagania wymagania, możesz też z nich korzystać. Host z cPanel z Fantastyczne zdecydowanie byłby preferowany.

Jak zainstalować WordPress z myślą o SEO

Pisałem już na te tematy kilka razy w poprzednich samouczkach. Pierwszym krokiem (oczywiście) jest zdobycie Hosting WordPress skonfigurować i zainstaluj WordPress. Większość osób woli wybrać zautomatyzowane i wygodniejsze rozwiązanie, instalując przez Fantastico. Inni mogą chcieć zainstaluj WordPress ręcznie.

Po pomyślnej instalacji WordPress, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zoptymalizuj WordPress dla wyszukiwarek byłoby miło. Przynajmniej mogłeś skonfigurować ładne permalinki aby uczynić URL bardziej przyjaznym dla wyszukiwarek.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności prawdopodobnie będziesz chciał znaleźć ładnie wyglądający motyw WordPress odpowiedni do tematu Twojej domeny. Niektóre dobre miejsca do znalezienia motywów WordPress są wymienione na zasoby strona. Wybór darmowych motywów WordPress tutaj w Theme Lab też nie jest zbyt odrapany.

Wtyczka FeedWordPress

Widziałem kilka płatnych wtyczek WordPress, które twierdzą, że robią dokładnie to samo, co FeedWordPress, który jest całkowicie darmowy i prawdopodobnie działa równie dobrze. Można go pobrać pod adresem WordPress.org. Odwołanie do naszego poprzedniego samouczka na temat instalowanie wtyczek WordPress jeśli nie masz pewności, jak przesłać i aktywować wtyczkę.

Jak korzystać z FeedWordPress

Po aktywacji wtyczki w panelu administracyjnym WordPress powinno pojawić się nowe menu Syndykacja. Tutaj możesz dodawać / edytować / usuwać informacje o kanałach, ręcznie aktualizować kanały lub dokonywać wstępnych konfiguracji domyślnych ustawień, których chcesz używać w swoich zagregowanych postach.

Syndykowane kanały

W tym miejscu decydujesz, czy automatycznie sprawdzać, czy są nowe elementy pliku danych, zamiast na żądanie – czy ręcznie. Biorąc pod uwagę, że ten artykuł dotyczy automatyzacji witryn, prawdopodobnie będziesz chciał ustawić go jako automatyczny. Rozsądny odstęp czasu wynosiłby około 10 minut.

FeedWordPress Opcje kanału syndykowanego

Opcje postu syndykowanego

Tutaj ustawiasz domyślne kategorie, aby przypisywać również swoje posty syndykowane. Później możesz ustawić różne kategorie dla określonych kanałów. W zależności od preferencji możesz włączyć lub wyłączyć komentowanie lub śledzenie postów syndykowanych. Będziesz chciał upewnić się, że linki bezpośrednie prowadzą do Twojej witryny, a nie do oryginału. W ten sposób masz więcej indeksowanych stron z treścią w swojej witrynie. Pokażę Ci później, jak link do oryginalnego źródła w treści postu.

FeedWordPress Opcje postu syndykowanego

Miejsca, w których można znaleźć wiadomości

Skonfigurowanie instalacji WordPress do pracy z automatycznym blogowaniem to tylko połowa sukcesu. Musisz wiedzieć, gdzie znaleźć dobre kanały, które będą odpowiednie dla Twojego tematu. Oto kilka dobrych miejsc, w których można uzyskać kanały:

Słowo ostrzeżenia: Pamiętaj, aby przeczytać i zrozumieć warunki użytkowania związane z tymi kanałami RSS. Niektóre nie zezwalają na publikowanie treści na blogach takich jak ten. Łamanie warunków podczas korzystania z tych kanałów RSS w swoich witrynach może prowadzić do zaprzestania i zaniechania zauważ lub gorzej.

Wprowadzanie kanałów do FeedWordPress

Mam nadzieję, że moje ostrzeżenie cię nie odstraszyło. Jeśli będziesz przestrzegać warunków użytkowania każdego kanału, nie powinieneś się martwić. W tym przykładzie użyję Lifestyle – Tech Kanał RSS od Reuters.

FeedWordPress - Dodaj nową witrynę syndykowaną

Po pomyślnym wprowadzeniu żądanego adresu URL kanału kliknij Konsorcjum przycisk.

Wyszukiwarka kanałów: nowy syndykowany kanał

Jeśli wszystko jest dobrze na tym ekranie, użyj kanału. W tym momencie wybrany kanał powinien zostać dodany jako witryna przyczyniająca się. Przed aktualizacją pliku danych możesz wcześniej dwukrotnie sprawdzić określone ustawienia pliku danych. Obejmuje to upewnienie się, że posty syndykowane z kanału są przypisane do odpowiedniej kategorii, niezależnie od tego, czy chcesz włączyć komentarze i / lub trackbacki, itd. Śmiało i naciśnij Aktualizacja przycisk, aby rozpocząć zapełnianie bazy danych WordPress elementami kanału.

Aktualizacja FeedWordPress zakończona

Mam nadzieję, że pojawi się komunikat o powodzeniu taki jak ten, że xx lub tak posty zostały zaktualizowane. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie z informacją, że dodano 0 postów, prawdopodobnie wybrano kanał informacyjny.

Ostatnie kroki

Zobaczmy, jak wygląda nasz przykładowy blog.

FeedWordPress w akcji

Wygląda całkiem nieźle. Zwróć uwagę na faktyczne daty aktualnej historii, a nie na dzień, w którym opublikujesz je na swoim blogu. Zwróć też uwagę na nowy link Współtwórcy, wracający do oryginalnej strony Reuters. Mamy teraz 11 nowych fragmentów wiadomości, ale gdzie jest link do oryginalnej historii? Musisz to ręcznie dodać do pliku szablonu. Otwórz plik index.php i prawdopodobnie plik single.php (w zależności od struktury motywu) i wstaw następujący kod po parametrze__kontener ().

„title =”“> Przeczytaj resztę historii…

FeedWordPress Syndication Link bezpośredni

Zrób to samo w single.php (jeśli masz) i zapisz. Rzućmy teraz okiem na przykładowego bloga.

Gratulacje! Możesz tworzyć automatyczne blogi

Jak widać, teraz jest link do oryginalnej historii. Większość kanałów informacyjnych RSS wymaga linku z powrotem do pełnej historii tego typu, wraz z jakimś atrybutem, więc jest to bardzo ważne. Po tym, jak wszystko zacznie działać płynnie, prawdopodobnie będziesz chciał wyświetlać reklamy w witrynie także.

O to chodzi. Jeśli podoba Ci się ten samouczek, możesz komentować i udostępniać. I pamiętaj – mądrze korzystaj z kanałów RSS, czytaj warunki i nie usuwaj treści. Dziękuje za przeczytanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map